We wtorek, 13 lutego, w audycji “Z radiowym mikrofonem w centrum wydarzeń” mogliśmy wysłuchać relacji z II Wielkiego Charytatywnego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Posła na Sejm RP Kazimierza Gołojucha i Burmistrza Łańcuta Stanisława Gwizdaka. W rozgrywkach, które odbyły się w niedzielne popołudnie 11 lutego 2018 roku, w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łańcucie wzięło udział sześć drużyn. Były to: drużyna księży, której przewodził ks. bp Stanisław Jamrozek oraz drużyny: Komendy Powiatowej Policji, Straży Zamkowej Muzeum-Zamku w Łańcucie,  Komendy Powiatowej Straży Pożarnej, Samorządowców Powiatu Łańcuckiego oraz Samorządowców Miasta Łańcuta, którzy okazali się zwycięzcami rozgrywek.

Celem turnieju, zorganizowanego przez Caritas Archidiecezji Przemyskiej i MOSiR w Łańcucie, było zebranie środków na leczenie Wiktorii. Na ten cel zostały przeznaczone środki zebrane do puszek podczas trwania rozgrywek oraz uzyskane w drodze licytacji. Turniej był również okazją do ogłoszenia wyników plebiscytu na Najlepszego Sportowca i Trenera Łańcuta 2017 roku.

wt, 13 Lut 2018  ·  13,2 MB  ·  98
Wielki Charytatywny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Posła na Sejm RP Kazimierza Gołojucha i Burmistrza Łańcuta Stanisława Gwizdaka - Łańcut, 11 lutego 2018 roku