+ Dodaj pozdrowienie

Wszystkich pozdrowień: 169
Zręcin, piątek, 14 lip 2017, 21:46

Katarzyna Jaskółka

Pozdrowienia dla całej grupy a szczególnie dla pielgrzymów z parafii Zręcin i Jasia Waliszko!

Korczyna, piątek, 14 lip 2017, 18:07

Dorota

Gorące pozdrowienia i uściski dla Reni, Danusi oraz Małgosi z życzeniami szczęśliwego powrotu do domu. To już jutro osiągnięcie swój cel. Spisałyście się na medal 😁 Czekamy na Was.

piątek, 14 lip 2017, 15:56

Słuchaczka

Pozdrawiam pielgrzymów z Polanki i Dobieszyna. Szczęść Wam Boże na ostatnie kilometry waszej wędrówki

Wrocanka, piątek, 14 lip 2017, 12:13

Elżbieta Guzik

Pozdrawiam całą grupę św. Jana z Krosna: księży, siostry zakonne, siostrę Martę, Marię, Małgorzatę, Agnieszką Sochę, Bogdana Barut, ... nie sposób wymienić wszystkich, bo jak co roku pielgrzymów jest ponad 100 :) Jesteście już bardzo blisko do zobaczenia :)

Kostaryka, piątek, 14 lip 2017, 11:43

Marian

Serdeczne pozdrowienia dla grupy św. Jana z Krosna a szczególnie dla ks. Rączki. Hmmm... jakby tu zacząć i coś mądrego napisać tak żebyś zrozumiał bo u Ciebie to ciężko jest z tym nawet wtedy jak leżysz cały dzień na plebani w Przemyślu i nic nie robisz ... A po drugie żeby coś zrozumieć trzeba mieć czym pojąć, a dobrze wiesz że Twój przypadek jest beznadziejny ;P Więc proszę Cię przez chwilę wyłącz się całkiem i nie próbuj myśleć. Trzymam kciuki może się uda i przynajmniej część pozdrowień do Ciebie dotrze, będziesz miał czas na przygotowanie bo zacznę od pozdrowień dla całej grupy ;p A więc serdecznie pozdrawiam wszystkich pielgrzymów z grupy św. Jana. Cel Waszego pielgrzymowania dobiega już końca i już jutro spotkacie się z Panią Jasnogórską. Życzę wytrwałości w ten ostatni dzień, pogody ducha, radości i niech każdy z Was w ten ostatni dzień uśmiechnie się do braci i sióstr którzy idą obok, bo to dzięki nim doszedłeś drogi bracie i siostro do celu którym jest Jasna Góra ;) Teraz księżulku pozdrowienia dla Ciebie ;p Mam nadzieje, że całą pielgrzymkę lało jak nigdy dotąd na pielgrzymkach i że zmokłeś jak szczur (bez okularów) ;p mam nadzieje również że na sutannie z tego deszczu porobiły Ci się takie duże białe plamy i to że tak lało to była jedyna Twoja okazja do kąpieli. Na zdjęciach Cie za bardzo nie widać więc wnioskuje że masz już całe stopy w bąblach i wiozą Cie samochodem za pielgrzymką. Mam również nadzieje że w samochodzie zabraknie paliwa i że dalej będziesz musiał iść pieszo hehe hahahahaha ;p;p;p A masz a co ;p (to za to kazanie co na ślubie w czerwcu mi mówiłeś ;p) Chyba wystarczy już tych miłych pozdrowień ;p Życzę Ci abyś doszedł do tronu Matki Bożej do Matki Kapłanów i aby ona wyprosiła Ci wiele łask i wysłuchała Twoich próśb z którymi pielgrzymujesz i żeby zawsze miała Cię w swej opiece ;) Proszę Cię także o "zdrowaśkę" za mnie i Karolinę i poproś Matkę Bożą żebym za rok miał urlop i mógł pójść z Wami ;) Uściskaj Kingę (tylko przy wszystkich nie na osobności) ;p mam nadzieje że dotrzymuje Ci kroku i że nie ma dość pielgrzymowania i Ciebie i że za rok będzie chciała kolejny raz pielgrzymować do Częstochowy z grupą św. Jana ;) Jeszcze raz wszystkich gorąco pozdrawiam i życzę wytrwałości ;)

Iwonicz,Krosno, piątek, 14 lip 2017, 10:51

Babcia Irena,Marta i Sylwia

Jan Lechoń w wierszu „Matka Boska Częstochowska” napisał: „Każdy ranny niechaj znajdzie opatrunek czysty i od wszystkich zagubionych niechaj przyjdą listy. I weź wszystkich, którzy cierpiąc patrzą w Twoją stronę, Matko Boska Częstochowska, pod Twoją obronę". Z tym przesłaniem podążajcie do stóp Matki Bożej Jasnogórskiej. Serdeczne pozdrowienia dla kochanej Madzi, Kingi oraz pozostałych pielgrzymów przesyła babcia Irenka, Marta i Sylwia. Szczęśliwego powrotu do domu.

Krosno, piątek, 14 lip 2017, 07:56

Florek

Wujku Tomku wróć do domku, Wujku Pawle zwonij z deczka bo zadyszkę ma cioteczka. Jutro do Matki zajdziecie i wkońcu się domyjecie.

