adoracja_foto2„Modlitwa przed Chrystusem Panem obecnym w Najświętszym Sakramencie przedłuża zjednoczenie z Nim, które wierni osiągnęli w Komunii świętej, i odnawia przymierze, pobudzające ich do zachowywania w życiu i obyczajach tego, co przez wiarę i sakrament otrzymali w sprawowaniu Eucharystii” (Komunia Święta i Kult Eucharystii poza Mszą Świętą, nr 58).

Decyzją Metropolity Przemyskiego, ks. abpa Adama Szala, od 28 listopada 2016 r. tj. od poniedziałku po pierwszej Niedzieli Adwentu, w kolejnych parafiach naszej Archidiecezji rozpoczną się całodzienne adoracje Najświętszego Sakramentu.

Główną intencją adoracji jest usilna prośba i modlitwa o liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne, misyjne oraz modlitwa za powołanych. Św. Jan Paweł II pisał: „Naszym podstawowym obowiązkiem jest bowiem modlić się do «Pana żniwa» za tych, którzy już teraz w sposób szczególny naśladują Chrystusa w życiu kapłańskim czy zakonnym, oraz za tych, których On w swoim miłosierdziu nie przestaje powoływać do tych ważnych posług w Kościele” (Jan Paweł II, Orędzie na XLI Światowy Dzień Modlitw o Powołania, nr 1).

Adoracje rozpoczynamy od Dekanatu Bircza (od parafii Bircza) i kolejno – według Rocznika Archidiecezji Przemyskiej – podążamy wraz z kolejnymi dekanatami i parafiami. Wszystkie miejsca adoracji zostały umieszczone w Kalendarzu Liturgicznym naszej Archidiecezji pod poszczególnymi dniami Roku Liturgicznego (w ramce). Adoracja w parafii wypadnie raz na 1,5 roku.

Adoracja rozpoczyna się w godzinach rannych i trwa do rozpoczęcia Mszy świętej wieczornej. W parafiach, gdzie Msze święte są rano, wystawienie Najświętszego Sakramentu wykonuje się po ostatniej Mszy świętej, natomiast w parafiach, gdzie tej Mszy św. nie ma adorację rozpoczynamy ok. godz. 8.00. Troską duszpasterzy będzie zorganizowanie i zaplanowanie tej adoracji, w którą powinny włączyć się wszystkie grupy apostolskie z parafii. Porządek adoracji należy ułożyć tak, aby poświęcić czas na modlitwy wspólnotowe, ale także na modlitwę w ciszy.

Podczas wystawienia należy modlitwy, śpiewy i czytania ułożyć tak, by adorujący wierni skupiali swoją uwagę na Chrystusie Panu. Dobrze jest zachować święte milczenie (Komunia Święta i Kult Eucharystii poza Mszą Świętą nr 71). Przed Najświętszym Sakramentem można odprawić jakąś część Liturgii godzin, zwłaszcza Godziny główne (Komunia Święta i Kult Eucharystii poza Mszą Świętą nr 72).

Należy pamiętać, że podczas wystawienia Najświętszego Sakramentu nie wolno odprawiać Mszy świętej w tej samej nawie kościoła lub kaplicy (Komunia Święta i Kult Eucharystii poza Mszą Świętą nr 59). Na czas sprawowania Mszy św. (ślub, pogrzeb) należy ją przerwać, chyba że odprawia się ją w kaplicy oddzielonej od nawy wystawienia i przynajmniej niektórzy wierni zostają na adoracji (Komunia Święta i Kult Eucharystii poza Mszą Świętą nr 59). Schowanie Najświętszego Sakramentu może się odbywać w prostszy sposób: kapłan ubrany w sutannę, albę (lub komżę) i stułę po krótkiej adoracji odmawia modlitwy z wiernymi i chowa Najświętszy Sakrament do tabernakulum. W podobny sposób w oznaczonym czasie odbywa się wystawienie (Komunia Święta i Kult Eucharystii poza Mszą Świętą nr 64).

