Duszpasterstwo Turystyczne w Archidiecezji Przemyskiej zaprasza na dziękczynne spotkanie i nabożeństwo do Mucznego w Bieszczadach, w najbliższą niedzielę, 17 października 2021 r. Będzie tam można uczestniczyć we Mszy świętej o godz. 8:50. Po modlitwie uczestnicy zatrzymają się na posiłek i skorzystają z funkcjonujących tam atrakcji turystycznych. Następnie pieszo pójdą do źródeł Sanu (ok. 3,5 h w jedną stronę) i tam nastąpi zakończenie letniego sezonu turystycznego.

O szczegółach zakończenia sezonu turystycznego w Archidiecezji Przemyskiej mówił w poniedziałek, 11 października 2021 r., w programie „W rytmie wydarzeń” mówił ks. Piotr Bartnik, moderator Duszpasterstwa Turystycznego Archidiecezji Przemyskiej i proboszcz parafii pw. Wniebowstąpienia Pańskiego w Górzance.

Dojazd do Mucznego należy zorganizować sobie we własnym zakresie, albo wsiąść do busa, który wyjedzie z Przemyśla o godz. 5:15. Zgłoszenia na wyjazd busem trzeba zgłosić telefonicznie na nr 728 356 441 do wtorku (12 października). Uczestnicy muszą zabrać ze sobą całodzienne wyżywienie i napój oraz osłonę przed deszczem. Szczegóły na stronie: turystyka.przemyska.pl.