Rogi, piątek, 14 lip 2017, 00:17

Monika

Serdeczne pozdrowienia dla całej gr. Jana a w szczególności dla Weroniki dużo siły, wytrwałości w pokonywaniu kolejnych kilometrów na drodze do Jasnogórskiej Pani. Pozdrowienia od Emilki i Gabrysi.

Korczyna, czwartek, 13 lip 2017, 23:17

Pati

Całuski dla cioci Reni. Cel już blisko!

Wysoka, czwartek, 13 lip 2017, 23:16

Zuzia Śmietana z rodzicami

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św. Jana, a w szczególności dla wspaniałej i zawsze uśmiechniętej siostry Ewy Franczak. Życzymy dużo siły której i tak siostrze nie brakuje oraz wytrwałości na te ostatnie godziny pielgrzymowania. Niech Matka Jasnogórska ma siostrę w Swojej opiece.

czwartek, 13 lip 2017, 21:51

Ania ze św. Andrzeja

Pozdrawiam i całuje serdecznie wujka Pawła, wujka Tomka i kleryka. <3

Wietrzno, czwartek, 13 lip 2017, 21:30

Gosia i Ania

Serdeczne pozdrowienia dla szalonej i emanującej radością grupy świętego Jana z Krosna! Niech w tych ostatnich dniach pielgrzymowania Najświętsza Matka doda Wam sił fizycznych a przede wszystkim wysłucha pragnień serca, z którymi podążacie. W szczególności moc życzeń kierujemy w stronę przewodnika emeryta. Księże Rafałku, swą radością i niepohamowanym optymizmem na pewno zarażasz wszystkie Janki! Żałujemy, że w tym roku nie mogłyśmy wyruszyć na pielgrzymi szlak. Mamy nadzieję, że masz co jeść, pić i na czym siedzieć, a nogi nie odmawiają posłuszeństwa.

Targowiska, czwartek, 13 lip 2017, 21:14

Ewa

Serdeczne pozdrowienia dla Małgorzaty Biedki oraz całej grupy św. Jana przesyła rodzina Winiarskich z Targowisk. Aby trud Waszego pielgrzymowania umocnił w Was wiarę i przyniósł oczekiwane owoce. Prosimy o modlitwę u tronu Naszej Matki i Królowej polskich rodzin. Łączymy się w modlitwie za pośrednictwem radia Fara.

Lubatowa, czwartek, 13 lip 2017, 20:20

Iwona

Pozdrowienia dla Małgorzaty Turek oraz dla całej grupy św. Jana. Wytrwałości i siły w dalszej drodze na Jasną Górę. Życzy Siostra Iwona z rodziną. 😀👍

Świerzowa Polska, czwartek, 13 lip 2017, 20:11

Rodzina Bębolików

Gorące pozdrowienia dla Wszystkich Janków. Aniu i Michałku już coraz bliżej naszej Najukochańszej Matki w Częstochowie, Matka Boża niech szczęśliwie Was zaprowadzi do swojego tronu.

Korczyna, czwartek, 13 lip 2017, 19:09

Mariusz

Pozdrowienia dla Reni Jakubik i Danusi Kozubek wielu sił w pokonywaniu trudności drogi do tronu Matki Bożej życzą Mariusz i Bogusia z dziećmi

Krosno - Polanka, czwartek, 13 lip 2017, 18:47

Guziczek

Pozdrowienia dla sióstr postulantek, kleryka Tomasza, Werki z siostrami i Jadzi. Częstochowa już blisko

czwartek, 13 lip 2017, 14:16

Marta

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św. Jana, a zwłaszcza dla ks. Rafałeczka. Wytrwałości na tych ostatnich kilometrach i błogosławieństwa Pani Jasnogórskiej.
Zmów "zdrowaśke" za dobrego męża dla mnie ;)

równe, czwartek, 13 lip 2017, 13:28

od męża Waldemara

Błogosławieństwa Bożego dla wszystkich pielgrzymów a w szczególności dla grupy św.Jana z pozdrowieniami szczególnie dla mojej kochanej żony Agnieszki!!!

czwartek, 13 lip 2017, 13:03

Emulsja

Pozdrowienia dla wszystkich Emulsji, Konwulsji i Balsamów z grupy św. Jana (zainteresowani wiedzą o co chodzi) :)

czwartek, 13 lip 2017, 12:43

Magda z Lubatowej

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich dzielnych Janków, w szczególności dla Klaudii, Wiktora i Damiana. Jasna Góra coraz bliżej.... :)

Gwizdów, czwartek, 13 lip 2017, 10:16

Anna

Gorące pozdrowienia z darem modlitwy dla całej grupy św. Jana, a szczególnie pozdrawiam ks. Pawła i ks.Tomka. Jesteście już bardzo utrudzeni ale Częstochowa już tuż tuż życzę powodzenia i dobrej pogody i proszę o modlitwę. Anna z Gwizdowa

Pawłosiów, czwartek, 13 lip 2017, 10:04

Agata

Serdeczne pozdrowienia dla ks. Przewodnika Pawła, ks. Tomasza oraz ks Rafała Kapuścińskiego

RYMANÓW, czwartek, 13 lip 2017, 08:18

JOANNA NIEMCZYK

Pozdrawiam Was ciepluteńko bo wiem, że pogoda Was nie rozpieszcza, ale Jasna Góra coraz bliżej, Matka Boża czeka i każdego otula swoim macierzyńskim płaszczem. Kochany Grzesiu-jestem z Tobą i pozdrawiam

Krosno, czwartek, 13 lip 2017, 08:05

Bernadeta i Jacek

Pozdrowiamy Jadzie, Karolinę, Weronikę i Izę z upalnej Grecji.

