Kolejna audycja w cyklu Bliżej nieba w aktywności sportowej. Tym razem księżowska pogadanka o męstwie i wytrwałości, Karolina Cisek w rozmowie z Barbarą Pudło i w trosce o zdrowie magister farmacji Moniki Depciuch opowie o suplementacji potasem.

Barbara Pudło to przykład kobiety dla której pasja biegania wypełniła całe życie. W latach 1984-86 Pani Barbara była pięciokrotną Mistrzynią Polski w biegach średnich oraz reprezentantką Polski w zawodach międzypaństwowych. Dziś Pani Barbara uczy wf w szkole, prowadzi sekcję lekkoatletyki AZS KUL oraz wspólnie ze swoim mężem (kolarzem) prowadzi Lubelską Grupę Triathlonu.
Bliżej nieba w aktywności sportowej, odcinek 6
pt, 12 Lut 2016  ·  9,4 MB  ·  PLIK ARCHIWALNY.
Refleksja kapłańska o męstwie, rozmowa Karoliny Cisek z Barbarą Pudło. Pani Barbara to przykład kobiety dla której pasja biegania wypełniła całe życie. W latach 1984-86 Pani Barbara była pięciokrotną Mistrzynią Polski w biegach średnich oraz reprezentantką Polski w zawodach międzypaństwowych. Dziś Pani Barbara uczy wf w szkole, prowadzi sekcję lekkoatletyki AZS KUL oraz wspólnie ze swoim mężem (kolarzem) prowadzi Lubelską Grupę Triathlonu. Na zakończenie poradnik zdrowotny o suplementacji potasem.