Ważne:

  1. Po przybyciu do Leżajska animatorzy otrzymają przydział do swojej grupy dzielenia i nocleg – wg wskazań recepcji danego kościoła stacyjnego.
  2. Animatorzy, z racji bardzo ważnej posługi, są współorganizatorami Spotkania Młodych – stąd oczekujemy od nich pomocy i wsparcia we wszystkich działaniach formacyjnych i organizacyjnych.
  3. W razie pytań lub wątpliwości, proszę o kontakt!

Ks. Jan Mazurek (601 836 973)

PRZYDZIAŁ ANIMATORÓW DO KOŚCIOŁÓW STACYJNYCH

FARABERNARDYNIWIERZAWICEGIEDLAROWASTARE MIASTO

Lista zapisów dla Animatorów SMAP 2014 – LEŻAJSK – FARA
Recepcja: Parafialne Centrum Młodzieży, ul. Rynek 35

L.p.

Nazwisko i imię

Rodzaj formacji

Który raz na SMAP

Uwagi (np. nocleg)

1.

Kuźniar Małgorzata

OAZA

3

2.

Koptyńska Anita

OAZA

4

3.

Czwerenko Karolina

RAM

5

4.

Lusio Justyna

RAM

5

5.

Ber Katarzyna

RAM

3

6.

Furtak Karolina

RAM

3

7.

Gałuszka Adrian

RAM

4

8.

Peldiak Joanna

KSM

7

9.

Wojsturska Weronika

OAZA

3

10.

Niemiec Karolina

OAZA

5

11.

Szlachta Magdalena

OAZA

1

12.

Szlachta Izabela

OAZA

1

13.

Smoluch Alicja

OAZA

5

Bez noclegu

14.

Oziębło Monika

OAZA

5

Bez noclegu

15.

Dzierzgowska Anita

OAZA

3

Bez noclegu

16.

Turko Ewelina

OAZA

6

Bez noclegu

17.

Puzio Przemysław

OAZA

4

18.

Kwaśna Małgorzata

RAM

2

19.

Zywar Dominika

RAM

4

20.

Prus Dawid

RAM

2

21.

Kuta Agnieszka

RAM

3

22.

Gancarz Justyna

RAM

1

23.

Konieczny Weronika

RAM

3

24.

Cioch Marcin

RAM

1

25.

Madiuk Mateusz

RAM

4

26.

Skóra Kamila

RAM

2

27.

Błażusiak Beata

OAZA

3

28.

Bereżnicka Katarzyna

OAZA

3

29.

Nietrzeba Anna

OAZA

2

30.

Niemiec Katarzyna

OAZA

5

Bez noclegu

31.

Rymarz Anita

RAM

4

32.

Balicki Jacek

RAM

1

33.

Drozdowicz Paweł

RAM

1

34.

Solska Joanna

RAM

3

35.

Szyszka Monika

OAZA

3

Bez noclegu

36.

Więcław Piotr

RAM

4

Bez noclegu

37.

Buniowksa Marzena

RAM

5

38.

Kumięga Tomasz

OAZA

6

39.

Iwaszkiewicz Jacek

OAZA

6

40.

Kuczek Katarzyna

RAM

4

Bez noclegu

41.

Pętlak Krzysztof

OAZA

4

42.

Orłoś Marcin

OAZA

1

43.

Orzechowski Jakub

RAM

3

44.

Decowska Natalia

RAM

3

Bez noclegu

45.

Stopyra Magdalena

RAM

3

Bez noclegu

46.

Węgrzynek Kamila

RAM

4

47.

Kozioł Paweł

LSO

5

48.

Stapiński Jakub

RAM

6

49.

Trznadel Arleta

RAM

3

50.

Jakubik Magdalena

RAM

4

Bez noclegu

51.

Patka Kamila

RAM

3

52.

Wiklowska Ewa

RAM

4

Bez noclegu

53.

Tyburczy Urszula

Oaza

2

54.

Szaszowska Katarzyna

Oaza

3

55.

Długosz Maksymilian

Oaza

2

Bez noclegu

56.

Kociuba Dominika

Oaza

4

Bez noclegu

57.

Rygalik Anna

Oaza

2

Bez noclegu

58.

Bąk Małgorzata

Oaza

5

Bez noclegu

59.

Jaskółka Katarzyna

Oaza

4

60.

Dorota Ochmańska

RAM

1

Lista zapisów dla Animatorów SMAP 2014 – LEŻAJSK – OO. BERNARDYNI
Recepcja: Klasztor OO. Bernardynów, ul. Plac Mariacki 8

L.p.

Nazwisko i imię

Rodzaj formacji

Który raz na SMAP

Uwagi (np.: noclegi)

1.

Inglot Katarzyna

RAM

9

2.

Inglot Magdalena

RAM

9

3.

Machniewska Agnieszka

RAM

5

4.

Bem Olga

RAM

3

5.

Radoń Aleksandra

RAM

8

Do szkoły-opiekun

6.

Radoń Izabella

RAM

5

Do szkoły- opiekun

7.

Gwóźdź Michał

RAM

4

Do szkoły- opiekun

8.

Sławiński Michał

RAM

5

9.

Napora Patrycja

RAM

3

10.

Rokitowska Żaneta

RAM

5

11.

Więcław Marcin

RAM

5

Bez noclegu

12.

Curzytek Karolina

OAZA

1

13.

Lorek Agata

OAZA

1

14.

Żółtak Kamila

OAZA

4

15.

Janusz Kinga

OAZA

5

16.

Religa Kamil

OAZA

2

17.

Pomykała Jakub

RAM

5

18.

Pankiewicz Wioletta

RAM

1

19.

Pawlak Daniel

RAM

3

20.

Bar Marta

RAM

4

21.

Kochmański Piotr

RAM

3

22.

Mazurek Agata

RAM

2

23.

Dutko Ewa

RAM

3

24.

Biedroń Dariusz

Oaza

10

25.

Boczar Hubert

Oaza

4

Bez noclegu

26.

Kwaczala Rafał

Oaza

2

Bez noclegu

27.

Wołczańska Edyta

Oaza

5

28.

Gadawska Agata

Oaza

5

29.

Fil Renata

Oaza

7

30.

Wójcik Anna

Oaza

4

31.

Wojnicka Karolina

Oaza

4

32.

Rębisz Karol

RAM

3

Bez noclegu

Lista zapisów dla Animatorów SMAP 2014 – WIERZAWICE
Recepcja: Kościół Parafialny w Wierzawicach

L.p.

Nazwisko i imię

Rodzaj formacji

Który raz na SMAP

Uwagi

1.

Skotnicka Karolina

RAM

3

2.

Kowalska Sylwia

RAM

3

3.

Krzywińska Natalia

RAM

3

4.

Kaiser Justyna

RAM

3

5.

Obszarny Krzysztof

RAM

2

6.

Baryła Mateusz

RAM

2

7.

Wróbel Karol

RAM

2

8.

Matusz Grzegorz

RAM

4

9.

Gliniak Paweł

RAM

1

10.

Rowińska Patrycja

OAZA

3

11.

Koperski Krzysztof

OAZA

5

12.

Czerwińska Katarzyna

RAM

2

13.

Pyter Katarzyna

RAM

1

14.

Dobrowolska Aleksandra

RAM

2

15.

Niemczyk Dominika

RAM

4

16.

Smolińska Weronika

RAM

4

17.

Dańczura Barbara

RAM

2

18.

Pudysz Magdalena

RAM

2

19.

S. Judyta Wojciechowska

Po ślubach wieczystych

5

20.

S. Szychowska Brigida

Po KSM-ie juniorystka

5

21.

Frydrych Martyna

OAZA

5

Lista zapisów dla Animatorów SMAP 2014 – GIEDLAROWA
Recepcja: Kościół Parafialny w Giedlarowej

L.p.

Nazwisko i imię

Rodzaj formacji

Który raz na SMAP

Uwagi (np.: noclegi)

1. Terech Gerard

RAM

3

Bez noclegu

2. Dryjańska Paulina

RAM

2

Bez noclegu

3. Wiśniowska Kamila

RAM

3

Bez noclegu

4. Krzysztoń Jakub

RAM

5

Bez noclegu

5. Pysz Paweł

RAM

3

Bez noclegu

6. Cap Alicja

RAM

4

7. Wasyłeczko Dominika

RAM

1

Bez noclegu

8. Rudzińska Magdalena

OAZA

3

Bez noclegu

9. Białos Paweł

OAZA

5

10. Rączka Dawid

RAM

4

Bez noclegu

11. Boryło Justyna

OAZA

3

Bez noclegu

12. Łyko Agata

8

13. Wisz Aleksandra

8

14. Terlecka Krystyna

1

15. Pierożak Weronika 

Oaza

3

Lista zapisów dla Animatorów SMAP 2014 – STARE MIASTO
Recepcja: Zespół Szkół w Starym Mieście 177A

L.p.

Nazwisko i imię

Rodzaj formacji

Który raz na SMAP

Uwagi (np.: noclegi)

1.

S. Danecka Patrycja

SFMI

2

2.

Kontek Ewelina

RAM

1

3.

Wiercioch Jakub

OAZA

3

4.

Pelc Wioletta

OAZA

3

5.

Kopcza Izabela

RAM

2

6.

Babiarz Szymon

OAZA

5

Bez noclegu

7.

Żuk Adrian

RAM

2

8.

Martyńska Karolina

RAM

2

9.

Borowik Łukasz

RAM

3

10.

Sołek Joanna

OAZA

3

Bez noclegu

11.

Gongola Karol

OAZA

4

Bez noclegu

12.

Drabik Anna

OAZA

3

Bez noclegu

13.

Kozicka Anna

RAM

4

14.

Wojdyło Krzysztof

OAZA

2

15.

Smiercia Sebastian

OAZA

4

Bez noclegu

16.

Staszewsk Weronika

OAZA

4

Bez noclegu

17.

Tokarsk Konrad

Lektor

6

18.

S. Pasieczna Karmela

Siostra józefitka

1