Przemyscy Karmelici organizują roczny Warsztatowy Kurs Biblijny, którego celem jest formacja biblijna osób świeckich i konsekrowanych poprzez pogłębienie znajomości Pisma Świętego, przede wszystkim jako Słowa Boga, tak by stawało się Ono dla nich Słowem Żywym. Rozpoczęcie 4 października 2022 o godz. 19:00. Obowiązkowe zapisy przez Internet na stronie przemysl.karmel.pl.

Dlatego w czwartek, 22 września 2022 r., w programie „W rytmie wydarzeń o. Andrzej Cekiera, karmelita mówił m.in. o genezie, celach, przebiegu, metodach i formach oraz tematach Kursu Biblijnego.


Podstawą pracy warsztatowej będzie BIBLIA JEROZOLIMSKA (Wydawnictwo Pallotinum, Poznań – jest to tekst tłumaczenia Biblii Tysiąclecia z przypisami i miejscami paralelnymi z „La Bible de Jérusalem”)

Koszt to ofiara dobrowolna na utrzymanie przemyskiego Karmelu: nr konta bankowego: 94 2030 0045 1110 0000 0090 6430, z dopiskiem „KURS BIBLIJNY”

Zapisy tylko przez FORMULARZ. Osoby spoza Przemyśla i okolic, które nie mogą uczestniczyć na miejscu, mogą dołączyć online. Liczba miejsc tak na kurs stacjonarny jak na wersję online jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby zapisujące się na kurs online proszę o wpisanie „ONLINE” zamiast parafii pochodzenia.