Bogumiła Walicka-Lechowicz, przewodnicząca Przemyskiej Rady Seniorów

Starszy człowiek jest wielkim bogactwem społeczeństwa, gdyż dzieli się z nim swoim doświadczeniem. Seniorzy mają również swoje pragnienia i potrzeby, które łatwiej realizować we wspólnocie. Starsze osoby, zwłaszcza żyjące samotnie, są też narażone na liczne niebezpieczeństwa ze strony różnego rodzaju oszustów. By wspomóc ich funkcjonowanie w społeczeństwie powstała Przemyska Rada Seniorów.

O działalności Rady i bezpieczeństwie starszych osób mogliśmy usłyszeć w audycji „Warto pytać, warto słuchać” 19 kwietnia 2018 r. Katarzyna Prokopowicz rozmawiała z Bogumiłą Walicką-Lechowicz, przewodniczącą PRS, Małgorzatą Jaszewską, radną PRS, i sierż. szt. Martą Fac, rzecznikiem Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu.

Warto pytać, warto słuchać - Bezpieczeństwo seniorów
czw, 19 Kwi 2018  ·  11,0 MB  ·  PLIK ARCHIWALNY.
Audycja z dn. 19 kwietnia 2018 r. O działalności Przemyskiej Rady Seniorów i bezpieczeństwie starszych osób Katarzyna Prokopowicz rozmawiała z Bogumiłą Walicką-Lechowicz, przewodniczącą PRS, Małgorzatą Jaszewską, radną PRS, i sierż. szt. Martą Fac, rzecznikiem Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu