W trwającym Roku Rodziny „Amoris laetitia” Duszpasterstwo Odnowy w Duchu Świętym i grup charyzmatycznych oraz Duszpasterstwo Rodzin Archidiecezji Przemyskiej zapraszają na warsztaty dla małżonków.

Kościół w Polsce i na świecie niejednokrotnie podkreśla jak ważnym dla rodziny jest budowanie jedności i wzajemnego zrozumienia pomiędzy mężem i żoną. Odpowiedzią na to wezwanie są planowane na 14 maja 2022 r. warsztaty dla małżonków pt. „Kochajmy od nowa”.

O samej idei, celowości udziału w takiej inicjatywie i wartości pracy nad relacjami w małżeństwie i rodzinie mówili w programie „W rytmie wydarzeń” – 28 kwietnia 2022 r. – Anna i Zbigniew Sołek, odpowiedzialni za diakonię małżeńską Odnowy w Duchu Świętym w Archidiecezji Przemyskiej oraz Anetta i Zbigniew Mandzyn, koordynatorzy wspólnot Odnowy w Duchu Świętym w Archidiecezji Przemyskiej.

Warsztaty dla małżonków pt. „Kochajmy od nowa” odbędą się 14 maja 2022 r. w Domu Katolickim ROMA w Przemyślu. Spotkanie poprowadzą Joanna i Norbert Dawidczykowie to specjaliści od zażegnywania kryzysów małżeńskich.

Program spotkania:
08.30 – Recepcja uczestników spotkania
09.00 – Choreoterapia: „Poznaj lepiej męża/żonę”
09.30 – KONFERENCJA 1 + warsztat: „Piękno w różnorodności”
10.45 – przerwa (kawa, herbata, ciastko)
11.15 – KONFERENCJA 2 + warsztat: „Ślady przeszłości w nas i między nami”
12.30 – przerwa (obiad)
13.30 – KONFERENCJA 3 + warsztat: „Jedność czy jednomyślność”
14.45 – przerwa (kawa, herbata, ciastko)
15.30 – MODLITWA WSTAWIENNICZA MAŁŻONKÓW: „Po co małżeństwu modlitwa?”
16.30 – MSZA ŚWIĘTA z prośbą o pomnożenie szczęścia małżeńskiego i siły do pracy nad sobą dla małżonków
(kościół OO. Karmelitów)
18.00-19.00 – KONSULTACJE MAŁŻEŃSKIE (po wcześniejszym zgłoszeniu takiej potrzeby w formularzu rejestracyjnym – 20 minut dla małżeństwa)

>> ZAPISY <<<