Czwartek, 7 lipca 2022 r., był czwartym dniem 42. Przemyskiej Archidiecezjalnej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Na pątniczym szlaku są już wszystkie grupy pielgrzymkowe, a od początku towarzyszy im jedenasta grupa bł. ks. Jana Wojciecha Balickiego zrzeszająca pielgrzymów duchowych.

W Niechobrzu swój dzień Eucharystią pod przewodnictwem abp. Adama Szala rozpoczęły grupy: św. Kazimierza, św. Jacka i św. Józefa. Okolicznościową homilię w tym dniu wygłosił ks. dr Jakub Nagi, dyrektor rzeszowskiej pielgrzymki do Częstochowy i wicedyrektor Radia Via.

Eucharystie w tym dniu pozostałe grupy przeżywały: grupa bł. Marii w Kolbuszowej, grupa św. Rafała w Zaczerniu, grupa św. Urszuli w Mrowli, grupa św. Alberta w Rudnej Małej, grupa św. Jana, św. Andrzeja i św. Wojciecha w Wielopolu Skrzyńskim.

> > >  GALERIA  < < <


W czwarty dzień wędrowania grup Pielgrzymkowych Archidiecezji Przemyskiej do Maryi Królowej Polski ks. Łukasz Dziedzic, przewodnik grupy bł. Marii wygłosił kolejną konferencję. Poruszył temat jakim jest rozmowa z każdym bliźnim językiem miłości. Czy potrafimy tak rozmawiać?


Jaki był czwarty dzień pielgrzymowania na Jasną Górę? Warto obejrzeć i posłuchać podsumowania w ramach wieczornego programu „Z pielgrzymkowego szlaku”.

Również każdego dnia pielgrzymkowa redakcja Radia FARA przygotowuje specjalne, krótkie filmowe podsumowanie dnia.


W Jarosławskim Opactwie odbyła się modlitwa różańcowa i nowenna do Matki Bożej Częstochowskiej – dzień 2.


Zapraszamy także do obejrzenia zdjęć z czwartego dnia pielgrzymki:


Więcej zdjęć z trasy i postojów poszczególnych grup można znaleźć
„Aktualnościach” na stronie pielgrzymka.przemyska.pl