To już tradycja, że przed Niedzielą Palmową młodzież – na zaproszenie Metropolity Przemyskiego – spotyka się na modlitwie w wyznaczonym mieście Archidiecezji, w ramach „diecezjalnego etapu” Światowego Dnia Młodzieży, ogłoszonego przez Ojca Świętego. W drodze na Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej Radymno 2018 podczas kolejnych spotkań we wtorkowy wieczór o godz. 20.20 podczas audycji “Kościół wspólnotą wspólnot” przygotować się na doświadczenie wyjątkowej i pełnej entuzjazmu wspólnoty wiary młodych, którzy w dniach od 23-25 marca przybędą do Radymna.

W dniu 20 lutego spotkaliśmy się z organizatorami i młodzieżą z Miasta Radymna, ktora angażuje się w duszpasterstwo parafii pw. św. Wawrzyńcaparafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa. Ks. Krzysztof Szyndler, koordynator SMAP-u zaprezentował propozycje, które przygotowano dla młodych i ukazał kulisy podejmowanych przygotowań, natomiast młodzież zaangażowana w wolontariat dała świadectwo uczestnictwa w spotkaniu zeszłorocznym. Swoim zaangażowaniem podzielił się również dk. Arkadiusz Wojnicki, który obecnie odbywa praktykę duszpasterską w Radymnie.

SMAP Radymno 2018: ruszyły zapisy!

Do 8 marca 2018 r. we własnej parafii lub u własnego katechety, po wzięciu udziału w katechezach „Laboratorium wiary” i podpisaniu „Karty uczestnictwa”.

Wszelkich informacji na temat zgłoszeń udziela:

wt, 20 Lut 2018  ·  13,8 MB  ·  405
Radymno - pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa, 20 lutego 2018 r.