Zapraszamy do wzięcia udziału w V Pielgrzymce “Niedzieli Przemyskiej” do sanktuariów Europy, która odbędzie się w terminie 25 czerwca – 8 lipca 2017 r.

CENA: 750 €
Dopłata do pokoju jednoosobowego: 275 €

W cenie zawarte są wszystkie koszty związane z pobytem i przejazdem, żadne dodatkowe opłaty za karty wstępu czy inne świadczenia nie będą pobierane.

Pielgrzymka autokarowa, 14-dniowa w tym 11 noclegów, 11 śniadań, 11 kolacji i 1 obiad. Noclegi w hotelach ***, ****. Pokoje 2-osobowe lub 3-osobowe. Wszystkie pokoje wyposażane w łazienkę, toaletę, ręczniki i suszarkę, telewizor i telefon. Śniadania w formie bufetu, kolacje lub obiady – 3-daniowe + woda + pieczywo, pozostałe napoje płatne dodatkowo. Zestawy słuchawkowe – systemu Digital wirless Tour guides, identyfikatory ze smyczą, chusty i śpiewniki pielgrzymkowe, w cenie wyjazdu.

Dodatkowe opłaty nieobowiązkowe:  Oviedo, Batalha – około 16 €.

ZAPISY i INFORMACJE:

PROGRAM PIELGRZYMKI

 • 1. dzień
 – Msza Święta godzina 15:00, wyjazd z Przemyśla 16:00, Przejazd przez Czechy, Austrie i Niemcy. Przejazd nocny.
 • 2. dzień
 – Zatrzymamy się w Sanktuarium Matki Bozej Bawarskiej w Altotting. Msza Święta. Przejazd do Grenoble. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja. Czas wolny. Nocleg.
 • 3. dzień – Śniadanie. Przejazd na La Salette. Msza Święta. Po Mszy czas na zwiedzanie i modlitwę. Przejazd do Avignon, Pałac Papieski, Katedra, Most Świętego Benezego. Zakwaterowanie w hotelu w Lloret de Mar. Kolacja. Czas wolny. Nocleg.
 • 4. dzień – Śniadanie. Przejazd do Barcelony. Msza Święta w krypcie katedry Sagrada-Familia, następnie zwiedzamy Barcelonę. Przejazd na Monserrat. Czas na prywatną modlitwę i zwiedzenie. Następnie udamy się do Saragossy. Kolacja. Dla chętnych wieczorne zwiedzanie miasta lub czas wolny. Nocleg.
 • 5. dzień – Msza Święta w katedrze Matki Bożej na Slupie. Śniadanie. Przejazd do Madrytu. Zwiedzimy wspólnie stolice Hiszpanii. Przejazd do hotelu w Getafe. Kolacja. Czas wolny. Nocleg.
 • 6. dzień – Śniadanie. Przejazd do Avila. Sanktuarium Świętej Teresy. Msza Święta. Czas na zwiedzanie miasta. Przejazd do Fatimy. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja. Procesja Maryjna 21:30. Czas wolny. Nocleg.
 • 7. dzień – 
Śniadanie. Msza Święta. Droga Krzyżowa do miejscowości Aljustrel – wioski narodzin dzieci. Po powrocie wspólne zwiedzanie sanktuarium. Czas wolny. Kolacja. Procesja Maryjna 21:30. Nocleg.
 • 8. dzień – 
Msza Święta. Śniadanie. Wyjazd do Batalha zwiedzamy sanktuarium, przejazd do Nazare, nawiedzimy kościół Matki Bożej. Odpoczynek na plaży. Powrót do Fatimy. Kolacja. Procesja Maryjna 21:30. Czas wolny. Nocleg.
 • 9. dzień – Msza Święta. Śniadanie. Przejazd do Sanktuarium w Santiago de Compostela- zwiedzimy wspólnie to święte miejsce, nawiedzimy grób Świętego Jakuba Apostoła, czas wolny na prywatna modlitwę. Przejazd do Oviedo. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja. Czas wolny. Nocleg.
 • 10. dzień
 – Śniadanie. Oviedo (Cudowne oblicze na chuście). Msza Święta w w krypcie bazyliki. Przejazd do Limpias – naturalnej wielkości postać Chrystusa w Agonii – „Czy Chrystus naprawdę płacze ?’. Kontynuujemy drogę do Lourdes. Zakwaterowanie w hotelu, Kolacja. Jeżeli czas przyjazdu pozwoli godzina 21:00 Procesja Różańcowa. Czas wolny. Nocleg.
 • 11. dzień – Msza Święta. Śniadanie 8:00. Następnie zwiedzimy miejsca związane ze Świętą Bernadetta w mieście: dom rodzinny, Le Cachot, kościół parafialny, krypta kościoła, w której znajduje się sarkofag z ciałem proboszcza z czasów objawień- Księdza Peyramale, hospicjum, Droga Krzyżową Espélugues, po południu zwiedzimy sanktuarium. Dla chętnych o 14:00 możliwość kąpieli w basenach z woda ze źródełka. Procesja Eucharystyczna z błogosławieństwem chorych 17:00. Kolacja. 21:00 Procesja Maryjna. Czas wolny. Nocleg.
 • 12. dzień – Śniadanie 7:00. Wyjazd 7:30. Przejazd do Le Puy-en-Velay. Msza Święta w katedrze Świętego Józefa w Espaly St-Marcel, nawiedzimy drugie sanktuarium Matki Bożej Królowej Francji. Czas na prywatna modlitwę, następnie udamy się do dwóch Grot-kaplic położonych na wzgórzach wulkanicznych. Przejazd do Valence. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja. Czas wolny. Nocleg.
 • 13. dzień – Śniadanie. Przejazd do Chateauneuf-de-Galaure. (miejscowości związana z Marta Robin, osoba, która przez 50 lat żywiła się wyłącznie Eucharystia). Przejazd do Ars-sur-Formans, nawiedzimy sanktuarium i grób Świętego Jana Marii Vianney’a, Msza Święta. Wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przejazd przez Francję, Niemcy. Przejazd nocny.
 • 14. dzień – Przejazd przez Polskę. Msze Świętą odprawimy w Legnicy, w kościele Świętego Jacka, miejscu Cudu Eucharystycznego. Powrót do Przemyśla około godziny 19:00.