Zapraszamy!LISTA PIELGRZYMÓW DUCHOWYCH

DUCHOWE PIELGRZYMOWANIE NA JASNĄ GÓRĘ z Radiem FARA

4 lipca rozpocznie się XXXVI Przemyska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Pielgrzymka jest wydarzeniem archidiecezjalnym i każdy z nas może wziąć w niej udział. Oczywiście – nie wszyscy pieszo. Choroba, podeszły wiek, praca lub inne obowiązki uniemożliwiają wielu z nas realizację pragnienia obecności na pielgrzymce. Tych zatem, którzy nie mogą pielgrzymować fizycznie, zachęcamy do Duchowego Pielgrzymowania na Jasną Górę z Radiem FARA.

Duchowe pielgrzymowanie polega na wypełnianiu – stosownie do możliwości – niektórych praktyk pielgrzymkowych (uczestnictwo w Mszy Świętej, modlitwa różańcowa, itp.). Już od wielu lat nasza archidiecezjalna Rozgłośnia wspiera i animuje duchowe pielgrzymowanie. Codzienne, wielogodzinne transmisje i relacje z trasy pielgrzymkowej oraz prowadzona na bieżąco strona internetowa www.pielgrzymka.przemyska.pl sprawiają, że tysiące osób w naszej archidiecezji, oraz poza nią – w kraju i na całym świecie, może łączyć się duchowo z pielgrzymami i w taki sposób przeżywać duchowe rekolekcje w drodze. (Szczegółowy program transmisji podawany jest na bieżąco na stronie Pielgrzymki oraz oczywiście na antenie naszego Radia).

Grupa Duchowych Pielgrzymów to jedenasta grupa Przemyskiej Pielgrzymki. Patronuje jej bł. ks. Jan Balicki. Zapisu do grupy duchowej dokonać można za pośrednictwem formularza na stronie Pielgrzymki oraz telefonicznie pod numerem tel: 13 436 83 83 (telefon czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-16.00). Wszystkie osoby, które zapiszą się do grupy Pielgrzymów duchowych przed 2 lipca br. otrzymają Przewodnik Pielgrzyma i Kartę pielgrzyma – materiały te z całą pewnością pomogą w utrzymaniu jeszcze lepszej duchowej łączności z pielgrzymami.

UWAGA! Gromadzone przez nas dane są wykorzystywane wyłącznie do celów organizacyjnych i korespondencyjnych, są bezpiecznie przechowywane i nie są nikomu udostępniane. Na liście Pielgrzymów Duchowych publikowane są wyłącznie imię, nazwisko i parafia (miejscowość zamieszkania).

PIELGRZYMKA DUCHOWA 2016

[ZAPISY ZAMKNIĘTE]

(Lista nie aktualizuje się automatycznie. Jeśli wysłałeś zgłoszenie i od razu nie widzisz siebie na Liście, nie martw się – cierpliwie poczekaj, aż Twoje zgłoszenie zostanie zaakceptowane przez adnimistratora).

Ostatnie aktualizacja: 13 lipca 2016, godz. 17:30

Pielgrzymka duchowa 2016

Lista Pielgrzymów Duchowych 36. PPPnJG
Lp.ImięNazwiskoParafia (miejscowość)
853.LillaZdziarskaGrupa św. Wojciecha
852.JaninaSowaGrupa św. Wojciecha
851.ElżbietaMaślakGrupa św. Wojciecha
850.JoannaZańkoGrupa św. Wojciecha
849.EwaNochGrupa św. Wojciecha
848.HalinaWojtuszekGrupa św. Wojciecha
847.MariaNowakGrupa św. Wojciecha
846.KrystynaKustraGrupa św. Wojciecha
845.MariaMrozekGrupa św. Wojciecha
844.IrenaSobaśGrupa św. Wojciecha
843.HalinaNiemiecGrupa św. Wojciecha
842.WiktoriaSzarekGrupa św. Wojciecha
841.MagdalenaKondrackaGrupa św. Wojciecha
840.MieczysławaDmitrzakGrupa św. Wojciecha
839.KrystynaZdziarskaGrupa św. Wojciecha
838.AnnaKoniecznaGrupa św. Wojciecha
837.ZofiaKilarGrupa św. Wojciecha
836.Adam i MariaToczekGrupa św. Wojciecha
835.AnnaWiniarskaGrupa św. Wojciecha
834.HalinaToczekGrupa św. Wojciecha
833.JaninaBaniaGrupa św. Wojciecha
832.IwonaToczekGrupa św. Wojciecha
831.MaciejToczekGrupa św. Wojciecha
830.MargitaMajznerGrupa św. Wojciecha
829.MariaPomykałaGrupa św. Wojciecha
828.LucynaOkarmaGrupa św. Wojciecha
827.Dorota i StanisławSłodyczkaGrupa św. Wojciecha
826.Janina i LeonHaduchGrupa św. Wojciecha
825.MariaBelinaGrupa św. Wojciecha
824.WandaCzaplaGrupa św. Wojciecha
823.KrystynaKobylakiewiczGrupa św. Wojciecha
822.MarzenaCiesielskaGrupa św. Wojciecha
821.ElżbietaKomskaGrupa św. Wojciecha