Parafie, które mają już zwyczaj adoracji Najświętszego Sakramentu w konkretny dzień, zachęca się, aby go nadal pielęgnowały. Adoracje całodzienne, które rozpoczynamy w naszej diecezji nie zastępują tych adoracji.

Poniżej zamieszczamy terminarz adoracji na rok liturgiczny 2016/2017.

DO POBRANIA:

DATAPARAFIA, REKTORATDEKANAT
28 listopada 2016, poniedziałekBirczaBIRCZA
29 listopada 2016, wtorekBorownicaBIRCZA
30 listopada 2016, środaKuźminaBIRCZA
1 grudnia 2016, czwartekLeszczawa DolnaBIRCZA
2 grudnia 2016, piątekLipaBIRCZA
3 grudnia 2016, sobotaOlszanyBIRCZA
5 grudnia 2016, poniedziałekSufczynaBIRCZA
6 grudnia 2016, wtorekBłażowaBŁAŻOWA
7 grudnia 2016, środaBorek StaryBŁAŻOWA
8 grudnia 2016, czwartekDylągówkaBŁAŻOWA
9 grudnia 2016, piątekFutomaBŁAŻOWA
10 grudnia 2016, sobotaGrzegorzówka - WólkaBŁAŻOWA
12 grudnia 2016, poniedziałekHyżneBŁAŻOWA
13 grudnia 2016, wtorekKąkolówkaBŁAŻOWA
14 grudnia 2016, środaLeckaBŁAŻOWA
15 grudnia 2016, czwartekPiątkowaBŁAŻOWA
16 grudnia 2016, piątekUjazdyBŁAŻOWA
17 grudnia 2016, sobotaBrzozówBRZOZÓW
19 grudnia 2016, poniedziałekGórkiBRZOZÓW
20 grudnia 2016, wtorekHumniska - KrzyżówkaBRZOZÓW
21 grudnia 2016, środaIzdebkiBRZOZÓW
22 grudnia 2016, czwartekPrzysietnicaBRZOZÓW
23 grudnia 2016, piątekStara WieśBRZOZÓW
27 grudnia 2016, wtorekTurze PoleBRZOZÓW
28 grudnia 2016, środaZmiennicaBRZOZÓW
29 grudnia 2016, czwartekBaryczDOMARADZ
30 grudnia 2016, piątekBlizneDOMARADZ
31 grudnia 2016, sobotaDomaradzDOMARADZ
2 stycznia 2017, poniedziałekGolcowaDOMARADZ
3 stycznia 2017, wtorekJasienica RosielnaDOMARADZ
4 stycznia 2017, środaOrzechówkaDOMARADZ
5 stycznia 2017, czwartekBabiceDUBIECKO
6 stycznia 2017, piątekBachórzDUBIECKO
7 stycznia 2017, sobotaBachórzecDUBIECKO
9 stycznia 2017, poniedziałekDrohobyczkaDUBIECKO
10 stycznia 2017, wtorekDubieckoDUBIECKO
11 stycznia 2017, środaKrzywczaDUBIECKO
12 stycznia 2017, czwartekNienadowa DolnaDUBIECKO
13 stycznia 2017, piątekNienadowa GórnaDUBIECKO
14 stycznia 2017, sobotaTarnawkaDUBIECKO
16 stycznia 2017, poniedziałekBóbrkaDUKLA
17 stycznia 2017, wtorekDukla pw. św. Marii Magdaleny (Fara)DUKLA
18 stycznia 2017, środaDukla pw. św. Jana z Dukli (Bernardyni)DUKLA
19 stycznia 2017, czwartekIwlaDUKLA
20 stycznia 2017, piątekJasionka k. DukliDUKLA
21 stycznia 2017, sobotaKobylanyDUKLA
23 stycznia 2017, poniedziałekŁęki DukielskieDUKLA
24 stycznia 2017, wtorekTrzciana - ZawadkaDUKLA
25 stycznia 2017, środaTylawaDUKLA
26 stycznia 2017, czwartekWietrznoDUKLA
27 stycznia 2017, piątekBartkówkaDYNÓW
28 stycznia 2017, sobotaDylągowaDYNÓW
