Animatorów Ruchu Światło-Życie, Ruchu Apostolstwa Młodzieży, Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, Duszpasterstwa Akademickiego oraz innych wspólnot (klerycy, zgromadzenia zakonne, katecheci świeccy, członkowie Akcji Katolickiej) zapraszamy do prowadzenia grup dzielenia podczas Spotkania Młodych Archidiecezji Przemyskiej w Ustrzykach Dolnych. Spotkanie przygotowujące do podjęcia posługi animatora odbędzie się 25 marca 2017 r. (sobota) o godz. 10.00 w dwóch ośrodkach:

  • Przemyśl – Parafia Świętej Trójcy (Plac Konstytucji 3 Maja 8)
  • Krosno – Parafia pw. św. Piotra i Jana z Dukli ( Kard. Wyszyńskiego 30)

Kilka informacji technicznych:

  1. Zgłoszenie do animacji następuje podczas szkolenia (25 marca br.); wtedy to animatorzy otrzymują przydział do kościołów stacyjnych i konspekty do pracy w grupach. Udział w szkoleniu jest obowiązkowy.
  2. Animatorzy nie zapisują się w swoich parafiach – jedynie informują duszpasterzy o wyjeździe do Ustrzyk Dolnych.
  3. Po przybyciu do Ustrzyk Dolnych otrzymają przydział do swojej grupy dzielenia i nocleg – wg wskazań recepcji danego kościoła stacyjnego.
  4. Animatorzy wpłacają w recepcji symboliczną kwotę 5 zł.
  5. Animatorzy, z racji bardzo ważnej posługi, są współorganizatorami Spotkania Młodych – stąd oczekujemy od nich pomocy i wsparcia we wszystkich działaniach formacyjnych i organizacyjnych.

Raz jeszcze bardzo serdecznie zapraszamy do podjęcia ważnej posługi animatora podczas Spotkania Młodych w Ustrzykach Dolnych.

ks. Jan Mazurek (kom. 601 836 973)
ks. Tadeusz Biały (kom. 608 426 226)