Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzinami i opiekunami na VI Ogólnopolskie Spotkanie Dzieci w Niepokalanowie, które odbędzie się 17 września 2022 r. W tym roku OSD będzie przeżywane pod hasłem „Święty Franciszek – rycerz pokoju”.

Eucharystii przewodniczyć będzie bp Wojciech Osial – biskup pomocniczy diecezji łowickiej. Nie zabraknie więc wspólnej modlitwy, po której zapraszamy dzieci oraz opiekunów na ciepły posiłek. Na najmłodszych czekać będzie wiele ciekawych atrakcji m.in. szlak rycerski, kącik plastyczny, zabawy i konkursy sprawnościowe, dmuchańce, wata cukrowa i wiele innych atrakcji, a wszystko pod czułą  opieką Niepokalanej. Będziemy mogli wyśpiewać chwałę Bogu podczas koncertu Małego Chóru Wielkich Serc.

Jak co roku będzie możliwość wstąpienia w szeregi Rycerstwa Niepokalanej, które założył św. Maksymilian M. Kolbe. Każdy mały uczestnik otrzyma kolejną figurkę do kolekcji, tym razem figurkę św. Franciszka. Warto przebrać się za rycerza lub damę dworu.

Plan spotkania:

10:00 Start (zapisy w recepcji)
11:00 Msza Święta (bazylika)
12:30 Ciepły posiłek, gry, zabawy, konkursy, zwiedzanie Niepokalanowa (indywidualnie)
14:00 Koncert Małego Chóru Wielkich Serce
15:30 Rozstrzygnięcie konkursów
16:00 Finał


W celu usprawnienia organizacji prosimy o zgłoszenie swojego uczestnictwa.
Można to uczynić poprzez formularz zgłoszeniowy umieszczony na stronie https://rycerzykniepokalanej.pl/Ogolnopolskie-Spotkanie-Dzieci-w-Niepokalanowie/

W przypadku pytań prosimy o kontakt meilowy: osd.zgloszenia@gmail.com  lub telefonicznie pod numerem: 510 398 240

Uwagi: 

Figurki będą rozdawane przy recepcji w pierwszej kolejności osobom zgłoszonym przez formularz. Przy recepcji będzie także możliwość złożenia ofiary na potrzeby organizacyjne OSD.

Więcej informacji na rycerzykniepokalanej.pl oraz FB RycerzykNiepokalanejCzasopismo