30 stycznia 2017, poniedziałekDynówDYNÓW
31 stycznia 2017, wtorekHartaDYNÓW
1 lutego 2017, środaHłudnoDYNÓW
2 lutego 2017, czwartekŁubnoDYNÓW
3 lutego 2017, piątekNozdrzecDYNÓW
4 lutego 2017, sobotaSiedliskaDYNÓW
6 lutego 2017, poniedziałekSzklaryDYNÓW
7 lutego 2017, wtorekUlanicaDYNÓW
8 lutego 2017, środaWaraDYNÓW
9 lutego 2017, czwartekWesołaDYNÓW
10 lutego 2017, piątekDydniaGRABOWNICA
11 lutego 2017, sobotaFalejówkaGRABOWNICA
13 lutego 2017, poniedziałekGrabownicaGRABOWNICA
14 lutego 2017, wtorekGrabówkaGRABOWNICA
15 lutego 2017, środaHumniska pw. św. Stanisława BiskupaGRABOWNICA
16 lutego 2017, czwartekJabłonkaGRABOWNICA
17 lutego 2017, piątekJurowceGRABOWNICA
18 lutego 2017, sobotaKońskieGRABOWNICA
20 lutego 2017, poniedziałekNiebockoGRABOWNICA
21 lutego 2017, wtorekPakoszówkaGRABOWNICA
22 lutego 2017, środaBeskoJAĆMIERZ
23 lutego 2017, czwartekDługieJAĆMIERZ
24 lutego 2017, piątekJaćmierzJAĆMIERZ
25 lutego 2017, sobotaJasionówJAĆMIERZ
27 lutego 2017, poniedziałekKostarowceJAĆMIERZ
28 lutego 2017, wtorekMilczaJAĆMIERZ
2 marca 2017, czwartekStrachocinaJAĆMIERZ
3 marca 2017, piątekTrześniówJAĆMIERZ
4 marca 2017, sobotaWzdówJAĆMIERZ
6 marca 2017, poniedziałekZarszynJAĆMIERZ
7 marca 2017, wtorekJarosław pw. MB Bolesnej (Dominikanie)JAROSŁAW I
8 marca 2017, środaJarosław pw. Bożego Ciała (Kolegiata)JAROSŁAW I
9 marca 2017, czwartekJarosław pw. Ducha Świętego (Rektorat)JAROSŁAW I
10 marca 2017, piątekJarosław pw. św. Mikołaja (Opactwo)JAROSŁAW I
11 marca 2017, sobotaJarosław - Łazy KostkowskieJAROSŁAW I
13 marca 2017, poniedziałekJarosław pw. Trójcy Przenajświętszej (Reformaci)JAROSŁAW I
14 marca 2017, wtorekJarosław - DolnoleżajskieJAROSŁAW I
15 marca 2017, środaPawłosiówJAROSŁAW I
16 marca 2017, czwartekPełkinieJAROSŁAW I
17 marca 2017, piątekPełkinie - WygarkiJAROSŁAW I
18 marca 2017, sobotaTywoniaJAROSŁAW I
20 marca 2017, poniedziałekWólka PełkińskaJAROSŁAW I
21 marca 2017, wtorekChłopiceJAROSŁAW II
22 marca 2017, środaJarosław pw. Chrystusa KrólaJAROSŁAW II
23 marca 2017, czwartekJarosław pw. Miłosierdzia BożegoJAROSŁAW II
24 marca 2017, piątekJarosław pw. NMP Królowej PolskiJAROSŁAW II
25 marca 2017, sobotaMorawskoJAROSŁAW II
27 marca 2017, poniedziałekMuninaJAROSŁAW II
28 marca 2017, wtorekTuczempyJAROSŁAW II
29 marca 2017, środaJarosław - SzówskoJAROSŁAW III
30 marca 2017, czwartekMakowiskoJAROSŁAW III
31 marca 2017, piątekPiwodaJAROSŁAW III
1 kwietnia 2017, sobotaRyszkowa WolaJAROSŁAW III
3 kwietnia 2017, poniedziałekSurochówJAROSŁAW III
4 kwietnia 2017, wtorekSzówskoJAROSŁAW III
