+ Dodaj pozdrowienie

Wszystkich pozdrowień: 417
Kosina, sobota, 15 lip 2017, 10:18

Mateusz

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich Rafałków oraz ogromne gratulacje... Już dzisiaj dotrzecie do tronu ukochanej Mateczki Częstochowskiej. Bardzo się cieszę że daliście radę i zazdroszczę, że nie mogę tam być. Pozdrawiam i pomódlcie się za nas także.
P.s. Werka zaszalałaś... a i jeszcze jedno za rok idę z Wami :D :D

Kosina, sobota, 15 lip 2017, 10:14

Mateusz

Serdeczne pozdrowienia dla Rafałków zwłaszcza dla tych z Kosiny oraz dla Ks. Stasia i Diakona Łukasza. Już nie daleko szerokiej drogi ...
P.s. Pozdrowienia zaległe z piątku haha :D

przeworsk, sobota, 15 lip 2017, 08:53

Prezes Firmy "ŁAWEX"

Serdeczne pozdrowienia dla Diakona Łukasza Dziedzica , księdza Stanisława Mazura, Pani Asi Dziedzic oraz wszystkich innych uczestników pielgrzymki od prezesa zarządu firmy "ŁaweX". PS. Łukasz jeśli będziesz miał chwile czasu to bardzo bym cie prosił o zobaczenie w Częstochowie po ile tam można kupić słoiki na ogórki. Jak znajdziesz dobrą cenę to kup tak około z 50 sztuk bo już nie mam w czym kisić. O pieniądze się nie martw, oddam ci w przyszłym roku.
POZDRAWIAM .

Rakszawa, piątek, 14 lip 2017, 13:54

Marta

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św. Rafała, a szczególnie dla Agnieszki Pajdy, Gabrysi Piątek, Karinki i jej mamy oraz dla chłopaków z grupy porządkowej- Albina i Andrzeja. Kochani jesteście już prawie u celu, tak niedużo brakuje. Kroczcie dzielnie na ostatniej prostej :)

Gniewczyna Tryniecka, piątek, 14 lip 2017, 12:42

Sabina i Kasia

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów grupy Św. Rafała a w szczególności pielgrzymów z gniewczyny Marii Kordas i Gabrysi Maciałek Już ostatnia prosta ,jeszcze kilka kroków i ujrzycie naszą MATKĘ I KRÓLOWĄ

Kańczuga, piątek, 14 lip 2017, 12:03

Alicja

Pozdrowienia dla całej grupy św. Rafała. Szczególne pozdrowienia dla kleryka Wojciecha Kubasa, zdrowia i pomyślności na końcowe kilometry od mamy i Babci.

Tryńcza, piątek, 14 lip 2017, 10:39

Brygida

Szczęść Boże!
Oj Broncia Ty i ten Twój brak telefonu... Chyba kupię wreszcie gołębie pocztowe do komunikacji z Tobą :D Mam nadzieję, że się trzymasz i nie masz problemów z żadną trasą. Jutro finał i trochę Ci zazdroszczę, że znowu będziesz u Maryi... Pozdrawiam serdecznie i już nie mogę się doczekać kiedy porozmawiamy :D Pozdrowienia również dla naszej malutkiej delegacji trynieckiej, zwłaszcza dla Pani Haliny i Pana Albina. Szczęść wam wszystkim Boże!

Sopot, piątek, 14 lip 2017, 10:25

Ania i Filip

Pozdrowienia dla kochanej Mamy Teresy Filip w ostatnim odcinku Twojej drogi do Jasnej Góry. Gratulacje za wytrwałość i determinację, która wraz z wiarą pozwoliła Ci kolejny raz stanąć przed najcudowniejszym obrazem Matki Bożej. Wracaj Mamuś cała i zdrowa.
Pozdrowienia z Sopotu!

