Organizatorzy Spotkania Młodych Archidiecezji Przemyskiej w Ustrzykach Dolnych publikują niniejszym listy animatorów przydzielonych do poszczególnych kościołów stacyjnych.

Ze względów organizacyjnych lub z przyczyn niezależnych od organizatorów przydział animatorów może ulec zmianie.

Wszelkich informacji na ten temat udziela ks. Witold Orzechowski, kom. 533 886 565, smapustrzyki@gmail.com.


BRZEGI DOLNE

Recepcja: Szkoła Podstawowa w Łodynie

L.p.Nazwisko i imięRodzaj formacji
1.Bieda MichałKSM
2.Biedroń DariuszOAZA
3.Bodzioch CyprianRAM
4.Cieśla WeronikaOAZA
5.Głowacki BartoszOAZA
6.Kaiser JustynaRAM
7.Myćka MartynaKSM
8.Pelczar MilenaRAM
9.Rokosz AleksandraOAZA
10.Wasilewski EmilRAM
11.Wota KlaudiaRAM
12.Zwolińska KatarzynaOAZA
13.Kleryk 1WSD
14.Kleryk 2WSD
15.Kleryk 3WSD
16.Kleryk 4WSD

USTJANOWA

Recepcja: Szkoła Podstawowa w Ustjanowej

L.p.Nazwisko i imięRodzaj formacji
1.Balawajder Patryk RAM
2.Bróż Natalia RAM
3.Dudek Dominik RAM
4.Flak Natalia RAM
5.Kielar MateuszOAZA
6.Korszniak Jadwiga KSM
7.Kozubek IzabelaRAM
8.Mulawka Maciej RAM
9.Pierożak WeronikaOAZA
10.Reizer Dagmara OAZA
11.Różańska Patrycja RAM
12.Sidor Jakub RAM
13.Skawińska Marcelina RAM
14.Strzałkowska Gabriela RAM
15.s. Surma Klaudia
16.Świątoniowska Justyna OAZA
17.Wdowik Izabela RAM
18.Wiech Kamila RAM
19.Zywar Bernadetta RAM
20.Kleryk 1WSD
21.Kleryk 2WSD
22.Kleryk 3WSD
23.Kleryk 4WSD
24.Kleryk 5WSD
25.Kleryk 6WSD

USTRZYKI DOLNE – JASIEŃ

Recepcja: Ustrzyki Dolne, ul. Jasień 6 (przy kościele)

L.p.Nazwisko i imięRodzaj formacji
1.Cieleń Karolina OAZA
2.Cieleń Monika OAZA
3.Delmanowicz DominikaOAZA
4.Drabik Anita OAZA
5.Figlarska Patrycja RAM
6.Gromek DominikRAM
7.Grzegorzak Erwin RAM
8.Jasina Elżbieta OAZA
9.Kołodziej Paweł Odnowa w Duchu Świętym
10.Kontek Monika RAM
11.Kończyk Marta RAM
12.Makowicz Marta OAZA
13.Mazurek Dominika RAM
14.Milanowska KarolinaRAM
15.Osikowski Tomasz RAM
16.Sławińska KatarzynaRAM
17.Uliasz ZuzannaOAZA
18.Kleryk 1WSD
19.Kleryk 2WSD

USTRZYKI DOLNE – MB KRÓLOWEJ POLSKI

Recepcja: Zespół Szkół Publicznych nr 1, ul. 29 Listopada 21

L.p.Nazwisko i imięRodzaj formacji
1.Barnat Andrzej RAM
2.Budziak AleksandraOAZA
3.Chuchra Gabriela OAZA
4.Czerkawski Bartek RAM
5.Doktor Anna OAZA
6.Filus Weronika RAM
7.Franczak Julia OAZA
8.Gdula AdrianKSM
9.Hebda Małgorzata RAM
10.Kondryszyn Magdalena RAM
11.Mach Michalina RAM
12.Michalik Wiktoria RAM
13.Morawska Kamila OAZA
14.Norejko Kamil RAM
15.Pankiewicz Patrycja RAM
16.Pawłowska Paulina RAM
17.s. Pieczykolan Emmanuela KarolinaSerafitka
18.Rokitowska Żaneta RAM
19.Rzeszowska Natalia OAZA
20.Sławiński Bartłomiej RAM
21.Sołtysik Aleksandra RAM
22.Tasior Wioletta RAM
23.Wojtas Gabriela OAZA
24.Złotnik KarolinaRAM
25.Kleryk 1WSD
26.Kleryk 2WSD
27.Kleryk 3WSD

USTRZYKI DOLNE – ŚW. JÓZEFA ROBOTNIKA

Recepcja: Zespół Szkół Publicznych nr 2, Narciarska Szkoła Sportowa, ul. Dobra 6

L.p.Nazwisko i imięRodzaj formacji
1.Balicki Jacek RAM
2.Bąk Kamil OAZA
3.Bednarczyk Magdalena OAZA
4.Bis Karol RAM
5.Borowska Patrycja RAM
6.Brzezicka Agata RAM
7.Fednar Julia RAM
8.Fedor Agnieszka RAM
9.Fiejtek Aleksandra RAM
10.Frydrych Martyna OAZA
11.Gierlach WiktoriaOAZA
12.Janusz KingaOAZA
13.Kielar WeronikaOAZA
14.Kozioł PawełLSO
15.Kuszaj Agnieszka OAZA
16.Kwiecień Paulina OAZA
17.Leśniak Anna RAM
18.Maj Karolina RAM
19.Marszał Aleksandra RAM
20.Młynarska Monika RAM
21.Mnich Anna RAM
22.Nietrzeba Anna OAZA
23.Osowski Remigiusz OAZA
24.Ostafińska Justyna OAZA
25.Pilch Aleksandra RAM
26.Rzepka Przemysław RAM
27.Sapa Klaudia RAM
28.Sobejko Oktawia RAM
29.Socha Adrianna RAM
30.Szpetman Agata RAM
31.Szyszka Monika OAZA
32.Śnieżek AleksandraOAZA
33.Kleryk 1WSD
34.Kleryk 2WSD
35.Kleryk 3WSD
36.Kleryk 4WSD
37.Kleryk 5WSD
38.Kleryk 6WSD
39.Kleryk 7WSD
40.Kleryk 8WSD
41.Kleryk 9WSD
42.Kleryk 10WSD
43.Kleryk 11WSD
44.Kleryk 12WSD