820.WładysławaFeretGrupa św. Wojciecha
819.ZofiaBombaGrupa św. Wojciecha
818.KrystynaMocykGrupa św. Wojciecha
817.WandaNowosielskaGrupa św. Wojciecha
816.AlinaKoszelaGrupa św. Wojciecha
815.BogumiłaGerlachGrupa św. Wojciecha
814.ZofiaMroczkaGrupa św. Wojciecha
813.DorotaNastałGrupa św. Wojciecha
812.JaninaStachowiczGrupa św. Wojciecha
811.RomanaKomańskaGrupa św. Wojciecha
810.ks. StanisławPawulGrupa św. Wojciecha
809.AnnaStapińskaGrupa św. Wojciecha
808.TeodozjaSuwałaGrupa św. Wojciecha
807.AnnaNyczGrupa św. Wojciecha
806.Anna i MichałSuwałaGrupa św. Wojciecha
805.Kazimiera i JoannaZiemiańskieGrupa św. Wojciecha
804.HalinaŁusikGrupa św. Wojciecha
803.MarekStapińskiGrupa św. Wojciecha
802.EwaPojnarGrupa św. Wojciecha
801.AlfredaOwsianaGrupa św. Wojciecha
800.ZbigniewBednarzGrupa św. Wojciecha
799.MałgorzataSzpiechGrupa św. Wojciecha
798.DorotaWolańskaGrupa św. Wojciecha
797.MariolaZubelGrupa św. Wojciecha
796.AmeliaBodniakGrupa św. Wojciecha
795.DanutaAdamskaGrupa św. Wojciecha
794.StefaniaOwocGrupa św. Wojciecha
793.MelaniaKubickaGrupa św. Wojciecha
792.MariaBartmanGrupa św. Wojciecha
791.JadwigaDudekGrupa św. Wojciecha
790.AnnaWróbelGrupa św. Wojciecha
789.ZdzisławaChudziGrupa św. Wojciecha
788.DorotaRemiecGrupa św. Wojciecha
787.AnnaSłupekGrupa św. Wojciecha
786.AleksanderJadwigaGrupa św. Wojciecha
785.ZofiaGierlachGrupa św. Wojciecha
784.LucjanGierlachGrupa św. Wojciecha
783.EwaWiniarskaGrupa św. Wojciecha
782.HelenaGołdaGrupa św. Wojciecha
781.KatarzynaCiupkaGrupa św. Wojciecha
780.JózefaSzubaGrupa św. Wojciecha
779.ZofiaKostaGrupa św. Wojciecha
778.MariaWawrzkowiczGrupa św. Wojciecha
777.JózefDydkoGrupa św. Wojciecha
776.ElżbietaOsskowskaGrupa św. Wojciecha
775.BarbaraFuksaGrupa św. Wojciecha
774.Andrzej i UrszulaG.Grupa św. Wojciecha
773.GenowefaKosturGrupa św. Wojciecha
772.GrażynaKarasinska-CzajkaNowa Sarzyna
771.RafałKontekŁopuszka Wielka
770.JustynaKontekŁopuszka Wielka
769.LucynaNyrkaMoszczany
768.AleksandraPatronik-MarekLublin
767.MariaPatronikKostarowce
766.WeronikaGosztyłaPrzysietnica
765.BartłomiejMasłowskiPakowszówka
764.BernadetaWolarzBabice
763.MartynaSupersonJodłówka
762.s. Klara MariaMachulskaPrzemyśl - Archikatedra
761.JoannaOmachelPustyny
760.MichałOmachelPustyny
759.Stanisława TeresaPodulkaBlizne
758.JadwigaOmachelPustyny
757.EdytaKolankoWietrzno
756.JanJoniecChodaczów
755.SalomeaJoniecChodaczów
754.JakubWalczakKrzemienica
753.KatarzynaWalczakKrzemienica
752.MariuszWalczakKrzemienica
751.IwonaOlechBabice
750.JaninaPoznańskaŁopuszka Wielka
749.EmilHalejcioJodłówka
748.MartynaSupersonJodłówka
747.LidiaSikoraUrzejowice
746.PiotrKrólRzeszów - MB Saletyńskiej
745.MartaKrawczykŻeglce
744.JanWolanskiRiverside - Holly Family (USA)
743.JózefBesterPrzeworsk - Fara
742.MariaBesterPrzeworsk - Fara
741.PawełZającJodłówka
740.MichałNowakPrzeworsk - Fara
739.GrażynaZającJodłówka
738.KarolinaNowakPrzeworsk - Fara
737.BronisławaZającJodłówka
736.JózefNowakPrzeworsk - Fara
735.HalinaBereźnickaSkołoszów
734.GrzegorzKucharskiTargowiska
733.AnnaBester-NowakPrzeworsk - Fara
732.AnnaKucharskaTargowiska
731.StefaniaFrydrychKrościenko Wyżne
730.WładysławPrzybyłaKrościenko Wyżne
729.BarbaraPrzybyłaKrościenko Wyżne
728.MartaTomkiewiczKrosno
727.ZofiaKilarRymanów
726.MariaŚnieżekBrzozów
725.WojciechWłodekBrzozów
724.AlfredaGładyszBrzozów
723.AlicjaRachowiczPrzemyśl
722.AdamIwanickiPrzemyśl - św. Jana
721.MariaKruczekFutoma
720.StaniłlawaLorenowiczJagiełła
719.JolantaLepakHermanowa
718.JanSuchyOslo - św. Jana Apostoła (Norwegia)
717.EwaLeszczyńskaRadymno - NSPJ
716.MajaSuchyOslo - św. Jana Apostoła (Norwegia)
715.MonikaJurczakPustyny
714.DamianKandeferWrocanka
713.MariaGładyszBrzozów
712.TeresaSzajnaHaczów
711.ZofiaWojciechowskaOstrów k. Radymna
710.MieczysławWojciechowskiOstrów k. Radymna
709.AgnieszkaKrauzCzerteż
