HARMONOGRAM SPOTKAŃ
doradców rodzinnych z narzeczonymi
w dekanalnych poradniach
Archidiecezji Przemyskiej

DEKANATMIEJSCE PORADNIKATECHEZA PRZEDŚLUBNAPORADY DLA MAŁŻONKÓW
BirczaBircza1. niedziela
godz. 12.00
1. niedziela
godz. 13.00
BłażowaBłażowa2. wtorek
godz. 18.00
2. wtorek
godz. 18.00
BrzozówHumniska - Krzyżówka


Brzozów
1. niedziela
godz. 14.00

2. niedziela
godz. 15.00
1. niedziela
godz. 14.00

2. niedziela
godz. 15.00
DomaradzBlizne1. niedziela
godz. 14.00
1. niedziela
godz. 14.00
DubieckoDubiecko1. niedziela
godz. 10.15
-
DuklaDuklaostatni czwartek
godz. 18.00
ostatni poniedziałek
godz. 19.00
DynówDynów2. niedziela
godz. 14.00
-
GrabownicaGrabownica2. niedziela
godz. 14.00
2. niedziela
godz. 14.00
JaćmierzBesko1. poniedziałek
godz. 17.00
1. poniedziałek
godz. 17.00
Jarosław IJarosław - Kolegiata


Jarosław - OO. Franciszkanie
2. sobota
godz. 15.30

2. czwartek
godz. 17.00
2. sobota
godz. 15.30

2. czwartek
godz. 17.00
Jarosław IIJarosław - NMP Królowej Polski1. czwartek
godz. 19.00
wtorek
godz. 17.00
Jarosław IIISzówsko1. poniedziałek
godz. 18.00
-
Kalwaria PacławskaGrochowce1. sobota
godz. 18.00
-
KańczugaKańczuga1. sobota
godz. 10.00
1. sobota
godz. 10.00
Krosno IKrosno - Fara


Krosno - OO. Franciszkanie
2. niedziela
godz. 14.00

3. środa
godz. 17.00
2. niedziela
godz. 14.0

-
Krosno IIKrosno - OO. Kapucyni2. sobota
godz. 14.00
2. sobota
godz. 14.00
Krosno IIIKrosno - św. Piotra i św. Jana2. piątek
godz. 18.00
2. piątek
godz. 18.00
LeskoLesko1. sobota
godz. 14.00
po zgł. tel.
13 469 61 29
Leżajsk ILeżajsk - Fara


Dębno
2. czwartek
godz. 18.45

po zgł. tel.
507 664 283
-


-
Leżajsk IILeżajsk - OO. Bernardyni2. piątek
godz. 18.00
2. piątek
godz. 18.00
LutowiskaCzarna2. sobota
godz. 14.30
2. sobota
godz. 13.30
Łańcut IŁańcut - Fara


Łańcut - św. Michała
3. niedziela
godz. 14.00

www
1. czwartek
godz. 17.00

www
Łańcut IIŁańcut - Podzwierzyniec


Kraczkowa
3. sobota
godz. 15.00

2. sobota
godz. 15.00
po zgł. tel.
667 394 409
3. sobota
godz. 15.00

2. sobota
godz. 15.00
po zgł. tel.
667 394 409
Miejsce PiastoweMiejsce Piastowe2. poniedziałek
godz. 16.00
1. i 3. czwartek
godz. 16.00-18.00
PruchnikPruchnik3. niedziela
godz. 10.15
3. niedziela
godz. 10.15
Przemyśl IPrzemyśl - Archikatedra1. poniedziałek
godz. 17.00
1. poniedziałek
godz. 17.00
Przemyśl IIPrzemyśl - Salezjanie2. czwartek
godz. 18.00
2. czwartek
godz. 18.00
Przemyśl IIIPrzemyśl - Błonie


Kalników
1. poniedziałek
godz. 18.00

3. piątek
godz. 17.00
po zgł. tel.
609 816 627
1. poniedziałek
godz. 18.00

3. piątek
godz. 17.00
po zgł. tel.
609 816 627
Przeworsk IPrzeworsk - Fara


Gniewczyna
1. poniedziałek
godz. 16.00

2. sobota
godz. 18.00
1. poniedziałek
godz. 17.00

-
Przeworsk IIZarzecze


Przeworsk - OO. Bernardyni
1. środa
po Mszy św. wieczornej

3. czwartek
godz. 17.30
1. środa
po Mszy św. wieczornej

2. czwartek
godz. 17.00
Radymno IRadymno2. poniedziałek
godz. 18.30
2. poniedziałek
godz. 18.30
Radymno IIMiękisz Stary1. poniedziałek
godz. 17.00
po zgł. tel.
16 626 51 31
-
RymanówRymanów3. niedziela
godz. 14.00
3. niedziela
godz. 14.00
RzepedźTarnawa Górna2. środa
godz. 17.00
2. środa
godz. 17.00
Sanok ISanok - OO. Franciszkanie1. poniedziałek
godz. 17.00
-
Sanok IISanok - Posada2. poniedziałek
godz. 17.00
2. poniedziałek
godz. 16.00
SieniawaSieniawa1. poniedziałek
godz. 16.00
1. poniedziałek
godz. 16.00
SolinaMyczkówpo ogł. w dekanacie-
Ustrzyki DolneUstrzyki Dolne - św. Józefaostatnia sobota
godz. 16.00
ostatnia sobota
godz. 16.00
ŻołyniaBrzóza Stadnicka


Rakszawa
1. poniedziałek
godz. 18.00

tok indywidualny
po zgł. tel.
609 515 489
-


-
ŻurawicaŻurawica - ul. św. Józefa 43. czwartek
godz. 18.00
3. czwartek
godz. 18.00