Korczyna, środa, 12 lip 2017, 23:19

Jakubikowie

Serdeczne pozdrowienia dla Reni i Danusi od niedzielnych pielgrzymów. Do Częstochowy coraz bliżej, mamy nadzieję, że kondycja jeszcze dobra i mamy pewność, że nasz Józef Sebastian ma was w swojej opiece. Gdyby ewentualnie było wam za mało, zawsze możecie wracać na piechotkę, zajmę się załatwieniem wam urlopów... Prosimy o jedną "zdrowaśkę" przed Panią Jasnogórską.

środa, 12 lip 2017, 22:45

Parafianka

Pozdrowienia dla sióstr postulatek i kleryka Tomasza. Wspieram codzienną modlitwą

Krosno, środa, 12 lip 2017, 21:59

Rudy z rodzicami

Jestem mały jak okruszek i słodki ze mnie maluszek. Całymi dniami i nocami jestem myślami z Biedkami. Wujku Tomku uważaj na czworonożne zwierzątka. Trzymamy kciuki za całą familię!

Lubatowa, środa, 12 lip 2017, 21:20

Rodzice Piotr i Joanna

Matko Boża Niepokalana Maryjo Tobie poświęcam ciało i duszę moją wszystko czym jestem i co posiadam. Pomóż przezwyciężyć wszystkie trudy jakie napotykamy na naszej drodze do Ciebie. Gorące pozdrowienia przesyłają rodzice dla córki Ani i całej grupy św. Jana.

Kombornia, środa, 12 lip 2017, 20:28

Anita

Z serca wysyłam pozdrowienia dla całej grupy Janków. Kroczcie wytrwale i z radością do Marii!

Rzeszów, środa, 12 lip 2017, 20:19

Tomasz Skamel

Kochana Mamo Chrzestna Aniu Błaż :-) Wiesz, że kroczę z Tobą drogą duchową, a Ty zawsze jesteś dla mnie przykładem i podporą. Wspierałaś mnie Ciociu w mych trudnych momentach, najpierw jako 4-kilowego kloca trzymałaś na chrzcie na rękach. Interesowałaś się mną gdy dorastałem, później mobilizowałaś przy pisaniu magisterskiej pracy... Twoje dobre uczynki mógłbym serwować dalej jak na tacy! Ale nie będę Ci już tak schlebiać, Ty jesteś skromna i setki kilometrów chcesz wciąż przemierzać. Nie zważasz na deszcze, nie poddajesz się upałom, choć wiem, że tego roku pielgrzymom tak bardzo nie doskwierają. Pozdrawiam Ciebie oraz Siostry i Braci z grupy św. Jana, z Nimi pielgrzymka jest podobno zawsze wyjątkowa i udana :) Słowa sympatii i uznania także do Radia Fara kieruję, to dzięki niemu bardziej duchowo pielgrzymkę traktuję. I już kończąc to moje długie pisanie: Niech Ci Maryja całą drogę błogosławi, a wiara sił dodaje. Kiedy już w Częstochowie uklękniesz przed Cudownym Obrazem, wspomnij na całą rodzinę i na mnie - małego człowieka, który na Twą modlitwę jak co roku czeka.

Jedlicze,św. Antoniego, środa, 12 lip 2017, 19:14

Marcin Józefowicz

Gorąco pozdrawiam całą grupę św. Jana, w szczególności Agatę, Anię, Piotra i Michała. Niech Jasnogórska Pani ma Was w swojej opiece na ten trud pielgrzymowania.

Zmiennica, środa, 12 lip 2017, 19:01

Wiolka z załogą

Dużo wytrwałości na dalsze kilometry do tronu Pani Jasnogórskiej dla wspaniałego Tomusia i kochanego Pawełka. CAŁUSKI......

Speyer Niemcy, środa, 12 lip 2017, 16:44

Dorota

Pozdrowionka dla dwoch Dziobów (ks.Pawła i ks.Tomka) dalej chłopcy do przodu juz nie daleko do TRONU MATKI BOŻEJ 😇😇😇 pamietam o was w modlitwie.... buźka 😘

Jodłówka, środa, 12 lip 2017, 15:17

Magda z rodziną

Najserdeczniejsze pozdrowienia dla całej grupy św. Jana a szczególnie dla wspaniałego księdza Tomasza Dzioba. Księże pamiętamy :) wyjątkowych ludzi się nie zapomina... Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do Jodłówki, bo chyba już ksiądz zapomniał o tych terenach... ps. a mama to księdzu nie podaruje że ksiądz zapomniał ;)

Rymanów, środa, 12 lip 2017, 14:38

kl. Kamil

Pozdrawiam serdecznie wszystkich moich Janeczków. Jeszcze niedawno na trasie, a teraz pielgrzymuje z Wami duchowo. Życzę wszystkim, by prowadziła Was Matka do której zmierzacie. Polecam siebie i moje intencje - zanieście je przed jasnogórski tron. Pozdrawiam kapłanów, klerykom Tomkowi i Dawidowi życzę wytrwałości w poszukiwaniu noclegów a porządkowym bezpiecznej drogi. A szczególne pozdrowienia ślę do najlepszego "Biedka-Team" na czele z siostrą medyczną Małgorzatą. Pamiętam w modlitwie i proszę o modlitwę za mnie.

