Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Przedszkola Niepublicznego Zgromadzenia Sióstr Świętego Józefa w Krośnie zaprasza do udziału w VI Konkursie kolęd i pastorałek: „Zaśpiewajmy Jezusowi dziś”.

Celem konkursu jest promowanie talentów muzycznych wśród dzieci w wieku przedszkolnym, integracja między placówkami przedszkolnymi z terenu powiatu krośnieńskiego, kształtowanie wrażliwości na piękno polskich kolęd i pastorałek, popularyzowanie polskich tradycji związanych ze Świętami Bożego Narodzenia oraz wprowadzanie dzieci w świat wartości estetycznych i rozwijanie umiejętności artystycznych.

Konkurs odbędzie się 9 stycznia 2018 roku (wtorek) od godz. 9.00 w Zespole Szkół Muzycznych w Krośnie przy ulicy Paderewskiego 7.

W konkursie mogą wziąć udział dzieci w wieku przedszkolnym od 3 do 6 lat z placówek przedszkolnych obejmujących swoim zasięgiem teren powiatu krośnieńskiego. Utwory mogą być wykonywane indywidualnie lub w zespole. Przesłuchania konkursowe prezentowane będą w dwóch grupach wiekowych: I grupa wiekowa – dzieci 3 i 4- letnie orz II grupa wiekowa – dzieci 5 i 6- letnie.

W celu zgłoszenia uczestników do konkursu należy wypełnić formularz i przekazać organizatorom do dnia 20.12.2017 r. 

Dodatkowe informacje można uzyskać u koordynatorów konkursu w godz.10:00 do 16:30 pod numerami telefonów:
mgr Marzeny Habrat  607 094 111
mgr Ewa Rabada  785 612 606
lub pod adresem:  konkurs.koled.jozefitki@gmail.com

Pełny Regulamin Konkursu
Karty zgłoszeń
Oświadczenie

Radio FARA sprawuje patronat medialny nad tym wydarzeniem.