708.MartaZioberPrzemyśl - Lipowica
707.MariuszJurczykKrościenko Wyżne
706.AlinaJurczykKrościenko Wyżne
705.MartaZabłockaJarosław - Kolegiata
704.BeataZubelKostarowce
703.JózefMarekJagielła
702.WiesławPiątekPrzeworsk
701.LucynaPenarBesko
700.PaulaDereszowskaPrzeworsk - Fara
699.DanutaBuczkowskaRymanów
698.AnielaRaśKorczyna
697.JaninaTrojanowskaGorzyce Przeworskie
696.MałgorzataJakubikKorczyna
695.MałgorzataKatanKrasiczyn
694.JolantaPodolak ZającKraczkowa
693.TomaszMadejParafia Św. Jerzego Biłgoraj
692.EwaNyrkaŁopuszka Wielka
691.MariaChrobakBrzozów
690.BernadetaHagelDobieszyn
689.MariaKawaliloŁopuszka Wielka
688.EwaNieznanska-SmotrysWallington (NJ, USA)
687.JoannaDziedzicPrzeworsk - Fara
686.CzeslawMajcherHurko
685.MiroslawaMajcherHurko
684.MałgorzataWajdaUstzyki Dolne
683.AnnaCesarzDobieszyn
682.MieczysławBiziorKraczkowa
681.AndrzejMyćkaBrzozów
680.MariaMyćkaBrzozów
679.StanisławaRaśKrosno - Miłosierdzia Bożego
678.MarcinTabinLeżajsk
677.KrystynaJaszPrzemyśl
676.KrystynaJaskółkaZręcin
675.DominikWoźniczyszynStrachocina
674.DorotaWoźniczyszynStrachocina
673.DominkWoźniczyszynStrachocina
672.MagdalenaOrłowskaTrześniów
671.BożenaWitkoMajdan Sieniawski
670.KarolinaBeluchPrzeworsk - Gorliczyna
669.AleksandraPiorunPrzeworsk - Fara
668.RomanPiorunPrzeworsk - Fara
667.ZuzannaPiorunPrzeworsk - Fara
666.AgataJurkiewiczPrzeworsk - Chrystusa Króla
665.BarbaraStaśkiewiczMunina
664.KatarzynaSuberlakJawornik Polski
663.ArturKawulkaJarosław - Chrystusa Króla
662.GenowefaSigdaChodaczów
661.MagdalenaWielgoszWacławice
660.EwaKawulkaJarosław - Chrystusa Króla
659.KazimierzKisielMirocin
658.KatarzynaSzalKosina
657.TeresaKormanPrzeworsk - Fara
656.KrystynaBiedkaKrosno - MB Królowej Polski
655.AnnaSzpotLaszki
654.PatrykGradTarnogóra
653.AgataKubrakPrzeworsk - Gorliczyna
652.KrystynaPaprockaMedyka
651.JoannaNiemczykRymanów
650.KrystynaGorczycaKrosno - Miłosierdzia Bożego
649.KarolGorczycaKrosno - Miłosierdzia Bożego
648.KamilGorczycaKrosno - Miłosierdzia Bożego
647.JózefaDżuganPakoszówka
646.KrzysztofKonikSanok - Fara
645.BernadetaGorczycaKrosno - Miłosierdzia Bożego
644.JanStachyrakKrosno - Podwyższenia Krzyża Świętego
643.KrystynaStącelPrzeworsk - Fara
642.ZofiaGondekGniewczyna Łańcucka
641.LucynaBalawenderPrzeworsk - Fara
640.CecyliaKościakPrzemyśl - Świętej Trójcy
639.SebastianKotówMunina
638.HelenaStańczykRymanów Zdrój
637.TomaszBednarczykNumeaton
636.ArturSochaManasterz
635.HalinaDomaradzkaPrzemyśl - Archikatedra
634.IwonaSochaManasterz
633.AnnaSochaManasterz
632.JanSochaManasterz
631.MariaHomaJodłówka
630.HelenaHalejcioJodłówka
629.EwelinaMikłaszJodłówka
628.EdwardKiperJodłówka
627.HalinkaKiperJodłówka
626.HalinaMroczkaRozbórz
625.DorotaCapJodłówka
624.ZofiaBuryJodłówka
623.HalinaMroczkaRozbórz
622.AndrzejFutomaJodłówka
621.StanislawaFutomaJodłówka
620.UrszulaRadłoKrosno - św. Piotra Apostoła i św. Jana z Dukli
619.KarolinaPondelCierpisz
618.MarekTkaczykLeżajsk - Bernardyni
617.WandaGarHusów
616.MariaJurczakPustyny
615.WładysławJurczakPustyny
614.AnnaRudekIwonicz
613.KrzysztofRudekIwonicz
612.AndrzejRyznarŚwiętoniowa (Gniewczyna)
611.DawidRyznarŚwiętoniowa (Gniewczyna)
610.JoannaBrzozaDuńkowice
609.DanielaSuchyRadymno
608.HelenaMaślakKrosno - Fara
607.CzesławaMajewskaKrosno - NMP Królowej Polski
606.MariaGałuszkaJarosław
605.HalinaMikołajekBukowsko
604.MariaOleniaczJabłonka
603.JózefCieniawaPrzemyśl, Ceryla i Metodego
602.MałgorzataGuajekDynów
601.UrszulaBarChłopice
600.JózefJaroszPawłosiów
599.JaninaJaroszPawłosiów
598.ZdzisławaLwowiankaRadymno
597.KrystynaKonopKrosno - Św. Piotra i św. Jana z Dukli
596.MariaBarszczakJodłówka
595.ZofiaZapałowskaZarzecze
594.JózefaBluczakZarzecze
593.ZofiaBoberPrzysietnica
592.AlicjaBoczarKorczyna
591.WandaGierlachJasienica Rosielna
590.RomanGierlachJasienica Rosielna
589.EdytaChowańskaWańkowa