Urzejowice, piątek, 14 lip 2017, 08:48

Mama Ewa

Dziś dzień ostatni idziesz daleko za nami
a jutro ukarze się prześliczna Pani
zanosisz wszystkie swoje troski , boje
by serce swe złożyć w dłoniach Jej swoje.
A teraz podziękować chce dziecię Tobie
że zdecydowałaś pielgrzymować sobie
I Mariuszowi co na masaże pomimo zmęczenia się wysila
I Marii w opiece medycznej,,toże'' co z lekarzami równać się może
i Basi co śpiewa w niebiosa, córeczko wiem
,że Twa obecność z nimi na tym torze,
radość ,młodość ducha każdemu pomoże .
Dumna mama jeszcze raz wszystkim dziękuje i
prosi Mateczkę niech na finiszu ona zatryumfuje .
obdzieli łaskami swymi i zwróci sie ku Niemu wraz z poddanymi.

Kochani już jutro Was zobaczę ...super

Gorzyce, piątek, 14 lip 2017, 07:35

Zofia Gliniany

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św Rafała a szczególnie dla grupy 8Joli Turek,Joli Czado,siostry Marty Browinskiej,Agnieszki Ficek.Kochani jestescie juz o krok od Tronu Matki Bożej,jestesmy duchem z wami i łączymy się w modlitwie.do zobaczenia w Częstochowie

Niemcy, piątek, 14 lip 2017, 02:39

Judyta Fąfara

Serdeczne pozdrowienia dla Pani Marysi i Mariusza Stachiewicz oraz wszystkich pielgrzymów z Urzejowic. Życzę Wam pięknych przeżyć duchowych podczas tej pielgrzymki oraz przy spotkaniu z Panią Jasnogórską.

Niemcy, piątek, 14 lip 2017, 02:32

Córka i siostra Judyta

Kochany tato i moja najukochańsza siostro Faustynko, serdeczne pozdrowienia, wytrwałości w dażeniu do Jasnogórskiej Pani, ktora czeka na Was, a każdy krok przybliża Was do Niej. Jesteście bardzo dzielni. Dziekuje za kazdy paciorek różańca i Wasza modlitwe. Faustynko tęsknie za tobą... może jak wrócisz i ja też, to wybierzemy sie gdzies na wakacyjna wyprawe? Tymczasem życzę Ci dużo sił i uśmiechu na buzi, a tobie tato-zdrowia! Judyta

Urzejowice, czwartek, 13 lip 2017, 23:37

Balawendrowie

Moc gorących pozdrowień dla naszej córki Kasi Balawender. Już na ostatnich odcinkach pielgrzymiego szlaku życzymy Ci radości. Niech Pani Jasnogórska wyprosi u swego Syna Twoje intencje, które niesiesz w swoim sercu i szczęśliwie doprowadzi Cię przed Jasnogórski Tron. Szczęść Boże.

Przeworsk, czwartek, 13 lip 2017, 23:21

Kamilek Byrwa

Dla kierownika naszej budowy Janusza Liszki zasyła Kamilek z Wojtuniem złota rączka. Czekamy na was z utęsknieniem - Czeka salon na podłogę.

Przeworsk, czwartek, 13 lip 2017, 23:18

Kamil i Wojciech Byrwa

Dla kochanej mamusi i żony w ostatnich trudach pielgrzymowania na Jasną Górę życzą bardzo stęsknieni i głodne wilczki z Jagiellonki.

Wysoka, czwartek, 13 lip 2017, 22:37

Edyta

Gorące pozdrowienia dla grupy św Rafała a szczególnie dla zawsze uśmiechniętych dziewczyn Oliwki i Weronisi i ich wspaniałej mamy Lucynki. Kochani dużo siły i wytrwałości na te ostatnie godziny pielgrzymowania.

Wysoka, czwartek, 13 lip 2017, 22:31

Karolina

Pozdrowienia dla grupy św Rafała a szczególnie ściskam kuzynki Oliwkę i Weronisie oraz ciocie Lucyne

Wysoka, czwartek, 13 lip 2017, 22:29

Zosia

Serdecznie pozdrawiam całą grupę św Rafała z księdzem Stanisławem na czele, a w szczególności córkę Lucyne i wnuczki Weronisie i Oliwkę. Niech Pani Jasnogorska ma Was w swojej opiece

Wysoka, czwartek, 13 lip 2017, 22:25

Zuzia

Serdeczne pozdrowienia dla grupy św Rafała i księdza Stasia. Pozdrawiam serdecznie moją cudowną ciocię Lucynke i kochane kuzynki Weronisie i Oliwkę.

