W środę, 22 grudnia 2021 r., w Wyższym Seminarium Duchownym w Przemyślu odbyło się kapłańskie spotkanie świąteczne połączone z modlitwą w intencji abp. Adama Szala z okazji zbliżających się Jego imienin. Wydarzenie rozpoczęła uroczysta Eucharystia pod przewodnictwem Metropolity Przemyskiego, w której wzięli udział także przemyscy biskupi: abp Józef Michalik, bp Stanisław Jamrozek i bp Krzysztof Chudzio, księża dziekani i profesorowie Wyższego Seminarium Duchownego w Przemyślu, osoby konsekrowane i członkowie Akcji Katolickiej. 

Okolicznościową homilię adwentową podczas Mszy świętej wygłosił ks. dr Tomasz Picur, wykładowca etyki i teologii moralnej w Wyższym Seminarium Duchownym w Przemyślu.

Relację z spotkania świątecznego i imieninowego można było usłyszeć w czwartek, 23 grudnia 2021 r., w programie „W rytmie wydarzeń„. Metropolita Przemyski zwrócił się na zakończenie Eucharystii także do Słuchaczy Radia FARA.

Jako redakcja Radia FARA – Rozgłośni Archidiecezji Przemyskiej również pragniemy złożyć abp. Adamowi Szalowi najserdeczniejsze życzenia imieninowe i świąteczne. Niech Boski Zbawiciel rodzi się w sercu Księdza Arcybiskupa każdego dnia, Matka Najświętsza otacza matczyną opieką, a święci archidiecezji przemyskiej wspierają w owocnej posłudze na rzecz drugiego człowieka. Plurimos annos!