Duszpasterstwo Młodzieży Archidiecezji Przemyskiej informuje, że już od 11 maja do 15 sierpnia będzie można zapisywać się na tegoroczne Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej, które odbędzie się 18 września 2021 r., w Krośnie. Zaproszenie skierowane jest do młodzieży od 7 klasy szkoły podstawowej aż do młodych, którzy nie ukończyli 35. roku życia. Zapisywać można się u swoich duszpasterzy w parafiach lub u moderatorów ruchów i stowarzyszeń młodzieżowych.

Istnieje także możliwość do dołączenia w szeregi Diakoni Muzycznej Archidiecezji Przemyskiej. Najbliższe pierwsze warsztaty odbędą się w dniach 18-20 czerwca 2021 r., w bursie Sióstr Sług Jezusa przy ul. Chopina w Przemyślu. Aby się zapisać należy wysłać swoje podstawowe dane: imię, nazwisko, adres, numer telefonu na adres zapisydm@gmail.com. Zgłoszenia są przyjmowane do 15 czerwca.

Wszelkie szczegóły dotyczące zapisów podał w piątek, 7 maja 2021 r., na antenie Radio FARA ks. Marcin Wilk, duszpasterz Młodzieży Archidiecezji Przemyskiej.