588.PawelDrozdowiczMedyka
587.HalinaMąkaKobylany
586.MarcinJózefowiczJedlicze
585.MagdalenaJózefowiczJedlicze
584.MałgorzataKulpaPruchnik
583.HenrykaKoczeraNiebieszczany
582.ZuzannaTeniuchStabekk (Norwegia)
581.WacławKwiatkowskiKrosno - Miłosierdzia Bożego
580.MariaKwiatkowskaKrosno - Miłosierdzia Bożego
579.BeataRakWarszawa
578.BernadetaŻakLeżajsk - Fara
577.s. M. JadwigaRudaKraków
576.ZofiaLoncPrzeworsk - Gorliczyna
575.ZofiaMieleckaStrachocina
574.KrystynaKonikSanok - Fara
573.BarbaraBijakŁańcut - Fara
572.JózefaPiperJodłówka
571.AnnaZiębaPrzeworsk - Fara
570.s. Mediatrix M.KuszmiderStrachocina
569.JolantaRakBożego Ciała - Kolegiata w Jarosławiu
568.DanutaKozakNPNMP ŻURAWICA
567.KarolinaSrokaJarosław - NSPJ
566.SalomeaGollaNiebocko
565.JacekRybienikOstrów
564.DanutaRybienikOstrów
563.WiesławTarnawskiDomaradz
562.StanisławaTarnawskaDomaradz
561.IrenaRegułaŁańcut - Chrystusa Króla
560.AnnaWłodekBrzozów
559.DamianSzajnaHaczów
558.AntoniMączkaJarosław
557.MariaTyniuchSzówsko
556.Maria i TadeuszKoroblewscyLesko
555.PiotrPilchPełnatycze
554.JanJaniecChodaczów
553.KazimieraJaniecChodaczów
552.HalinaWronaKańczuga
551.GenowefaBajChodaczów
550.AnnaCisekChodaczów
549.MonikaBukowskaŻeglce (Chorkówka)
548.DanutaKudłaWierzbna
547.PawełHołyszZarzecze
546.HelenaMaslakKrosno - Fara
545.KatarzynaŻyłkaBrzozów
544.ZofiaLoncPrzeworsk - Gorliczyna
543.ZofiaLoncPrzeworsk - Gorliczyna
542.ZofiaLoncPrzeworsk - Gorliczyna
541.SabinaBłaszkowiczPrzeworsk - Chrystusa Króla
540.KarolinaKrauzŁopuszka Wielka
539.AgnieszkaJajugaJaksmanice (Siedliska)
538.MałgorzataChrobakOrzechówka
537.ZofiaWolsnskaRiverside (USA)
536.AnnaSłupekBłażowa
535.MariaRogozJasienica Rosielna
534.MarcinBiedkaKrosno - NMP Królowej Polski
533.KamilZiarkoSanok - Fara
532.URSZULAPRZYTULSKAIwonicz
531.IrynaRossUstrobna
530.AntoniMączkaJarosław
529.SylwiaMaślakJodłówka
528.AgataPieszkoJodłówka
527.BarbaraDżuganPakoszówka
526.AgataTabiszHaczów
525.JadwigaMalczowskaPrzemyśl - św. Brata Alberta
524.ZofiaBłotnickaBabice
523.LucynaSosaBabice
522.JanLekkiBabice
521.BarbaraKrzywińskaBabice
520.JadwigaUrbanBabice
519.AnnaPolakBabice
518.MałgorzataForyśSzówsko
517.ElżbietaRógŻurawica
516.HelenaForyśSzówsko
515.WojciechWiniarskiPrzemyśl - Błonie
514.AnnaJurczakPrałkowce
513.HelenaRybakPrzemyśl
512.IrenaJuchaKrosno - Św. Piotra i Św. Jana z Dukli w Krośnie
511.MariuszNiemiecTuchów
510.MariaMączkaJarosław
509.KatarzynaNowakowskaSanok - Chrystusa Króla
508.KrystynaRybaBrzozów
507.JanFacPrzemyśl - Błonie
506.StefaniaGołębiowskaPrzemyśl
505.JolaRAKJaroslaw - Kolegiata
504.RomanWierzbińskiRogóżno
503.ElżbietaGerulaPrałkowce
502.Ks. AdamMazurekPrzeworsk
501.JaninaJuchaKrosno - Św. Piotra i Św. Jana z Dukli w Krośnie
500.MagdalenaPrzytułaSkołoszów
499.JaninaKłosSzówsko
498.BolesławPrzytułaSkołoszów
497.StanisławaSzymańskaOstrów k. Radymna
496.MariaWierzbińskaRzeszów NSPJ
495.MariaWierzbińskaNajświętszego Serca Pana Jezusa
494.CelinaPajdaCieszacin Wielki
493.s. LukaszaGnatNavštívení Panny Marie Ostrava (Czeska Republika)
492.WiesławaKasperskaPrzeworsk - Fara
491.MariaIwankoZarzecze
490.ŁucjaŻurawskaSonina
489.MarzenaOronowiczOstrów k. Radymna
488.ElżbietaKłakSzówsko
487.WandaPodolecSonina
486.SławomirBliźniakKrosno - NMP Królowej Polski
485.MalgorzataSuwalaBesko
484.TadeuszPółchłopekKrosno - Podwyższenia Krzyża Świętego
483.WładysławFudałaŁańcut - Fara
482.MateuszSotaOstrów k. Radymna
481.PiotrChmielRymanów Zdrój
480.StanisławaFudałaŁańcut - Fara
479.TeresaCzarnieckaBabice
478.AnnaChudzikŚwiętoniowa
477.JadwigaRóżyckaTargowiska
476.WiesławaJaworskaRymanów
475.JanJaworskiRymanów
474.StanislawZygadloŁopuszka Wielka
473.DanutaZygadloŁopuszka Wielka
472.EleonoraBrodaŁopuszka Wielka
471.KazimieraKosciakŁopuszka Wielka
470.StanisławŻakChodaczów
469.S. AngelaMencfelŁańcut - Fara
468.MariaŻakChodaczów