Wysoka, czwartek, 13 lip 2017, 22:22

Daniel

Pozdrowienia dla grupy św. Rafała a w szczególności dla Lucynki i jej dzielnych córek Weronisi i Oliwki.

Gorliczyna, czwartek, 13 lip 2017, 22:20

Maria Sobala

Gorące pozdrowienia dla Basi i Tomka Wiśniowskich, Danusi Koniecznej, Marii Kordas i Pani Stasi Kot oraz całej grupy św. Rafała. Życzę wielu Łask w ostatnich dniach pielgrzymowania. Szczęść Boże!

Przeworsk, czwartek, 13 lip 2017, 22:17

Barbara D.

Gorące pozdrowienia dla radosnych Rafałków w szczególnie dla Marysi Mroszczyk , Danusi Koniecznej , Teresy Filip , Zosi i Gabrysi Piątek . Piotra Basiaka '' Twardziela '' i oczywiscie dla ks. Stanisława i diakona Łukasza.

Ostrow Wielkopolski, czwartek, 13 lip 2017, 22:04

Monika Michał

serdeczne uściski dla mamy Danusi Koniecznej juz prawie półmetek dasz rade modlimy się za Ciebie i za całą Wasza gr. ŚW, Rafała pozdrawiamy

Przeworsk, czwartek, 13 lip 2017, 21:59

Maciej Żyłka

Szczere i gorące z serca płynące pozdrowienia dla córeczki Emileczki , Asi , Marty , Andrzeja, Marcela, diakona Łukasza i ks Stanisława kierownika i przewodnika Grupy św. Rafała

Gorliczyna, czwartek, 13 lip 2017, 21:48

Agnieszka S

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy! Ze wzruszeniem słucham w Radio Fara o kolejnych punktach pielgrzymki. Sercem jestem z Wami. Szczęść Boże !

Rogóżno, czwartek, 13 lip 2017, 21:43

Wiktoria

Gorące pozdrowienia dla wszystkich Pielgrzymów z grupy św. Rafała, szczególnie dla Weroniki, Małgosi i Eweliny, dziewczynki trzymajcie się dzielnie. Cel - ukochana Mateczka jest już jest bardzo blisko, a radość i ulga jaką odczujecie zapewne nie do opisania Trzymam mocno kciuki, buziaczki ;*

czwartek, 13 lip 2017, 21:02

Karolina

Troszkę spóźnione lecz gorące pozdrowienia dla całej grupy Świętego Rafała z księdzem Stasiem na czele, szczególnie dla Mariana, Klaudziczka, pana Zbyszka, Kingi i Agi. Mam nadzieję, że już macie bąbelki poprzebijane i kryzysy pokonane a teraz pozostało Wam cieszyć się ostatnimi już kilometrami do tronu Matki Bożej! Duchem jestem z Wami, trzymajcie się cieplutko :)

Urzejowice, czwartek, 13 lip 2017, 19:56

Lidia i Janusz Sikora

Moc pozdrowień dla pielgrzymujących dla Faustynki i Leszka Fąfara przesyłają wszystkie Sikorki

Przeworsk, czwartek, 13 lip 2017, 19:51

Kuleczka

Moc gorących pozdrowień dla wszystkich Rafałków z ks. Stasiem na czele, a w szczególności dla "tajnych agentek" Agatki Rydzik i Beatki Chmiel oraz Eli Curzytek, Gosi Rachwał i Bożenki Balawender. Życzę Wam wytrwałości w drodze do Pani Jasnogórskiej. Jeszcze tylko kilka kroków... Trzymajcie się dzielnie. Pamiętam o Was w modlitwie. Buziaczki.

