W środowy wieczór, 13 maja 2015 roku, w jarosławskim studiu Radia FARA zgromadzili się duszpasterze odpowiedzialni za przygotowanie Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016 na terenie archidiecezji przemyskiej. Rozmowa dotyczyła zbliżającego się nawiedzenia naszej diecezji przez symbole Światowych Dni Młodzieży – Krzyża Młodych oraz ikony Matki Bożej Salus Populi Romani. 

W rozmowie prowadzonej przez ks. Michała Kozaka i ks. Piotra Czarnieckiego uczestniczyli obecni w studiu – ks. Piotr Baraniewicz i ks. Jerzy Bartoszek, a także łączący się telefonicznie – ks. Tadeusz Biały i ks. Maciej Kandefer. Duszpasterze dzielili się swoimi doświadczeniami związanymi z przygotowaniem Światowych Dni Młodzieży oraz prezentowali plan peregrynacji symboli w poszczególnych rejonach.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy, zapoznania się planem peregrynacji oraz do uczestnictwa w tym ważnym wydarzeniu. Niektóre z punktów peregrynacji będą transmitowane na antenie Radia FARA.

czw, 14 Maj 2015  ·  18,1 MB  ·  247
Z duszpasterzami odpowiedzialnymi za przygotowanie Światowych Dni Młodzieży w Archidiecezji Przemyskiej - ks. Piotrem Baraniewiczem, ks. Jerzym Bartoszkiem, ks. Tadeuszem Białym oraz ks. Maciejem Kandeferem - przed nawiedzeniem diecezji przez znaki ŚDM rozmawiają ks. Michał Kozak i ks. Piotr Czarniecki. Rozmowa z dnia 13 maja 2015 roku