środa, 12 lip 2017, 13:13

pielgrzymi duchowi

Pozdrowienia dla wszystkich pątników idących w przemyskiej pielgrzymce na Jasną Górę szczególnie dla ks. Rafała, Dominiki, Kasi i Macieja. Niech Pani Jasnogórska obdarza siłami i wytrwałością w pielgrzymowaniu do Jej Tronu. Szczęść Boże na każdy dzień pielgrzymowania

Krosno, środa, 12 lip 2017, 11:47

Maria

Najserdeczniejsze pozdrowienia dla grupy św. Jana, zdążającej na Jasną Górę, a szczególnie dla Agatki i Ani, Karoliny, Weroniki, Izabeli, ks. Przewodnika. Zapewniam o modlitewnym wsparciu. Trzymajcie się. Już blisko Matki Jasnogórskiej. Pozdrawiam również pielgrzymów z parafii Miłosierdzia Bożego z Krosna. Modlę się za Was. Pozdrawiam ks. Edwarda, ks. Pawła, ks. Bartosza. Maria z Krosna

Burgas, środa, 12 lip 2017, 11:26

A.Kupiec

Modlitewne Pozdrowienia dla wszystkich grup, dla całej Przemyskiej Pieszej Pielgrzymki, a w szczególności dla Gr. Św. Jana. Niech dawane przez Was świadectwo wiary obiegnie cały świat I dotrze do wszystkich serc. Życzę aby dobry Bóg czuwał nad Wami, Pan Jezus prowadził łagodnymi drogami, Duch Św. dawał potrzebne laski a nad wszystkim czuwała Matka Boża. Pozdrawiam Ks. Rafała Kapuścińskiego i wszystkich kapłanów. Jestem z Wami duchowo. Szczęść Wam Boże.

Szówsko, środa, 12 lip 2017, 11:04

Rodzina z Szówska

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich patnikow, życzymy siły i wytrwałości w pokonywaniu codziennego trudu do naszej ukochanej "matuchny", wspieramy Was duchowo i codzienną modlitwą. Myślami jesteśmy z Ks. Rafałem Kapuścińskim, już niedaleko...Niech Matka Najświętsza wynagrodzi Twój trud i obdarzy potrzebnymi łaskami. Szczęść Boże w dalszym pielgrzymowania.

środa, 12 lip 2017, 10:24

Rodzinka.pl

Pozdrowienia dla całej grupy Św. Jana. Wytrwałości i sił na kolejne kilometry pielgrzymki. Wspieramy modlitwą wszystkich odważnych pątników :) Szczęść wam Boże

Rymanów, środa, 12 lip 2017, 09:39

Ania i koleżanki

Serdeczne pozdrowienia dla pątników z Rymanowa i Rymanowa Zdroju na ręce Krysi, dzielnej naszej przyjaciółki. Wspieramy Was modlitwą i codziennym uczestnictwem we mszy św.

Krosno, środa, 12 lip 2017, 08:13

Babcia Wiesia

Pozdrowienia dla grupy św. Jana, w szczególności dla moich wspaniałych wnuczek Karolinki, Weroniczki i Iazbelki oraz ich koleżanki Jadzi. Niech spotkanie z Matką Bożą wynagrodzi Wam trudy pielgrzymowania! Babcia jest z Wami, całuję mocno, sił i wytrwałości na ostatnim etapie dla Wszystkich pątników!

Krosno, środa, 12 lip 2017, 06:52

Bako

Z każdym krokiem bliżej do celu !
Gorące pozdrowienia dla Mamy, Ani, Pika i Michałka.

leśniówka, środa, 12 lip 2017, 01:14

BEATA

WYTRWAŁOŚCI W DĄŻENIU DO CELU ORAZ WYSŁUCHANIA PRZEZ MATKĘ BOŻĄ INTENCJI KTÓRE W SERCU NIESIESZ KOCHANA CÓRECZKO KINGUSIU. POZDRAWIAM MAMA.

wtorek, 11 lip 2017, 23:15

Krośnianin

Krosno pozdrawia i modli się za pątników z grupy św. Jana, już z górki..

Odrzykoń, wtorek, 11 lip 2017, 22:33

Marta z rodziną

Gorące pozdrowienia dla grupy św.Jana. Życzymy wytrwałości i dużo sił w drodze przed tron Maryi dla kochanej córeczki Julii i jej koleżanek oraz wszystkich pielgrzymów.

