Duszpasterstwo Środków Społecznego Przekazu i Radio Fara zapraszają na warsztaty medialne. Skierowane są one do młodzieży szkół średnich i studentów chcących poznać funkcjonowanie i tajniki pracy w mediach. Tematyka warsztatów obejmuje zagadnienia z zakresu teorii komunikowania społecznego, oddziaływania mediów, dziennikarskie gatunki prasowe, radiowe i telewizyjne, a także zajęcia praktyczne z obsługi sprzętu audio-video.

Warsztaty odbywają się w Ośrodku Kultury i Formacji Chrześcijańskiej im. służebnicy Bożej Anny Jenke w Jarosławiu, ul. Benedyktyńska 5.

Warsztaty odbywają się w godzinach: 16.00 w piątek – 14.00 w niedzielę w dwóch terminach:

Szczegóły i zapisy: przemyska.pl/warsztaty-medialne, kontakt ks.maciej.flader@niedziela.pl.
Koszt warsztatów: 150 zł.

Aby zgłoszenie uczestnictwa było potwierdzone należy:
1) wypełnić i przesłać formularz zgłoszeniowy
2) wpłacić bezzwrotną zaliczkę w wysokości 50 zł na konto: Radio FARA, ul. Grodzka 11, 37-700 Przemyśl, PKO BP 39 1020 4274 0000 1002 0084 2476 tytułem „warsztaty medialne”


Duszpasterstwo Środków Społecznego Przekazu i Radio Fara zapraszają administratorów parafialnych stron internetowych oraz redaktorów gazet parafialnych na warsztaty medialne z zakresu dziennikarskich gatunków prasowych, możliwości wykorzystania stron internetowych w duszpasterstwie parafialnym oraz funkcjonowania gatunków dziennikarskich w przestrzeni internetowej.

Warsztaty odbędą się:

Zajęcia rozpoczną się o godz. 9.30, a zakończą o godz. 15.30.

Szczegóły i zapisy: przemyska.pl/warsztaty-medialne, kontakt ks.maciej.flader@niedziela.pl.
Warsztaty są bezpłatne, konieczne są jednak wcześniejsze zapisy


DO POBRANIA: