Archiwum MP3  Wstecz

niedziela

Przy obiedzie o rodzinie

niedziela, godz. 11.30

Audycja Biblijna

niedziela, godz. 20.00

Radujcie się! – Rok Życia Konsekrowanego

1. i 3. niedziela miesiąca, godz. 20.00

W poszukiwaniu Piękna

4. niedziela miesiąca, godz. 20.00 · dr Marta Trojanowska

 

poniedziałek

X kroków ku dojrzałości chrześcijańskiej

poniedziałek, godz. 9.00 · ks. Krzysztof Mierzejewski

Komentarz Historyczny

poniedziałek, godz. 9.30 · ks. Dariusz Szylar

W strefie pytań trudnych

poniedziałek, godz. 20.00 · ks. Dariusz Wilk CSMA; ks. dr Antoni Michno

Legendy regionalne

poniedziałek, godz. 20.40 · Maria Myćka

Radiowa zmiana tajemnic różańcowych

1. poniedziałek miesiąca, godz. 21.30

Audycja kominkowa

3. poniedziałek miesiąca, godz. 21.30

 

wtorek

Na ścieżkach wiary

wtorek, godz. 9.00 · ks. Łukasz Sowa

Mityng radiowy AA / Al-Anon

3. wtorek miesiąca, godz. 17.00

 

środa

Ćwiczenia duchowe dla chorych

środa, godz. 9.00 · ks. Arkadiusz Jasiewicz

Spotkania z Biblią

środa, godz. 9.00 · ostatni wtorek miesiąca, godz. 21.30 · prof. Urszula Szwarc

Kościół okiem i sercem Pasterza

środa, godz. 9.30; sobota, godz. 13.00

Kulturalnie o języku

środa, godz. 16.30 · Magdalena Noch, Agata Magnowska

Wpatrzeni w ranę Jego Serca

środa przed 1. piątkiem miesiąca, godz. 16.45 · ks. Wiesław Szczygieł

Z Rodziną Kolpinga

2. środa miesiąca, godz. 16.45 · ks. Andrzej Surowiec

Wychowanie przez mądre kochanie

3. środa miesiąca, godz. 16.45 · Anna Korczewska

Kwadrans studencki

godz. 21.30 · Duszpasterstwo akademickie Gaudium w Jaroslawiu

Moje misje w Afryce

pierwsza środa miesiąca, godz. 21.45 · o. Marceli Gęśla OFM

Wieczorne spotkania

środa, godz. 21.45 · ks. Michał Kozak

 

czwartek

Codzienność ze Świętymi

czwartek, godz. 9.00 · ks. Robert Ryba

ŚDM od podszewki

czwartek, godz. 9.00 · ks. Paweł Kaszuba, ks. Krzysztof Żołyniak

Orzeł Biały

czwartek, godz. 12.30

Kresy

1. czwartek miesiąca, godz. 13.30 · Artur Dobrucki

Porozmawiajmy o poezji

1. czwartek miesiąca, godz. 13.30 · Krzysztof Kubaszek

Zza klasztornej furty

3. czwartek miesiąca, godz. 13.30 · Siostry Serafitki

Szkoła miłości

4. czwartek miesiąca, godz. 13.30 · Elżbieta Haśko

Nie ma jak u mamy

3. czwartek miesiąca, godz. 17.00 · Katarzyna Prokopowicz

Światłe oczy serca

czwartek, godz. 18.45 · Maria Szulikowska

Audycja Akcji Katolickiej

czwartek, godz. 20.00

Godzina o rodzinie

czwartek, godz. 21.30 · ks. Marek Machała

 

piątek

Rzecz o książce

piątek, godz. 11.30 · Magdalena Kapuścińska

Bliżej nieba

piątek, godz. 13.00 · Dominika Biela, Karolina Cisek, ks. Michał Kozak

Podróże z Radiem FARA

piątek, godz. 13.00 · Konrad Sawiński

Uzależnienia

piątek, godz. 13.30 · ks. Marian Podolec

Radiowe Forum Młodych

piątek, godz. 20.00

 

sobota

Audycja formacyjna Rycerstwa Niepokalanej

1. sobota miesiąca, godz. 9.00

Chrześcijaństwo pierwszych wieków

2-4 sobota miesiąca, godz. 9.00 · ks. Tadeusz Baj

Poradnik medyczny: nie tylko o cukrzycy…

sobota, godz. 16.30 · dr Włodzimierz Ziemiński

Szkoła liturgii

sobota, godz. 17.10

Czy są jakieś ale…?

sobota, godz. 20.20 · o. Piotr Geisler OP & DDM “Baszta”

Oczami młodych

2. sobota miesiąca, godz. 20.00

Misja Liturgia

pierwsza sobota miesiąca, godz. 21.30 · Diecezjalna Diakonia Liturgii Ruchu Światło-Życie

Co w diecezji gra?

3. sobota miesiąca, godz. 21.30 · Marcin Brudek