467.MariaKrupaChodaczów
466.MonikaTomaszekKosina
465.ks. KamilSzpilkaKraków - św. Maksymiliana Kolbe
464.MariaDecChodaczów
463.AnnaHańczukCzaszyn
462.KiniaŻyłkaBrzozów
461.BożenaKocąbPawłosiów
460.NataliaLisRzeszów - MB Saletyńskiej
459.PawełLisRzeszów - MB Saletyńskiej
458.AnnaLisRzeszów - MB Saletyńskiej
457.WaldemarLisRzeszów - MB Saletyńskiej
456.KrystianBuryłoPrzemyśl - MB Królowej Polski
455.GabrielBuryłoPrzemyśl - MB Królowej Polski
454.s. NorbertaJamróżTartów - NSPJ
453.StanisławBuryłoPrzemyśl - MB Królowej Polski
452.WiolettaBuryłoPrzemyśl - MB Królowej Polski
451.LucynaGmiterekŁańcut - Św. Michała Archanioła
450.MonikaMołczanPoraż
449.DanutaWilguckaŻurawica - Niepokalanego Poczęcia NMP
448.ks. ŁukaszNyczLublin - KUL
447.BrygidaKoziołFreiburg (Niemcy)
446.NinaBłaszkowiczPrzeworsk - Chrystusa Króla
445.AnnaCyganikNiebieszczany
444.BożenaCichockaZręcin
443.DanutaKrysińskaŁańcut - Św. Józefa
442.JustynaFryńŁańcut - Św. Józefa
441.MariaKoniecznaJaćmierz
440.KatarzynaGwóźdź-DąbskaŁowce
439.ElżbietaSolska-KotówMunina
438.MariaSzybiakDrohobyczka
437.AnettaPrzystaszSanok - Chrystusa Króla
436.GrazynaZiębaŁopuszka Wielka
435.AndżelikaPawlakMirocin - Rozbórz
434.IrenaUrbanLeżajsk - Fara
433.BarbaraDataStara Wieś
432.RomanDataStara Wieś
431.AnielaKapuścińskaSzówsko
430.MariannaKapuścińskaSzówsko
429.DominikKaziakPełkinie
428.AnnaWinczuraŁańcut - Fara
427.AnnaKasiakPełkinie
426.BarbaraChlebuśMirocin
425.MariolaZubelBrzozów
424.MarzenaCarLesko
423.BożenaDykasŁańcut - Chrystusa Króla
422.LidiaHodyrZabierzów (Nosówka)
421.JerzyRzepkaSanok - Fara
420.IrenaRzepkaSanok - Fara
419.DanutaKwolekStrachocina
418.StanisławSitekStrachocina
417.IrenaSitekStrachocina
416.MalwinaPiętkaRadymno - NSPJ
415.GrażynaGryczmanJagiełła
414.s.KatarzynaRutGać
413.DanutaKrzychPrzeworsk - Fara
412.Wiesława i PawełMikośHumniska
411.AleksanderGerulaDynów
410.ks.ZdzislawPokrywkaDynów
409.DanutaKosMaleniska
408.LidiaParadyszKorczyna
407.ks.JozefStepankoDynów
406.JaninaKucabinskaDynów
405.HelenaBabiśOstrów
404.DorotaBukowskaWrocanka
403.JadwigaStarońKolonia Polska (Słoboda)
402.s. BarbaraDendorPrzemyśl - Świętej Trójcy
401.JadwigaStarońKolonia Polska (Słoboda)
400.WeronikaWierzbińskaKosina
399.MarianLizońRadymno - NSPJ
398.MarlenaToczekWara
397.s. NorbertaJamróżTarnówNSPJ
396.StanisławStopyraChodaczów
395.UrszulaStopyraChodaczów
394.EdwardMajChodaczów
393.teresasokołowskaJabłonka
392.KamilByrwaPrzeworsk - Fara
391.MariaDecRakszawa
390.MariaDecRakszawa
389.AnnaStrawińskaRadymno - NSPJ
388.HelenaMichalskaPrzemyśl - Świętej Trójcy
387.MagdalenaGierczakCieszacin
386.ZOfiaPajdaCieszacin
385.MagdalenaGCieszacin
384.TeresaNalepaRzeszów - Św. Józefa
383.s. Karolina M.MatejczykStrachocina
382.WioletaKostyczStrachocina
381.s. Kamila M.SzczepekStrachocina
380.s. Zofia M.KuźniarStrachocina
379.s. Anna M.MasłowskaStrachocina
378.s. Agnieszka M.NosekStrachocina
377.s. Gabriela M.ŻmudaStrachocina
376.s.Andrea Bobola M.BuschmanStrachocina
375.s. Kinga M.WiącekStrachocina
374.s. Antonina M.FibińskaStrachocina
373.s. Józefa M.ProdeusStrachocina
372.s. Bernadeta M.RuchlewiczStrachocina
371.s. Agata M.BujakStrachocina
370.MonikaZłomkoMunina
369.BogusławaSzubraWańkowa
368.BeataWolwowiczJarosław - Franciszkanie
367.MartaWolwowiczJarosław - Franciszkanie
366.MagdalenaTelegaKosina
365.KatarzynaKozakiewiczTarnawa Górna (Tarnawa Dolna)
364.AnnaKozakiewiczTarnawa Górna (Tarnawa Dolna)
363.KrystynaMazurMirocin - Rozbórz
362.ElżbietaSobaśJasienica Rosielna
361.ZuzannaMatejaJasienica Rosielna (Wola Jasienicka)
360.FelicjaMatejaJasienica Rosielna (Wola Jasienicka)
359.MagdalenaPiekarzKosina
358.KingaKuligaBlizne
357.MartaBednarzBukowsko
356.KrystynaAleksanderZarzecze
355.MagdalenaPiekarzKosina
354.ElzbietaGrześkoMichałówka (Duńkowice)
353.S. MariaPaluchPrałkowce