Leśniówka, wtorek, 11 lip 2017, 22:31

Małgorzata, Dariusz, Miłosz i Wiktoria

Pozdrowienia dla wspaniałych dziewczyn Kini i Madzi. Jesteśmy z Wami:) Słowa tej piosenki pomogą wam przetrwać trudne chwile:
"Matka z radością poda dłoń,
gdy powiesz MARIO w Tobie ufność ma.
Kiedy jesteś przy mnie znika ból i w oczach łzy
Pragę z Tobą iść, Ty dodaj sił."

Krosno, wtorek, 11 lip 2017, 22:27

Florek

Pozdrawiam kochanych wujaszków: Tomaszka i Pawełka oraz ciociunie Madzię i Gosię. Maszerujcie dzielnie!

Asfalt przed Wami, wtorek, 11 lip 2017, 21:57

Wielmożne i Wasze Ukochane Andrzejki

Najdroższe Janeczki! Gonicie nas i gonicie! Wierzymy i trzymamy kciuki że w końcu dogonicie! Widzimy się w Częstochowie! :P :D

Łętownia, wtorek, 11 lip 2017, 21:48

Bogumilła

Z naszej Diecezji przemyskiej idą kroczkiem i krokami 10 grup, czy wichury czy deszcz czy spiekota, idą Biskupi, kapłani, siostry zakonne, wszyscy uśmiechnięci, bo ich widzę w internecie na ekranie. Polskie kwiaty wam się kłaniają bławatki, słoneczniki bo do słońca się odwracają i się rozkwitają. Ey pielgrzymi idziecie w trudzie i szczęśliwi jesteście a i my dziękujemy za kartę duchowego pielgrzyma byśmy wszyscy kroczyli w naszej ziemskiej pielgrzymce drogą Bożych przykazań całymi rodzinami, my się za was modlimy a wy za nami i tak wspólnie się w modlitwie wspieramy. Życzymy wytrwałości i
dojścia do MATKI KRÓLOWEJ POLSKI i podziękowanka oraz z prośbą o dalszą opiekę. A 15 sierpnia jak rano wstaniemy i do ogródka pójdziemy wszystkie kwiaty będą wołać urwij mnie gospodyni do kościoła, pozdrowienia dla wszystkich grup i wielkie ukłony dla prowadzących radio FARA. Szczęść, Boże.. Ja serdecznie dziękuję prowadzącym za Msze w Czarnej, do Świętej Rity, koło Sanoka. WIELKIE BÓG ZAPŁAĆ. BOGUMIŁA

Krosno, wtorek, 11 lip 2017, 20:38

Marta i Sylwia Gradowicz

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św.Jana, a w szczególności dla naszej kochanej Madzi, Kingi, Julki i pozostałych pielgrzymów. Ufamy, że Matka Boża Jasnogórska doda Wam sił do znoszenia trudów wędrówki oraz złagodzi ból obolałych nóg. Łącząc się z Wami w modlitwie życzymy wytrwałości w dojściu do wrót Jasnej Góry. :)

Świerzowa Polska, wtorek, 11 lip 2017, 20:09

Rodzinka MAJDÓW

Gorące pozdrowienia dla Ani, Michałka, Agatki i Piotrka – wspieramy Was modlitwą i duchowo pielgrzymujemy z Wami. Ściskamy Was mocno – Jasna Góra „tuż tuż”!!!!

RYMANÓW, wtorek, 11 lip 2017, 20:02

JOANNA

A oni idą, idą, idą, choć słońce przygrzewa, wiaterek owiewa, nie straszna im nawet ulewa. Oni idą i idą. Wybrani przez Boga, do Jego Matki Najdroższej, Maryi. Pozdrawiam całą kochaną grupę św. Jana z Krosna. Mam Was w sercu i w modlitwie. Wasze wejście w Działoszycach było super, jak na Janków przystało. Kochany Grzesiu buziaki.

Iskrzynia, wtorek, 11 lip 2017, 19:18

Kasia z rodziną

Gorąco pozdrawiamy naszą Anię! Dużo sił i wytrwałości w drodze do Mamy dla najlepszej grupy św. Jana :)

wtorek, 11 lip 2017, 19:18

Diana i Michał

Serdeczne pozdrowienia dla ksiedza Piotra Rączki. Niech Pani Jasnogórska wysłucha Twych prósb i opiekuje się Tobą każdego dnia pielgrzymki, a także w życiu codziennym. Pozdrawiamy i prosimy o jedną "zdrowaśke" :)

Zręcin, wtorek, 11 lip 2017, 17:43

Waliszko Elżbieta

Serdeczne pozdrowienia wraz z życzeniami jak najmniej bąbli, braku kryzysów oraz dużo uśmiechu, dobrego humoru dla piątników grupy świętego Jana :) Szczególne pozdrowienia przesyłam mojemu synowi Jaśkowi Waliszko oraz księdzu Piotrowi Rączce. Duchowo jestem z wami w codziennej modlitwie.

wtorek, 11 lip 2017, 16:39

Dziewczyny z pijalni czekolady

Gorące pozdrowienia dla pielgrzymów grupy Świętego Jana. Po powrocie zapraszamy na czekoladę! ;)

Rymamów Zdrój Gniezno, wtorek, 11 lip 2017, 15:47

Krystyna Hejnosz z rodzinką

Gorące pozdrowienia dla CAŁEJ grupy Świętego Jana, braci: Grzesia, Antoniego, Bogdana, siostry Marii i Anny, a szczególnie dla Pani Heleny i Pani Krysi z Rymanowa Zdroju. Dacie radę już niedaleko! Ukochana Maryja czeka 😊 Dzięķujemy za modlitwę w naszych intencjach. Szczęść Boże w tym świętym wędrowaniu!