Sieniawa, czwartek, 13 lip 2017, 19:50

Koleżanka Monika

Gorące pozdrowienia dla całej grupy bł. Rafała a szczególnie dla koleżanki Agnieszki z Mega życzę Ci Aguś wytrwałości dużo siły w codziennym pielgrzymowaniu do Tronu Matki Boskiej myślami i modlitwa jestem z Tobą

Lublin, czwartek, 13 lip 2017, 19:41

Kinga, Tomek i Stasiu Botwina

Gorące pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów z najlepszej we wszechświecie grupy św. Rafała a zwłaszcza wszystkich znajomych oraz dla jak co roku niezastąpionej i wyjatkowej grupy muzycznej oraz ksiedza Staszka. Wspieramy Was w waszej trudnej ale i tak pięknej drodze! Kinga Tomek i Stasiu Botwina

Szwecja, czwartek, 13 lip 2017, 19:41

Tomasz

Serdecznie pozdrawiam wszystkich Rafałkow zmierzających do Tronu Matki Boskiej, chyba nic nie boli bardziej niż brak możliwości pielgrzymowania z wami w tym roku, ale myślami i sercem staram sie być z wami codziennie .Chciałbym szczególnie pozdrowić najlepszego przewodnika księdza Stasia Mazura, całą grupę porządkową, szczególnie Andrzejka oraz Albina, całą grupę muzyczną w tym Gabrysie, Basie oraz Weronikę, nie za bardzo orientuje się kto idzie, więc pozdrawiam wszystkie piękne głosy w scholi :) buziaczki dla tyłów ha ha, chyba że w tej kwestii się coś zmieniło w tym roku ??? :D Dla pani Marysi Byrwy, Karinki oraz jej mamy Ani ! Jeśli idzie brat Krzysiu "masażysta" to jego również pozdrawiam, swoją drogą przydałby mi się masaż Brata :)
Niech Matka Boża prowadzi was szczęśliwie do swojego tronu, a z waszych twarzy niech nie znika uśmiech, którego jak mniemam nie brakuje :)

To już ostatnia prosta .
LEWA WOLNA I DO PRZODU!

Urzejowice, czwartek, 13 lip 2017, 19:24

Dawid z Babcią

Gorące pozdrowienia dla Pielgrzymów z Urzejowic, a w szczególności dla rodziców-Marii i Mariusza, siostry-Basi, kuzynki-Julii, Pana Leszka i Faustynkę Fąfara.
Nie bolą Was nogi ? :D ja to nwm czy bym dał radę :D

Warszawa, czwartek, 13 lip 2017, 18:54

Asia i Robert

Pozdrowienia dla Siostry Krystyny! Wytrwałości w trasie! Niech z pomocą Matki Bożej trud wędrówki stanie się słodkim owocem Bożego Miłosierdzia, a każdy kolejny krok stanie się krokiem do zbawienia.

Pyskowice, czwartek, 13 lip 2017, 18:03

Jadwiga

Serdeczne pozdrowienia dla gr.Św. Rafała, a w szczególności dla siostry Danusi Koniecznej, wytrwałości i pogody w tych ostatnich już dniach pielgrzymowania do Jasnogórskiej Pani. Pozdrawiamy siostra Jadzia z rodziną

Stalowa Wola, czwartek, 13 lip 2017, 18:01

Dorota

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św. Rafała, a w szczególności dla dwóch Danuś, kroczcie dzielnie do tronu Matki Bożej. Życzę dużo zdrowia i wytrwałości na te ostatnie dni pielgrzymowania.

Urzejowice, czwartek, 13 lip 2017, 16:18

Mama Ewa

Kochana córeczko Juleczko, wiem że tęsknisz ogromnie
i my wiedz równie -czekamy na Ciebie i doczekać się nie możemy potwornie,.
Już tak niedaleko , już czuć oddech Pani
niech pozostała krótka droga-szybko mignie Wam przed oczami
Ilu ludzi chciałoby być na miejscu Waszym -tak blisko Boga
ale nie miła jest im do przebycia taka trudna droga.
Juleczko i wszyscy mi bliscy Rafałkowie - ,,chyle głowie ''

Całuski dla Ciebie , Marysi ,Mariusza, Basi , Kasi , Beatki ,Leszka z córeczką Faustynką.