5 kwietnia 2017, środaWiązownicaJAROSŁAW III
6 kwietnia 2017, czwartekZapałówJAROSŁAW III
7 kwietnia 2017, piątekGrochowceKALWARIA PACŁAWSKA
8 kwietnia 2017, sobotaHermanowiceKALWARIA PACŁAWSKA
10 kwietnia 2017, poniedziałekKalwaria PacławskaKALWARIA PACŁAWSKA
11 kwietnia 2017, wtorekKormaniceKALWARIA PACŁAWSKA
12 kwietnia 2017, środaRybotyczeKALWARIA PACŁAWSKA
18 kwietnia 2017, wtorekSierakośce - Nowe SadyKALWARIA PACŁAWSKA
19 kwietnia 2017, środaHadle SzklarskieKAŃCZUGA
20 kwietnia 2017, czwartekHucisko JawornickieKAŃCZUGA
21 kwietnia 2017, piątekJawornik PolskiKAŃCZUGA
22 kwietnia 2017, sobotaKańczugaKAŃCZUGA
24 kwietnia 2017, poniedziałekŁopuszka MałaKAŃCZUGA
25 kwietnia 2017, wtorekŁopuszka WielkaKAŃCZUGA
26 kwietnia 2017, środaManasterzKAŃCZUGA
27 kwietnia 2017, czwartekOstrów k. PrzeworskaKAŃCZUGA
28 kwietnia 2017, piątekPanatalowiceKAŃCZUGA
29 kwietnia 2017, sobotaRączynaKAŃCZUGA
1 maja 2017, poniedziałekSiedleczkaKAŃCZUGA
2 maja 2017, wtorekSieteszKAŃCZUGA
4 maja 2017, czwartekDobieszynKROSNO I
5 maja 2017, piątekJedliczeKROSNO I
6 maja 2017, sobotaKrosno pw. Miłosierdzia BożegoKROSNO I
8 maja 2017, poniedziałekKrosno pw. św. Wojciecha i MB CzęstochowskiejKROSNO I
9 maja 2017, wtorekKrosno pw. Trójcy Przenajświętszej (Fara)KROSNO I
10 maja 2017, środaKrosno pw. Nawiedzenia NMP (Franciszkanie)KROSNO I
11 maja 2017, czwartekKrosno pw. NMP Królowej Polski (Polanka)KROSNO I
12 maja 2017, piątekKrosno pw. NSPJ (Turaszówka)KROSNO I
13 maja 2017, sobotaOdrzykońKROSNO I
15 maja 2017, poniedziałekPotokKROSNO I
16 maja 2017, wtorekŻarnowiecKROSNO I
17 maja 2017, środaHaczówKROSNO II
18 maja 2017, czwartekIskrzyniaKROSNO II
19 maja 2017, piątekJabłonicaKROSNO II
20 maja 2017, sobotaKomborniaKROSNO II
22 maja 2017, poniedziałekKorczynaKROSNO II
23 maja 2017, wtorekKrosno pw. Podwyższenia Krzyża (Kapucyni)KROSNO II
24 maja 2017, środaKrosno pw. Ducha Świętego (Michalici)KROSNO II
25 maja 2017, czwartekKrościenko WyżneKROSNO II
26 maja 2017, piątekMalinówkaKROSNO II
27 maja 2017, sobotaWęglówkaKROSNO II
29 maja 2017, poniedziałekGłowienkaKROSNO III
30 maja 2017, wtorekKopytowaKROSNO III
31 maja 2017, środaKrosno pw. św. Piotra i Jana z DukliKROSNO III
1 czerwca 2017, czwartekŁubienkoKROSNO III
2 czerwca 2017, piątekŁubno OpaceKROSNO III
3 czerwca 2017, sobotaSzczepańcowaKROSNO III
5 czerwca 2017, poniedziałekZręcinKROSNO III
6 czerwca 2017, wtorekŻeglceKROSNO III
7 czerwca 2017, środaBaligródLESKO
8 czerwca 2017, czwartekBezmiechowa GórnaLESKO
9 czerwca 2017, piątekCisnaLESKO