Warszawa, wtorek, 11 lip 2017, 15:42

Anita, Łukasz I Laura

Szczęść Boże, za Państwa pośrednictwem chcielibyśmy pozdrowić wszystkich pielgrzymów, a w szczególności naszego Ks. Rafała Kapuścińskiego. Życzymy wytrwałości na szlaku, pomyślnych wiatrów, wygodnych butów, jak najwięcej doświadczeń duchowych i ludzkiej życzliwości. Niech Maryja dodaje sił oraz wszelkich łask za trud pielgrzymowania.

NIŻNA ŁĄKA, wtorek, 11 lip 2017, 15:26

ks. Kazimierz Szydło CSMA

Grupo Jana. Idźcie odważnie i z radością dla Pana. Pozdrowienia od już dawna nie chodzącego z wami pątnika (wtedy jeszcze licealista a nie ksiądz). Tym razem pozdrawiam Was jednocześnie od Stalowowolskiej Pieszej Pielgrzymki, która wyruszy dopiero 4 sierpnia, a w sobotę dowiedziałem się, że mam być przewodnikiem grupy... Jesteście dla mnie wzorem radosnego pokutowania

wtorek, 11 lip 2017, 15:17

Przyjaciel

Gorące pozdrowienia dla całej grupy muzycznej, szczególnie dla Klaudii i Damiana.

Krosno, wtorek, 11 lip 2017, 12:48

Małgorzata Zenon Bartek

Pozdrowienia dla Karolinki i Lucynki ... wytrwania i dojścia do celu

Lubatowa, wtorek, 11 lip 2017, 12:31

Krzysztof

Gorące i serdeczne pozdrowienia dla wszystkich jedenastu pielgrzymów z Lubatowej, oraz dla licealistów z Guzikówki. Powodzenia w dalszej drodze, samych chłodnych i suchych dni oraz dobrych noclegów!!! :-D :-D :-D :-D

Krosno, wtorek, 11 lip 2017, 12:27

Gosia Niemczyk

Gorące pozdrowienia dla wszystkich dzielnie wędrujących Janeczków! Szczególne uściski dla: - rozśpiewanego kuzyna Grzesia;
- odważnego księdza przewodnika Pawła;
- szalonego muzycznego ks. Tomka;
- wytrwałego, choć pewnie już "sczerpanego" ks. Rafała;
- niepoważnego mimo wieku księdza Piotrka;
- oraz ks. Kuby, który zasilił w tym roku kapłańskie szeregi krośnieńskiej grupy!

Jest Wam ciężko? Domyślam się! Ale uwierzcie, że duchowe pielgrzymowanie wcale nie jest łatwiejsze. Wspieram Was modlitwą każdego dnia i mam nadzieję, że niedługo się zobaczymy! :)
Dawajcie czadu, żeby Radio FARA z daleka widziało, która grupa jest najlepsza! :D Do Mamy już tak blisko... :)

Krosno, wtorek, 11 lip 2017, 08:01

Florek-amorek

Biedki jak się sprawujecie? Dzielnie maszerujecie? Wujek Tomek noclegów poszukuje? Czy wujek Paweł głośno wyśpiewuje? A ciocie pęcherze przebijają czy na postojach odpoczywają? Tak się o was martwiłem, że guza znów sobie nabiłem.

Londyn, poniedziałek, 10 lip 2017, 23:47

Ks. Paweł Sobol

Pozdrowienia dla charyzmatycznego przewodnika Grupy św. Jana - Ks. Pawła Dzioba oraz dla wszystkich kapłanów, sióstr zakonnych i wszystkich pielgrzymów. Niech Maryja Matka Częstochowska ma was w swojej opiece.

Zręcin, poniedziałek, 10 lip 2017, 23:34

Wojtek sąsiad

Janku życzę dużo siły i wytrwałości, aby Cię nogi zaniosły na Jasną Górę!

Krosno, poniedziałek, 10 lip 2017, 22:53

Kolankowie

Serdeczne pozdrowienia dla dziewczyn Karoliny, Weroniki, Izabeli i Jadzi wytrwałości każdego dnia. Ściskamy was mocno.

Odrzykoń, poniedziałek, 10 lip 2017, 22:29

Bożena i Janek

Pozdrowienia dla Karolina i Lucynki pielgrzymujących z grupą św. Jana

Lubatowa, poniedziałek, 10 lip 2017, 22:18

Tomasz i Szymon wraz z rodzicami

Pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów z Lubatowej, a szczególnie dla Karoliny Folcik. Powodzenia w dalszej wędrówce :D

poniedziałek, 10 lip 2017, 22:15

Agnieszka

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów grupy św. Jana, a szczególnie dla Karolinki Folcik i Karolinki Krochmal. Wytrwałości kobiety !

