W kolejnej “Rozmowie dnia” gościliśmy tegoroczne maturzystki, a zarazem wolontariuszki Radia Fara – Kingę i Michalinę. Podzieliły się one z radiosłuchaczami doświadczeniem ostatniego etapu przygotowania do egzaminu maturalnego. Jest to czas na pewno nie łatwy, gdyż pokazuje jak wiele materiału trzeba jeszcze powtórzyć i opanować.

Ważną rolę w przygotowaniach do egzaminu maturalnego odgrywa wsparcie duchowe i materialne bliskich. Maturzyści doświadczają takiej pomocy w swoich rodzinach i wsród przyjaciół. Wyjątkową formą opieki modlitewnej nad maturzystami jest inicjatywa “Radio FARA dla maturzystów”. Wiele naszych słuchaczy stało się “Aniołami” wspierającymi maturzystów dowolną modlitwą w ciągu każdego dnia.

Zachęcamy aby w tych ostatnich dniach przygotowania do egzaminów maturalnych nasi radiowi “Aniołowie” w sposób szczególny otaczali opieką młodzież maturalną, modląc się nie tylko o dobre wyniki matury, lecz także o dobre rozeznawanie życiowego powołania i dobre wybory drogi życiowej. Maturzystom natomiast życzymy dobrze wykorzystanych ostatnich dni przygotowania do egzaminów oraz jak najlepszych wyników na maturach.

pt, 13 Kwi 2018  ·  20,4 MB  ·  75
O zbliżających się egzaminach maturalnych i modlitewnym wsparciu maturzystów