352.AleksandraGołębiowskaJarosław - MB Królowej Polski
351.AnnaGołębiowskaJarosław - MB Królowej Polski
350.KatarzynaGołębiowskaJarosław - MB Królowej Polski
349.HalinaGołębiowskaJarosław - Kolegiata
348.JoannaBrzozaMichałówka (Duńkowice
347.EwaGorącaLeżajsk - Fara
346.MariaGorącaLeżajsk - Fara
345.HelenaCzternastekOstrów k. Radymna
344.AlinaJanuszOstrów k. Radymna
343.IzabelaKrawczykŻeglce
342.S.ChryzostomaWieladekPrzemyśl - Archikatedra
341.ElżbietaKadukZarzecze
340.JaninaBalawenderUrzejowice
339.GrzegorzBalawenderUrzejowice
338.Ks. PiotrGosztyłaPrzysietnica/ Leszno
337.AnnaKisielMirocin
336.TeresaGończOrły-Zadąbrowie
335.PaulaPelcMałkowice
334.JerzyJaroszLeżajsk - Fara
333.ZbigniewBednarzIzdebki
332.AlfredaOwsianaIzdebki
331.MałgorzataSzpiechIzdebki
330.Ks. KrzysztofZwolińskiKrasne
329.JaninaZwolińskaMajdan Sieniawski
328.JanMasełekStare Miasto
327.Ks. StanisławSygnarowskiKrzemienica
326.HalinaKorylPełkinie
325.KrystynaMasłowskaPakoszówka
324.AnnaPaskiewiczKrzeczowice
323.WiolettaKowalczykWęgierka
322.KrystynaWołoszOrły
321.MartaChadałaPełnatycze
320.NieznańskaKrystynaSkołoszów
319.EwaBembenekKańczuga
318.CzesławaStrawińskaRadymno - NSPJ
317.MarekDomkaNowosielce
316.GrażynaDomkaNowosielce
315.MichałGdulaLeżajsk - Fara
314.AnnaWarchołSanok - Chrystusa Króla
313.AnnaKalemba-PiętkaRadymno - NSPJ
312.MałgorzataGdulaLeżajsk - Fara
311.KrzysztofWarchołSano - Chrystusa Króla
310.ZofiaChlebuśMirocin
309.RyszardŻukDrohojów
308.MagdaBodziony-WarchołSanok - Chrystusa Króla
307.StanisławaKalembaRadymno - NSPJ
306.KatarzynaStachówSieniawa
305.JadwigaŻukDrohojów
304.s. AgataWójcikKrosno - Fara
303.s. KrystynaKitaKrosno - Fara
302.KrzysztofKoniuszyRokietnica
301.GrażynaKoniuszyRokietnica
300.AndrzejParadyszKorczyna
299.MałgorzataSzewczykJasienica Rosielna
298.AnnaKoniuszyRokietnica
297.MarzenaŚmiechBrzeg Dolny
296.HelenaKozubalDynów
295.KrystynaKwietniowskaSzówsko
294.AnnaStrawińskaLublin
293.MariaPodolakPruchnik
292.MariaBalawenderUrzejowice
291.RenataBalawenderUrzejowice
290.BeataUczeńPisarowce
289.AgataBróżPrzeworsk - Fara (Gwizdaj)
288.AlicjaKawalecSośnica
287.BarbaraCzeszykChodaczów
286.WładysławCzerwonkaChodaczów
285.GenowefaCzerwonkaChodaczów
284.AnnaPiorunPrzeworsk - Fara
283.Ks. AndrzejDecKrosno - Fara
282.IwonaPiorunPrzeworsk - Fara
281.MaciejZabłockiKalników
280.MagdalenaPiorunPrzeworsk - Fara
279.WojciechZabłockiKalników
278.MarzenaZabłockaKalników
277.s.ReginaTrybułaKrasiczyn
276.JacekRuszelCierpisz
275.AnnaKrukGorliczyna
274.JaninaLorenowiczDobkowice
273.ElżbietaPieszkoPruchnik
272.AnnaKrólKrówniki
271.MariannaBesterRakszawa
270.WandaCzuraPrzemyśl - Lipowica
269.KarolCyparaPrzemyśl - Lipowica
268.DamianCyparaPrzemyśl - Lipowica
267.MonikaCyparaPrzemyśl - Lipowica
266.KrzysztofDżońPrałkowce
265.MariuszBoczarPrzemyśl - Lipowica
264.JolantaBoczarPrzemyśl - Lipowica
263.GenowefaNiemczyckaMajdan Sieniawski
262.JustynaBoczarPrzemyśl - Lipowica
261.s. AgataSieczkowskaRymanów
260.KrystynaTomaszewskaMichałówka
259.MalgorzataTomaszewskaMichalowka i Saoudé
258.AnnaSzularPrzeworsk - Fara
257.MariaCzarneckaJarosław - Bożego Ciała
256.ElżbietaPudyszPrzemyśl - Lipowica
255.AdamNowakMichałówka
254.AdamBaczaGaithersburg (USA)
253.DanutaSzybiakPrzemyśl - MB Królowej Polski
252.ZofiaMamrakJarosław - Kolegiata
251.UrszulaKuliszaPruchnik
250.KatarzynaKrólPrzemyśl - Św. Brata Alberta
249.BogusławOlszańskiKrasiczyn
248.JaninaOlszańskaKrasiczyn
247.KatarzynaKucabPruchnik
246.JanuszKucabPruchnik
245.KatarzynaKucabPruchnik
244.JózefaCzechStara Wieś
243.DanutaSzpunarWacławice
242.HelenaSzpunarWacławice
241.BogdanSadowskiWrocanka
240.OliwiaSerafinJodłówka
239.TeresaDziewońskaSkołoszów
238.JonatnaBuczkowskaSkołoszów
237.AgnieszkaPelczarKorczyna
236.MartaBaranRudołowice
235.MagdalenaBaranRudołowice
234.MalgorzataGrajekDynów
233.MonikaCwynarOrzechówka