Rozniatòw, czwartek, 13 lip 2017, 15:43

Dorotka i Otylka

Serdeczne pozdrowienia dla dziadzia Lesia i cioci Faustynki. Jestesmy dumne z was, ze macie w sobie tyle sily i wiary by podazac szlakiem ku Maryi. Jestesmy z wami kazdego dnia. Wierzymy w to, ze trud, ktory wkladacie bedzie wynagrodzony. Dziadzio mamy nadzieje, ze Maryja uzdrowi Twoje biodro i bedzie w lepszym stanie jak przed pielgrzymka.

Zakrecie, czwartek, 13 lip 2017, 15:25

Rodzina Majchrow

Gorace pozdrowienia dla wszystkich patnikow z Grupy Sw. Rafala , a wszczegolnosci dla Kingi Marek Zyczymy wytrwalosci w drodze do Tronu Matki Bozej Czestochowskiej

Przeworsk, czwartek, 13 lip 2017, 14:34

Wieslaw samotny

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św. Rafała a w szczególności żony Zosi, córki Gabrysi, ks. Stanisława, diakonów i kleryków, sióstr zakonnych, szwagra Zbyszka , Marysi Goudy i Byrwy, Piorunów i Liszków, Danusi Koniecznej,grupy porządkowej i muzycznej.
Kochani jeszcze tylko chwila i wasz trud zostanie nagrodzony, staniecie przed tronem Pani Jasnogórskiej, która za wasze poświecenie będzie na was zsyłać łask strumienie.
By wszędzie zgoda i miłość panowała, żeby w zgodzie żyła Polska cała.
Na ostatniej prostej miedzy ławeczkami będą na was czekać krewni całymi rodzinami.

Do zobaczenia.

Urzejowice, czwartek, 13 lip 2017, 14:22

Janusz Posiak z rodziną

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy Św. Rafała z niestrudzonym księdzem Przewodnikiem na czele oraz dla wytrwałych i radosnych pielgrzymów z Urzejowic a zwłaszcza dla Leszka Fąfary oraz dzielnej Faustynki. Do tronu Naszej Matki już blisko a wyjątkowy i piękny czas pielgrzymowania dobiega końca. Pamiętamy o Was! Po powrocie czekamy na zapewne wyczerpującą i szczegółową fotorelację z trasy pielgrzymkowej.

Z Kazimierza, czwartek, 13 lip 2017, 13:59

Ania

Ania pozdrawia Anię Chudzik :) Aneczko już niedaleko! Niech na te ostatnie godziny wędrowania Matka Boża daje Ci dużo siły :) buziaki :* <3

Kosina, czwartek, 13 lip 2017, 13:39

Mateusz :D :D :D

Idzie śpiewa, tańczy, gra­je
czy to piel­grzym­ka ? czy mi się zda­je?
Tak to gru­pa św. Rafała, ich przy­jaciół wraz z pielgrzymami - szum się niesie.
Gdzie oni idą ? A ja wiem, może gdzieś po le­sie.
Bąble na sto­pach i dłoniach i ty­le ra­dości.
Idziemy pięknym ko­rowo­dem w imię miłości.
Mod­litwa i Czyn.
Wlazł ko­tek na płotek i oczy zmruża, z płot­ka pat­rzy a tu gru­pa nie duża -Przeworska, czer­wo­na.
Ko­rowód idzie już. Już u ce­lu są tuż tuż.
Słowa mod­litwy się niosą.
Do Mat­ki Najświętszej w blas­ku słońca Góry Jas­nej
szlachet­nej".
Serdeczne pozdrowienia w 7 dniu pielgrzymowania miejcie siłę i radość. A Matka Najświętsza niech was pokrzepia i wspiera. Pozdrowionka dla wszystkich Rafałków zwłaszcza dla prze szlachetnego księdza Stasia oraz równie Przezacnego diakona Łukasza, pozdrowienia także dla Pana Sylwka jak również dla wspaniałej trójcy WERKI, EWELINKI oraz GOSI.