Krosno - Polanka, poniedziałek, 10 lip 2017, 22:08

Parafianka

Pozdrawiam wszystkich pątników z parafii Krosno-Polanka oraz Dobieszyn. Wspieram codzienną modlitwą.

Leven, Szkocja, poniedziałek, 10 lip 2017, 21:06

Kamila i Wiktor

Serdeczne pozdrowienia dla dzielnych pielgrzymów z Lubatowej, a szczególnie dla Weroniki S., Agnieszki, Gosi, Ani i Weroniki T. Wytrwałości w dążeniu do Tronu Matki Bożej, niech Bóg ma Was w swojej opiece.

P.S. żałujemy, że w tym roku nie możemy być z Wami. Buziaki :)

Korczyna, poniedziałek, 10 lip 2017, 21:02

Rodzina Kozubków i Kmonów

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy świętego Jana a w szczególności dla Danusi, Reni i Małgosi. Wytrwałości na pielgrzymim szlaku i wielu łask Bożych w podążaniu do Matki Bożej. Łączymy się z Wami w codziennej modlitwie :) Trzymajcie się!

Świerzowa Polska, poniedziałek, 10 lip 2017, 20:42

Rodzina Bębolików

Serdeczne pozdrowienia dla grupy Św. Jana, ks. Pawła i oczywiście dla Ani i Michała. Dużo słońca, mało deszczu i do Częstochowy pomykajcie z uśmiechem i modlitwą.

Lubatowa, poniedziałek, 10 lip 2017, 20:15

Siostry Cichoń

W Sercu Maryi jest tylko jedno pragnienie: wspomagać chrześcijan, którzy starają się żyć jak dzieci Boże. Jako najczulsza Matka nieustannie prowadzi ich do Jezusa, aby idąc za Nim, uczyli się pogłębiać swoją więź z Ojcem Niebieskim. (Jan Paweł II)
Serdeczne pozdrowienia dla siostry Ani oraz wszystkich pielgrzymowiczów z Lubatowej. Niech Wasza modlitwa pomoże Wam przetrwać wszystkie trudności tej wędrówki, której celem jest spotkanie z Panną Jasnogórską.

Kraków, poniedziałek, 10 lip 2017, 19:36

Beata, Agnieszka i Tadeusz Magoń

Moc pozdrowień dla ks. Tomka Dzioba.
Wiele wytrwałości i siły w wędrówce do naszej Mamy, niech Ci błogosławi na każdym kroku stawianym w kierunku Jej Jasnogórskiego Tronu.
Pamiętamy o Tobie w modlitwie, aby Twoja radość i śmiech dodawała otuchy każdemu utrudzonemu i wątpiącemu pielgrzymowi. :)

Krościenko Wyżne, poniedziałek, 10 lip 2017, 18:19

Halina i Witold

Serdeczne pozdrowienia dla grupy Św. Jana, a szczególnie dla rodzin Bietków i Fil.
Życzymy Wam dużo siły, wytrwałości w drodze do Matki Bożej.

Ustrzyki Dolne, poniedziałek, 10 lip 2017, 15:40

Marianka, Domcia i Rafałek

Idź na nóżkach nie na rączkach! Marianka, Domcia i Rafałek serdecznie pozdrawiają księdza Piotrusia :D

poniedziałek, 10 lip 2017, 15:25

Joanna

Serdeczne pozdrowienia dla dzielnych Janków, szczególnie dla Karoliny Zawiszy i jej uroczych sióstr. Trudności drogi pielgrzymiej wydają się czasem niemożliwe do pokonania, ale idziecie do źródła wielkiej siły i miłości. Niech Maryja zawsze nad Wami czuwa. Dacie radę! Pozdrawiam :)

Kraków/Rymanów, poniedziałek, 10 lip 2017, 15:22

Mateusz

Gorące jak ten asfalt pod Waszymi stopami pozdrowienia z Krakowa. Pamiętam o Was i wiem co przeżywacie, bo kiedyś też wędrowałem z Jankami. Proszę przekazać klerykowi Kamilowi, żeby nie przebywał cały czas w towarzystwie pięknych dziewcząt! Pax!

Krosno, poniedziałek, 10 lip 2017, 14:43

Od babci Heleny i dziadzia Stasia

Serdeczne pozdrowienia dla pielgrzymów grupy św. Jana, a szczególnie dla Agatki, Ani, Piotrka i Michałka.

Miętne, poniedziałek, 10 lip 2017, 13:05

Rodzina Przybyszów

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy, a szczególne dla Danusi Kozubek. Niech Maryja będzie z Tobą przez całą drogę. Pamiętaj i o nas w modlitwie przy tronie Matki Bożej.