232.Damian MarianKurowskiEłk
231.BernadettaKuroszSanok - Olchowce
230.KatarzynaFugielZarzecze (Kisielów)
229.JoannaFugielZarzecze (Kisielów)
228.EugeniuszKuczaZarzecze (Kisielów)
227.EmiliaKuczaZarzecze (Kisielów)
226.KrystynaWoźnyPiwoda
225.s. KrystynaKasperczykPrzemyśl - Archikatedra
224.MałgorzataŁukówRadymno - św. Wawrzyńca
223.EmiliaSzymczychaOstrów k. Radymna
222.WitoldBarskiSkołoszów
221.LucynaBarskaSkołoszów
220.AleksandraKalwarowskaZagórz
219.StanisławaKochmanŁańcut - Fara
218.ZbigniewWronaNowy Zagórz
217.MariaWronaNowy Zagórz
216.MariaLorencSanok - Fara
215.JoannaWieczorekKorczyna
214.s. DorotaGielarowskaSanok
213.MarianKosińskiOstrów
212.MariaKosińskaOstrów
211.HalinaOlejarzPruchnik
210.AdamWolaninSanok - Chrystusa Króla
209.WandaWolaninSanok - Chrystusa Króla
208.BernadkaOsięgaPrzemyśl - św. Józefa
207.KazimierzWoronkoGrochowce
206.AnnaWoronkoGrochowce
205.AgataBobowiczPawłosiów
204.Kl. MichałKłopotMakowisko
203.MalgorzataZuberSanok - Chrystusa Króla
202.AgataWolarzKrzywcza
201.PawełBarskiPrzemyśl, Św. Jana z Dukli
200.MichalinaKilonPrzemyśl - Świętej Trójcy
199.AlicjaSamekNowa Sarzyna
198.PiotrWątorŚrednia Wieś
197.KrystynaWątorŚrednia Wieś
196.ZuzannaNyrkaMoszczany (Łazy)
195.PawełBaranLesko
194.MałgorzataBaranLesko
193.AnnaGrzeszczakZarzecze (Rożniatów)
192.MagdalenaNowakDubiecko
191.EdytaKielczykJarosław - MB Królowej Polski
190.BogusławMomotŁowce
189.ŁukaszKawaliłoHadle Szklarskie
188.s. M AlicjaKmonMaryvale(Lundhurst - Johannesburg - RPA)
187.DawidHnatBukowsko
186.OliwiaWolfJaworznow
185.AnnaFrydrychTargowiska (Widacz)
184.MariaDominikKrosno - MB Królowej Polski
183.MałgorzataWrońskaSanok - Franciszkanie
182.DanutaSierotaSanok - Chrystusa Króla
181.MałgorzataKolankoBesko
180.MałgorzataKolankoKrosno - MB Królowej Polski
179.TadeuszWróbeljarosław - MB Królowej Polski
178.ZdzisławaWróbeljarosław - MB Królowej Polski
177.KrystynaPiwodaPrzeworsk - Chrystusa Króla
176.JadwigaHassPrzemyśl - MB Królowej Polski
175.RobertWitwerGrodzisko Dolne
174.HenrykHassPrzemyśl - MB Królowej Polski
173.GrażynaRzeszutekRożniatów
172.AnnaBylinowskaFrysztak
171.WeronikaZiębaŁopuszka Wielka
170.PiotrStadnickiŁopuszka Wielka
169.EwelinaZiębaŁopuszka Wielka
168.ZofiaSzczygiełŁopuszka Wielka
167.EwaZiębaŁopuszka Wielka
166.HalinaBielecŁopuszka Wielka
165.BernadettaZiębaŁopuszka Wielka
164.MałorzataSzczygiełŁopuszka Wielka
163.MałgorzataDerwiszSanok
162.GrażynaDomszyOstrów ks. Radymna
161.MariaPoterekRakszawa
160.AnnaRosteckaBabice
159.MAŁGORZATATENUSBabice
158.MartaDżułaDynów
157.SzymonRusieckiPrzemyśl - Kazanów
156.s. MagdalenaRutKrasiczyn
155.JaninaDudaPrzemyśl - Św. Józefa
154.KrystynaWielgosFutoma
153.MałgorzataKucPrzemyśl - Kazanów
152.StanisławKucPrzemyśl - Kazanów
151.ŁukaszJurczakKrościenko Wyżne
150.MariaNicpońŻołynia
149.WiesławaLejaLeżajsk - Fara
148.JoannaPaczochaSmolarzyny
147.MarianSrokaKrosno - Ducha Świętego
146.AgnieszkaSrokaKrosno - Ducha Świętego
145.Ks. TadeuszDrzymotaŁopuszka Wielka
144.AnicetaBaranLesko
143.MarianGładyszŁopuszka Wielka
142.KazimieraGładyszŁopuszka Wielka
141.ks. GrzegorzGładyszJarosław - Chrystusa Króla
140.AgnieszkaMalejkaTarnawa Górna
139.MariaSidorOstrów
138.CelinaKarakuszkaPrzemyśl - św. Józefa
137.MariuszMajcherGiedlarowa
136.AgnieszkaMajcherGiedlarowa
135.EwaMoskwaŁańcut- Św. Józefa (Wola Mała)
134.GretaRabaWęgierka
133.KazimierzGrządzielPoraż
132.FilipRusieckiPrzemyśl - Kazanów
131.ElżbietaMalinowskaKrosno - Fara
130.JanRusieckiPrzemyśl - Kazanów
129.IwonaRusieckaPrzemyśl - Kazanów
128.WojciechMalinowskiKrosno - Fara
127.PiotrRusieckiPrzemyśl - Kazanów
126.KrystynaAleksanderZarzecze
125.EmiliaLubeckaDynów
124.JadwigaWolarzPrzemyśl - Świętej Trójcy
123.JerzyKuraszPrzemyśl - Św. Brata Alberta
122.ElżbietaKuraszPrzemyśl - Św. Brata Alberta
121.BożenaUstrobinskaKrosno - Św. Piotra i św. Jana z Dukli