10 czerwca 2017, sobotaHoczewLESKO
12 czerwca 2017, poniedziałekJankowce - GlinneLESKO
13 czerwca 2017, wtorekLeskoLESKO
14 czerwca 2017, środaMchawaLESKO
16 czerwca 2017, piątekŚrednia WieśLESKO
17 czerwca 2017, sobotaBrzyska WolaLEŻAJSK I
19 czerwca 2017. poniedziałekChałupki DębniańskieLEŻAJSK I
20 czerwca 2017, wtorekDębnoLEŻAJSK I
21 czerwca 2017, środaGiedlarowaLEŻAJSK I
22 czerwca 2017, czwartekLeżajsk pw. Świętej Trójcy (Fara)LEŻAJSK I
23 czerwca 2017, piątekPiskorowiceLEŻAJSK I
24 czerwca 2017, sobotaStare MiastoLEŻAJSK I
26 czerwca 2017, poniedziałekTarnawiecLEŻAJSK I
27 czerwca 2017, wtorekWierzawiceLEŻAJSK I
28 czerwca 2017, środaBrzóza KrólewskaLEŻAJSK II
29 czerwca 2017, czwartekJelnaLEŻAJSK II
30 czerwca 2017, piątekLeżajsk pw. Zwiastowania Pańskiego (Bernardyni)LEŻAJSK II
1 lipca 2017, sobotaNowa SarzynaLEŻAJSK II
3 lipca 2017, poniedziałekPrzychojec - ŁukowaLEŻAJSK II
4 lipca 2017, wtorekSarzynaLEŻAJSK II
5 lipca 2017, środaTarnogóraLEŻAJSK II
6 lipca 2017, czwartekWola ZarczyckaLEŻAJSK II
7 lipca 2017, piątekCzarna k. UstrzykLUTOWISKA
8 lipca 2017, sobotaDwernikLUTOWISKA
10 lipca 2017, poniedziałekLutowiskaLUTOWISKA
11 lipca 2017, wtorekPolanaLUTOWISKA
12 lipca 2017, środaUstrzyki GórneLUTOWISKA
13 lipca 2017, czwartekWetlinaLUTOWISKA
14 lipca 2017, piątekAlbigowaŁAŃCUT I
15 lipca 2017, sobotaGłuchówŁAŃCUT I
17 lipca 2017, poniedziałekHusówŁAŃCUT I
18 lipca 2017, wtorekKosinaŁAŃCUT I
19 lipca 2017, środaŁańcut pw. św. Michała ArchaniołaŁAŃCUT I
20 lipca 2017, czwartekŁańcut pw. św. Stanisława Bpa (Fara)ŁAŃCUT I
21 lipca 2017, piątekMarkowaŁAŃCUT I
22 lipca 2017, sobotaRógóżnoŁAŃCUT I
24 lipca 2017, poniedziałekSoninaŁAŃCUT I
25 lipca 2017, wtorekTarnawka k. HusowaŁAŃCUT I
26 lipca 2017, środaWysoka k. ŁańcutaŁAŃCUT I
27 lipca 2017, czwartekBiałobrzegiŁAŃCUT II
28 lipca 2017, piątekCierpiszŁAŃCUT II
29 lipca 2017, sobotaCzarna k. ŁańcutaŁAŃCUT II
31 lipca 2017, poniedziałekDąbrówki k. ŁańcutaŁAŃCUT II
1 sierpnia 2017, wtorekHandzlówkaŁAŃCUT II
2 sierpnia 2017, środaKorniaktów (Rektorat)ŁAŃCUT II
3 sierpnia 2017, czwartekKraczkowaŁAŃCUT II
4 sierpnia 2017, piątekKrzemienicaŁAŃCUT II
5 sierpnia 2017, sobotaŁańcut pw. Chrystusa KrólaŁAŃCUT II
7 sierpnia 2017, poniedziałekŁańcut pw. św. Józefa (Podzwierzyniec)ŁAŃCUT II
8 sierpnia 2017, wtorekWola DalszaŁAŃCUT II
9 sierpnia 2017, środaLubatowaMIEJSCE PIASTOWE
10 sierpnia 2017, czwartekLubatówkaMIEJSCE PIASTOWE
11 sierpnia 2017, piątekŁężanyMIEJSCE PIASTOWE
12 sierpnia 2017, sobotaMiejsce Piastowe pw. Nawiedzenia NMP (Michalici)MIEJSCE PIASTOWE
