tel. 16 676 88 11
www: wnk.przemyska.pl
e-mail: wnk@przemyska.pl

DYREKTOR

ks. Waldemar Janiga

WICEDYREKTOR

ks. Tadeusz Biały

WIZYTATORZY DIECEZJALNI
  • ks. Jerzy Bartoszek
  • ks. Tadeusz Biały
  • ks. Krzysztof Bieńczak
  • ks. Jerzy Gałązka
  • ks. Mirosław Grendus
  • ks. Waldemar Janiga
  • ks. Maciej Kandefer
  • ks. Tadeusz Kocór
  • ks. Jacek Michno
  • ks. Łukasz Nycz
  • ks. Wojciech Sabik
  • ks. Krzysztof Szyndler
  • ks. Tomasz Węgrzyński
EKSPERT MINISTERSTWA EDUKACJI NARODOWEJ DS. NAUCZANIA RELIGII
wchodzący w skład Komisji Kwalifikacyjnych i Egzaminacyjnych
dla nauczycieli religii ubiegających się o awans zawodowy
  • ks. Tomasz Węgrzyński
WIZYTATORZY DEKANALNI
  • BIRCZA: ks. Stanisław Kot, ks. Franciszek Czerniecki
  • BŁAŻOWA: ks. Jacek Rawski, ks. Marek Gajda
  • BRZOZÓW: ks. Franciszek Gochks. Józef Kasperkiewicz
  • DOMARADZ: ks. Tadeusz Pikor
  • DUBIECKO: ks. Ryszard Panek, ks. Franciszek Partyka
  • DUKLA: ks. Stanisław Siuzdak
  • DYNÓW: ks. Stanisław Janusz, ks. Stanisław Borkowski
  • GRABOWNICA: ks. Julian Tarnawski, ks. Edward Stępień
  • JAĆMIERZ: ks. Józef Niżnik, ks. Andrzej Gil, ks. Witold Szmyd
  • JAROSŁAW I: ks. Jan Jagustyn, ks. Marian Bocho
  • JAROSŁAW II: ks. Andrzej Surowiec, ks. Zygmunt Balawender
  • JAROSŁAW III: ks. Krzysztof Pelc
  • KALWARIA PACŁAWSKA: ks. Zbigniew Kołodziej
  • KAŃCZUGA: ks. Wojciech Pac
  • KROSNO I: ks. Andrzej Chmura, ks. Tadeusz Żygłowicz
  • KROSNO II: ks. Edward Sznaj, ks. Adam Zaremba
  • KROSNO III: ks. Jan Bielec, ks. Wacław Socha
  • LESKO: ks. Mieczysław Bąk, ks. Mirosław Augustyn
  • LEŻAJSK I: ks. Marek Cisek, ks. Marek Kowalik
  • LEŻAJSK II: ks. Józef Łobodziński, ks. Kazimierz Kawa
  • LUTOWISKA: ks. Marek Typrowicz
  • ŁAŃCUT I: ks. Tadeusz Kocór, ks. Wiesław Twardy
  • ŁAŃCUT II: ks. Jan Bździkot, ks. Alojzy Szwedks. Jan Bocek
  • MIEJSCE PIASTOWE: ks. Tadeusz Dudzik
  • PRUCHNIK: ks. Piotr Kandefer, ks. Jacek Chochołek
  • PRZEMYŚL I: ks. Mieczysław Rusin, ks. Sławomir Nowak
  • PRZEMYŚL II: ks. Marian Koźma, ks. Jan Mazurek
  • PRZEMYŚL III: ks. Janusz Paszek
  • PRZEWORSK I: ks. Tadeusz Gramatyka, ks. Stanisław Ozga
  • PRZEWORSK II: ks. Zenon Ruchlewicz, ks. Leszek Gruszecki
  • RADYMNO I: ks. Kazimierz Piwowar
  • RADYMNO II: ks. Zbigniew Szewczyk, ks. Józef Florek
  • RYMANÓW: ks. Kazimierz Giera, ks. Bogdan Nitka
  • RZEPEDŹ: ks. Jan Krupiński, ks. Piotr Sobczyk
  • SANOK I: ks. Roman Froń, ks. Michał Błaszkiewicz
  • SANOK II: ks. Piotr Buk, ks. Leszek Wałczyk
  • SIENIAWA: ks. Edward Piekło, ks. Jan Grzywacz
  • SOLINA: ks. Wojciech Szlachta
  • USTRZYKI DOLNE: ks. Roman Szczupak
  • ŻOŁYNIA: ks. Henryk Franków, ks. Jan Kuca
  • ŻURAWICA: ks. Marian Hofman, ks. Zbigniew Bucior
KONSULTANCI DS. KATECHEZY
  • ks. Waldemar Janiga
    Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie Oddział w Przemyślu
  • ks. Mirosław Grendus
    Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie Oddział w Krośnie
DORADCA METODYCZNY
  • SANOK: ks. Jacek Michno