120.AntoninaNiemczykKrosno - Fara
119.IwonaButrynStalowa Wola
118.PiotrButrynStalowa Wola
117.Ks. PatrykSzymańskiPrzemyśl
116.UrszulaWieczorekLeszno
115.RyszardJurekŁańcut - Fara
114.HalinaJurekŁańcut - Fara
113.BeranadettaHintzeKrosno - MB Królowej Polski
112.KatarzynaZywarKorczyna
111.GenowefaTurkawskaSanok - Franciszkanie
110.AnnaPuchałaGrochowce
109.ZofiaPuchałaGrochowce
108.MariaKuzickaStrachocina
107.MariaMajChodaczów
106.BogusławaBartuśPrzeworsk - Fara
105.KarolinaZłotnikRokietnica
104.s. IrenaPaluchJarosław - Kolegiata
103.WiesławaGogolPiskorowice
102.MaksymilianKucPrzemyśl - Kazanów
101.MałgorzataMaźnikKuńkowce (Łętownia)
100.DorotaSkubelRymanów
99.ZbigniewWojciechowskiPrzemyśl - Św. Brata Alberta
98.BarbaraMatuszekLubatowa
97.AgataGazdaKorczyna
96.AnnaSkubelRymanów
95.GrażynaDutkaHaczów
94.MałgorzataKuryłoZarzecze
93.Barbara i RyszardMatyniakRymanów
92.AgnieszkaBabiarzDąbrówki k. Łańcuta
91.HalinaWojtońStrachocina
90.KrystynaŚwistBłażowa
89.MariaRosenbeigerKrosno - Miłosierdzia Bożego
88.KarolinaBodzionySanok - Podwyższenia Krzyża Świętego
87.ZofiaGałuszkaJarosław - Miłosierdzia Bożego
86.MariaBielawaKorczyna
85.MatyldaGajdaKorczyna
84.JózefBieniaPrzemyśl - Błonie
83.KrystynaBieniaPrzemyśl - Błonie
82.KrystynaSanderGrodzisko Dolne
81.MariaGołdaDomaradz
80.HalinaKucharskaKorczyna
79.StanisławKucharskiKorczyna
78.RobertMichalczykLeśniówka
77.HelenaPłonkaMakowa
76.DanutaWyszkowskaTargowiska (Widacz)
75.ZofiaRutPrzeworsk - Fara (Studzian)
74.MariaGłowaczŻurawica - Niepokalanego Poczęcia NMP
73.AnetaDymitrzakJabłonka
72.MichałKordeckiNiebylec (Gwoździanka)
71.MariaKordeckaNiebylec (Gwoździanka)
70.KrystynaWiniarzZarzecze
69.BeataBurchałaKrosno - Św. Piotra i św. Jana z Dukli
68.AngelikaZdziarskaStrachocina
67.BeataGalantStrachocina
66.JustynaCyparskaJabłonka
65.MagdalenaPieczonkaŁowce
64.ElżbietaMieleckaStrachocina
63.AgataMieleckaStrachocina
62.MonikaKowalRakszawa
61.MariaBarszczakJodłówka
60.AnnaChciukŁańcut - Chrystusa Króla
59.JoannaZembrońŁańcut - Św. Michała Archanioła
58.AniaKontekWierzbna (Ożańsk)
57.AgataZygmuntDębno
56.IrenaSzylarRadymno
55.HelenaPalkaBaligród (Kołonice
54.JaninaKaczmarSanok - Fara
53.IrenaJaroszkiewiczPrzemyśl - Świętej Trójcy
52.AleksandraŁagodaRyszkowa Wola
51.TeresaKaszyckaDynów
50.BarbaraBicejowskaBabice
49.EwaPękalskaBabice
48.MieczysławBurchałaBabice
47.ZuzannaBurchałaBabice
46.EmiliaStodolińskaDynów
45.StefaniaGrabiecJarosław
44.EmiliaJuchaMałkowice
43.SochaMariaMałkowice
42.ZdzisławaJuchaMałkowice
41.WaldemarDudziakStrzyżów
40.ZofiaRozenbajgierHaczów
39.TeresaKuźnarHaczów
38.JustynaPasierskaPrzemyśl - Miłosierdzia Bożego
37.KatarzynaCesarzDobieszyn
36.JolantaPucKrosno - MB Królowej Polski
35.KingaGuzikKrosno - MB Królowej Polski
34.EwaGajKrosno - Franciszkanie
33.KatarzynaGajKrosno - Franciszkanie
32.AleksandraHejnarKrosno - MB Królowej Polski
31.StanisławaOlejarkaOrły
30.SuraMariaPrzemyśl - św. Jana Apostoła
29.GabrielaBiedkaJasienica Rosielna
28.MarzenaWojtanowskaKobylany
27.MariaCynkMałkowice
26.JanCynkMałkowice
25.LidiaProkopskaPrzemyśl - Lipowica
24.ElżbietaCynkMałkowice
23.DominikKataTryńcza
22.OliwiaKataTryńcza
21.BeataKataTryńcza
20.KamilaMigieliczLesko
19.PiotrTurkoszBaligród
18.AleksandraŁagodaRyszkowa Wola
17.AldonaPeloKuńkowce
16.MałgorzataZielonkaRymanów
15.StefanTomasiakGrójec - św. Mikołaja
14.BarbaraSkwaraPrzeworsk - Fara
13.BożenaButrynJastkowice
12.MariaPankiewiczDynów
11.MariuszLorensKrościenko Wyżne
10.AnnaFilipŁańcut - Fara
9.AgnieszkaKontekWierzbna (Ożańsk)
8.DariuszKoperskiPrzemyśl - Kazanów
7.EwaKoperskaPrzemyśl - Kazanów
6.AgnieszkaWdowiakSanok - Fara
5.MartynaWdowiakSanok - Fara
4.ZuzannaWdowiakSanok - Fara
3.LeopoldPaszkowskiRzeszów - Opatrzności Bożej
2.s. MarcinaGieniuszJarosław - Chrystusa Króla
1.AgnieszkaMuchaSarzyna