Hłudno, poniedziałek, 10 lip 2017, 11:28

Beata

"Powierz Panu swoją drogę i zaufaj Mu a On sam będzie działał" (Ps 37,5)

Gorące pozdrowienia dla przewodnika ks. Pawła Dzioba. Życzę dużo siły do wędrowania i radości ze spotkania z naszą Najlepsza Matką. Do zobaczenia kiedyś na pielgrzymim szlaku. :)

Orły, poniedziałek, 10 lip 2017, 09:27

Marta

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św. Jana! Małgosiu F. z Krosna! Najmocniej ściskam Ciebie!! Dziękuję, że pamiętasz! Życzę Ci skrzydeł, kiedy zawiodą nogi oraz wysłuchania przez Matkę Bożą intencji, które niesiesz w sercu!!!

Krosno, poniedziałek, 10 lip 2017, 08:25

Maria i Marian

Pozdrawiamy wszystkich pielgrzymów z grupy św. Jana, z księdzem Pawłem na czele, synową Agatkę, wnuki Anię i Piotrusia oraz Michała Majdę. Życzymy wytrwałości i opieki Pani Jasnogórskiej :-)

Krosno, poniedziałek, 10 lip 2017, 08:22

Patrycja i Tomek z Dominisiem

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św. Jana, a zwłaszcza dla Agaty, Ani, Piotra Józefowicz i dla Michała Majdy oraz dla pielgrzymów z Polanki. Niech Pan Bóg ma Was w swojej opiece :-)

Speyer Niemcy, poniedziałek, 10 lip 2017, 01:06

Dorota

Serdeczne i gorące pozdrowienia dla ks. przewodnika Pawła Dzioba 🤗😇☺ niech Pani Jasnogórska ma Cię w swojej opiece... życzę wytrwałości i proszę o modlitwę... Dorota

Torki, niedziela, 9 lip 2017, 23:23

Ewa, Nikola, Gabrysia

Gorące pozdrowienia dla grupy św. Jana, a w szczególności dla Danusi Kozubek. Niech Cię Pan błogosławi i strzeże.

Rogi, niedziela, 9 lip 2017, 22:46

Monika

Gorące pozdrowienia dla gr św. Jana a w szczególności dla Weroniki dużo siły i wytrwałości od cioci wujka Emilki i Gabrysi.

Bachów, niedziela, 9 lip 2017, 22:28

mama

SERDECZNE POZDROWIENIA DLA MOJEJ CÓRKI DOMINIKI I CAŁEJ GRUPY JANA. WYTRWAŁOŚCI W DĄŻENIU DO CELU.

Rymanów Zdrój, niedziela, 9 lip 2017, 22:00

Rodzina Chmielów

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów z Rymanowa Zdroju, a w szczególności dla Księdza Tomasza i Kubusia Nowaka. Dobrej pogody, wytrwałości i mało odcisków!

Rzeszów, niedziela, 9 lip 2017, 21:55

Aneta i Bartek

Serdeczne pozdrowienia dla ekipy muzycznej, szczególnie dla Klaudii i Damiana. Wytrwałości i pogody ducha !

PS. Macie ze sobą koszulki z ziębkami?

Radymno, niedziela, 9 lip 2017, 21:43

Beata Kowalowicz

Serdeczne pozdrowienia dla Ks. Jukuba Fejkiela wikariusza parafii Radymno pw. NS Pana Jezusa. Z całego serca życzymy ksiedzu wytrwałości i wiele sił w drodzę do Częstochowy. Życzy Beata Kowalowicz z rodziną.

Świerzowa Polska, niedziela, 9 lip 2017, 21:29

Rodzina Bębolików

Moc pozdrowień dla grupy Św. Jana a w szczególności dla Ani i Michała. Niech kilometry szybko umykają, pogoda niechaj sprzyja. Matka Najświętsza zaprowadzi Was do swojego tronu i będzie miała w swojej opiece. Dużo uśmiechu i jak najmniej bąbelków.

Wrocław, niedziela, 9 lip 2017, 21:21

Ola

Serdeczne pozdrowienia dla grupy św. Jana, a szczególnie dla dzielnej Karoliny. Niech z każdym krokiem trasa będzie lżejsza, a radość w sercu coraz większa. Błogosławieństwa Bożego i niesłabnącej siły życzy siostra Ola.

Jedlicze,św. Antoniego, niedziela, 9 lip 2017, 20:50

Marcin Józefowicz

Pozdrowienia dla Agatki, Piotrusia, Ani i Michała! Już coraz bliżej celu...

Krasne k.Sieniawy, niedziela, 9 lip 2017, 20:42

Ks. Krzysztof Zwoliński

Serdeczne i gorące pozdrowienia dla księdza Przewodnika oraz ks. Pawła Dzioba. Niech Pan was prowadzi, a Mateńka Częstochowska do której pielgrzymujecie ma Was w swojej opiece.
Proszę o modlitwę.

Krosno, niedziela, 9 lip 2017, 20:21

Wiesia, Kasia, Iwona i Agnieszka

Pozdrowienia dla całej grupy św.Jana, w szczególności dla dzielnych trzech muszkieterek Karolki, Werki i Izabeli, oraz ich koleżanki Jadzi, dużo siły, wytrwałości i uśmiechu na dalsze dni pielgrzymowania. Niech ten trud wynagrodzi Wam spotkanie z Jasnogórską Panią! Pielgrzymujemy z Wami duchowo!

Strona 1 z 2   starsze »   

Zaloguj się