W niedzielę, 8 października 2017 r., w audycji “Niedzielne spotkania” przy radiowym stole zagościł Sławomir Jakubiec, lider Diakoni Tańca Uwielbienia Archidiecezji Przemyskiej.

W rozmowie z ks. Andrzejem Bienią podzielił się swoim doświadczeniem modlitwy wyrażanej tańcem: Przeszedłem przez formację oazową i tam też był obecny taniec jako uwielbienie Pana Boga […] Stało mi się to bliskie i okazało się, że nie jestem w tym sam – mówił Sławek.

Poprzez kontakt telefoniczny do rozmowy zaproszone zostały Patrycja i Karolina, które posługują w Diakonii Tańca Uwielbienia. Dzieliły się tym, że taniec stał się dla nich wyjątkową formą modlitwy.

Druga część audycji stała się doskonałą okazją, by zaprosić radiosłuchaczy do włączenia się w akcję organizowaną przez Diakonię Tańca Uwielbienia Archidiecezji Przemyskiej, czyli Bal Wszystkich Świętych w Przemyślu, który odbędzie się 29 października 2017 r. Wydarzenie ma nam przypomnieć, że dzień Wszystkich Świętych jest dniem pełnym radości, a nie smutku. Akcja ma motywować, by przygotowując dla siebie strój wybranego świętego, bliżej poznać jego osobę i naśladować go w drodze ku świętości.

nie, 8 Paź 2017  ·  8,9 MB  ·  94
Audycja z dnia 8 października 2017 r.