Zapraszamy na czwartą edycję Konkursu Kolęd i Pastorałek “Bosco kolędować Jezusowi”, który odbędzie się w dniach 13-14 stycznia 2018 r. w Parafii pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Przemyślu – Lipowicy.

W roku 2015, 2016 i 2017 odbyły się pierwsze trzy edycje Konkursu, cieszącym się dużym zainteresowaniem. W ostatniej edycji do  konkursu zgłosiło się 231 osób. Konkurs jest przeprowadzany w kategoriach solistów i zespołów muzycznych. Uczestnicy są podzieleni wiekowo: przedszkolaki, szkoła podstawowa oraz gimnazjum i szkoła średnia.  Prezentacje ocenia fachowa komisja złożona z osób zajmujących się na co dzień muzyką i kulturą. Laureaci otrzymują pamiątkowe statuetki, dyplomy i nagrody.

Zachęcam wszystkich do zapoznania się z regulaminem konkursu i do odważnej prezentacji swoich talentów muzycznych. Zgłoszenia do 23 grudnia 2017 r. Nagrody czekają!!!

Regulamin Konkursu oraz szczegółowe informacje na stronie www.lipowica-przemysl.pl . W imieniu organizatorów serdecznie zapraszam i życzę udanych występów!

ks. Marek Ledwożyw SDB – proboszcz