W Domu Rekolekcyjnym w Rzepedzi ciągle dzieją się jakieś akcje duchowe. W najbliższe weekendy zaplanowano kilka ciekawych propozycji m.in. dla młodzieży, dorosłych, rodzin i mężczyzn.

O inicjatywach duchowych podejmowanych przez Ośrodek w Rzepedzi w najbliższym czasie mówił w czwartek, 25 listopada 2021 r., w programie „W rytmie wydarzeńks. Mateusz Rutkowski, dyrektor tego Domu Rekolekcyjnego.

Pierwszym wydarzeniem są rekolekcje Bieszczady dla Jezusa edycja jesień, które odbędą się w dniach 26-28 listopada 2021 r. Otwartym punktem rekolekcji na który zapraszają organizatorzy będzie Bieszczadzki Wieczór Uwielbienia. Odbędzie się on w sobotę, 27 listopada 2021 r., w kościele pw. Nawiedzenia NMP w Lesku. Początek o godz. 18:00.

Drugim wydarzeniem jest Męski Weekend, czyli rekolekcje dla mężczyzn, które odbędą się w dniach 3-5 grudnia 2021 r. Tutaj organizatorzy zapraszają wszystkich panów, facetów, chłopaków, aby w męskim gronie spędzić czas przed Bogiem i ze sobą. Zapisy do 1 grudnia br., na tej stronie internetowej.

Trzecim wydarzeniem jest Kurs Nowe Życie, który odbędzie się w dniach 10-12 grudnia 2021 r. To rekolekcje dla wszystkich, którzy szukają Boga w swoim życiu. Nie liczy się tu wiek, stan cywilny lub płeć. Zapisy do 8 grudnia br., na tej stronie internetowej.