14 sierpnia 2017, poniedziałekPustynyMIEJSCE PIASTOWE
16 sierpnia 2017, środaRogiMIEJSCE PIASTOWE
17 sierpnia 2017, czwartekRówne k. DukliMIEJSCE PIASTOWE
18 sierpnia 2017, piątekTargowiskaMIEJSCE PIASTOWE
19 sierpnia 2017, sobotaWrocankaMIEJSCE PIASTOWE
21 sierpnia 2017, poniedziałekBoratynPRUCHNIK
22 sierpnia 2017, wtorekDobkowicePRUCHNIK
23 sierpnia 2017, środaJodłówkaPRUCHNIK
24 sierpnia 2017, czwartekKramarzówkaPRUCHNIK
25 sierpnia 2017, piątekPełnatyczePRUCHNIK
26 sierpnia 2017, sobotaPruchnikPRUCHNIK
28 sierpnia 2017, poniedziałekRokietnicaPRUCHNIK
29 sierpnia 2017, wtorekRozbórz OkrągłyPRUCHNIK
30 sierpnia 2017, środaRudołowicePRUCHNIK
31 sierpnia 2017, czwartekTapin (Rektorat)PRUCHNIK
1 września 2017, piątekTuligłowyPRUCHNIK
2 września 2017, sobotaTyniowicePRUCHNIK
4 września 2017, poniedziałekWęgierkaPRUCHNIK
5 września 2017, wtorekKrasiczynPRZEMYŚL I
6 września 2017, środaNehrybkaPRZEMYŚL I
7 września 2017, czwartekPikulicePRZEMYŚL I
8 września 2017, piątekPrałkowcePRZEMYŚL I
9 września 2017, sobotaPrzemyśl pw. św. Jana Chrzciciela (Archikatedra)PRZEMYŚL I
11 września 2017, poniedziałekPrzemyśl pw. św. Marii Magdaleny (Franciszkanie)PRZEMYŚL I
12 września 2017, wtorekPrzemyśl pw. NSPJ przy kościele św. Teresy z Avila (Karmelici)PRZEMYŚL I
13 września 2017, środaPrzemyśl pw. św. Antoniego (Reformaci)PRZEMYŚL I
14 września 2017, czwartekPrzemyśl pw. św. Michała Archanioła (Rektorat)PRZEMYŚL I
15 września 2017, piątekTarnawce (Rektorat)PRZEMYŚL I
16 września 2017, sobotaBuszkowicePRZEMYŚL II
18 września 2017, poniedziałekKuńkowcePRZEMYŚL II
19 września 2017, wtorekOstrów k. PrzemyślaPRZEMYŚL II
20 września 2017, środaPrzemyśl pw. św. Brata AlbertaPRZEMYŚL II
21 września 2017, czwartekPrzemyśl pw. Świętej TrójcyPRZEMYŚL II
22 września 2017, piątekPrzemyśl pw. św. J.S. PelczaraPRZEMYŚL II
23 września 2017, sobotaPrzemyśl pw. św. Benedykta, Cyryla i Metodego (Kazanów)PRZEMYŚL II
25 września 2017, poniedziałekPrzemyśl pw. MB Królowej Polski (Kmiecie)PRZEMYŚL II
26 września 2017, wtorekPrzemyśl pw. św. Stanisława Bpa (Lipowica)PRZEMYŚL II
27 września 2017, środaPrzemyśl pw. Bożego Miłosierdzia (Rycerskie)PRZEMYŚL II
28 września 2017, czwartekPrzemyśl pw. św. Józefa (Salezjanie)PRZEMYŚL II
29 września 2017, piątekHurkoPRZEMYŚL III
30 września 2017, sobotaJaksmanicePRZEMYŚL III
2 października 2017, poniedziałekKalnikówPRZEMYŚL III
3 października 2017, wtorekKrównikiPRZEMYŚL III
4 października 2017, środa LesznoPRZEMYŚL III
5 października 2017, czwartekMedykaPRZEMYŚL III
6 października 2017, piątekPrzemyśl pw. św. Jana z DukliPRZEMYŚL III
7 października 2017, sobotaPrzemyśl pw. NMP Nieustającej Pomocy (Błonie)PRZEMYŚL III
9 października 2017, poniedziałekPrzemyśl pw. św. Jana Apostoła (Przekopana)PRZEMYŚL III
10 października 2017, wtorekRożubowice (Rektorat)PRZEMYŚL III
11 października 2017, środaStubnoPRZEMYŚL III
12 października 2017, czwartekTorkiPRZEMYŚL III
13 października 2017, piątekDębówPRZEWORSK I
14 października 2017, sobotaGaćPRZEWORSK I
16 października 2017, poniedziałekGniewczyna ŁańcuckaPRZEWORSK I
17 października 2017, wtorekGorzyce PrzeworskiePRZEWORSK I
18 października 2017, środaGrzęskaPRZEWORSK I
19 października 2017, czwartekJagiełłaPRZEWORSK I
20 października 2017, piątekNowosielce PrzeworskiePRZEWORSK I
21 października 2017, sobotaPrzeworsk - GorliczynaPRZEWORSK I
23 października 2017, poniedziałekPrzeworsk pw. Ducha Świętego (Fara)PRZEWORSK I
24 października 2017, wtorekŚwiętoniowaPRZEWORSK I
25 października 2017, środaCieszacin WielkiPRZEWORSK II
26 października 2017, czwartekKrzeczowicePRZEWORSK II
27 października 2017, piątekMirocinPRZEWORSK II
28 października 2017, sobotaPrzeworsk pw. Chrystusa KrólaPRZEWORSK II
30 października 2017, poniedziałekPrzeworsk pw. św. Barbary (Bernardyni)PRZEWORSK II
31 października 2017, wtorekRozbórzPRZEWORSK II
3 listopada 2017, piątekSiennówPRZEWORSK II
4 listopada 2017, sobotaUjeznaPRZEWORSK II
6 listopada 2017, poniedziałekUrzejowicePRZEWORSK II
7 listopada 2017, wtorekWierzbnaPRZEWORSK II
8 listopada 2017, środaZarzecze k. JarosławiaPRZEWORSK II
9 listopada 2017, czwartekŻurawiczkiPRZEWORSK II
10 listopada 2017, piątekDrohojówRADYMNO I
13 listopada 2017, poniedziałekKaszyceRADYMNO I
14 listopada 2017, wtorekŁowceRADYMNO I
15 listopada 2017, środaOrły - ZadąbrowieRADYMNO I
16 listopada 2017, czwartekOstrów k. RadymnaRADYMNO I
17 listopada 2017, piątekRadymno pw. NSPJRADYMNO I
18 listopada 2017, sobotaRadymno pw. św. WawrzyńcaRADYMNO I
20 listopada 2017, poniedziałekSkołoszówRADYMNO I
21 listopada 2017, wtorekSośnica JarosławskaRADYMNO I
22 listopada 2017, środaŚwięteRADYMNO I
23 listopada 2017, czwartekWacławiceRADYMNO I
24 listopada 2017, piątekZamojsceRADYMNO I
25 listopada 2017, sobotaChotyniecRADYMNO II
27 listopada 2017, poniedziałekKorczowaRADYMNO II
28 listopada 2017, wtorekLaszkiRADYMNO II
29 listopada 2017, środaMichałówkaRADYMNO II
30 listopada 2017, czwartekMiękisz NowyRADYMNO II
1 grudnia 2017, piątekMiękisz StaryRADYMNO II
2 grudnia 2017, sobotaMoszczanyRADYMNO II