Idea Pogotowia Modlitewnego Królowej Pokoju powstała na modlitwie, jako odpowiedź na ciągłe i niezmienne wezwanie Maryi: “Módlcie się, módlcie się, módlcie się”, “Módlcie się w moich intencjach”. Jest to dzieło Matki Boga, a nie nasze. My tylko chcemy czynić to o co prosi Maryja. A od modlitwy zaczyna się wszystko dobro w nas i wokół nas, przychodzi POKÓJ.

O tej pięknej i jakże cennej idei mówili na antenie Radia Fara ks. Jacek Rosół i pani Teresa Tasarz. Przypomnieli jak powstawało i rozwijało się to dzieło modlitewne. Podzielili się również widocznymi owocami Pogotowia Modlitewnego, do którego zgłaszają się często osoby w “agonalnym stanie duchowym”. Powołaniem Wspólnoty jest przede wszystkim modlitwa w intencjach Maryi Królowej Pokoju oraz zawierzanie wszystkich osób i przysyłanych intencji Niepokalanemu Sercu Maryi. Każdy członek „Wspólnoty” odmawia codziennie akt zawierzenia siebie i wszystkich polecanych osób Niepokalanemu Sercu Maryi, każdego człowieka na tej ziemi – ofiarowuje każdy dzień życia w intencjach Królowej Pokoju.

Osoby chcące dołączyć do Wspólnoty, bądź poprosić o modlitwę proszeni są o kontakt na adres: gospa@pogotowiemodlitewne.org

śr, 17 Paź 2018  ·  23,8 MB  ·  51
O Pogotowiu Modlitewnym Królowej Pokoju i nieustannej trosce Matki Bożej o swoje dzieci