Kosina, czwartek, 13 lip 2017, 13:31

Mateusz

Ślę serdeczne zaległe pozdrowienia z niedzieli dla grupy św. Rafała a zwłaszcza dla wspaniałego księdza Stanisława oraz diakona Łukasza a także dla pana Sylwka , Werki, Ewelinki i Gosi. Szerokiej drogi ... :D
P.S. Obiecałem pewnej osobie że będą codziennie więc uzupełniam braki :D

Gorzyce, czwartek, 13 lip 2017, 12:48

Kinga i Klaudia

Serdeczne pozdrowienia i moc uścisków dla mamusi Agusi od córeczek: Klaudusi i Kiniusi, a także dla całej grupy Świętego Rafała, szczególnie dla ciociuni Joluni, sąsiada Pana Kazimierza oraz dla Pani Joli i Pani Marty. Życzymy dużo sił i wytrwałości w ostatnich dniach pielgrzymowania!

Ps. Tatuś też bardzo mocno całuje.

Przeworsk, czwartek, 13 lip 2017, 12:46

Paulina i Patryk

Gorące pozdrowienia dla całej grupy a w szczególności dla Janusza i Łukasza Liszki! Trzymajcie się i powodzenia na ostatnie kilometry!

Przeworsk, czwartek, 13 lip 2017, 12:34

Rafał

Gorące pozdrowienia dla Asi i Dorotki oraz dla Emilki i diakona Łukasza

Przeworsk, czwartek, 13 lip 2017, 12:33

kuzynka Jola

Gorące pozdrowienia dla diakona Łukasza

Przeworsk, czwartek, 13 lip 2017, 12:31

kuzynka Jola

Gorące pozdrowienia dla Asi i Dorotki oraz dla Emilki.

Przeworsk, czwartek, 13 lip 2017, 12:00

Łucja

Moc pozdrowień i wielu łask Bożych dla wszystkich Rafałków, wytrwałości w wędrówce na Jasną Górę - już bliziutko, a w szczególności dla Karinki i Ani, niestrudzonego księdza Stanisława i Łukasza, pozdrawiam Marysię Stachiewicz z mężem, porządkowych, Radio FARA z księdzem Piotrem na czele, Pana Józefa z B & P i sołtysa Antoniego.

Przeworsk, czwartek, 13 lip 2017, 11:59

Ola, Iwonka, Madzia z mamą Anią

Maryjo Matko mojego wezwania, chcę i pragnę idąc za Twym Słowem. Czynić wszystko co powie mi Jezus. miłować Jego wolę, a wszystko inne ze względu na Niego Samego. Bo tak jest z tymi, którzy z Ducha narodzili się. Nikt nie wie dokąd pójdą za wolą Twą. Pozdrawiamy bardzo serdecznie i gratulujemy Wam tej odważnej decyzji podjęcia tego wielkiego trudu i zmierzania do Tronu Naszej Matki. Bądźcie zawsze i wszędzie wsłuchani w głos Matki i czyńmy co powie Nam Jej Syn, a Nasz Pan Jezus Chrystus.
Już blisko! Maryja czeka! Pielgrzymujcie z pieśnią na ustach i modlitwą w sercu przed Jej Jasnogórskie Oblicze. Pozdrawiamy całą grupę św. Rafała, każdego i każdą z Was bez wyjątku życząc wielu sił na czas stawiania ostatnich kroków do Tronu Matki. Z Panem Bogiem!

Rozbórz, czwartek, 13 lip 2017, 11:49

Duchowy pielgrzym

Pozdrowienia dla grupy św.Rafała niech was Bóg prowadzi dotrzyjcie do tronu Pni Jasnogórskiej i zanieście nasze intencje.

Tarnawa Dolna, czwartek, 13 lip 2017, 10:56

Ania Kozakiewicz

Serdeczne pozdrowienia dla Gabrysi Piątek. Życzę pełnej mocy na te dwa ostatnie dni pielgrzymowania. Mocno ściskam i przesyłam buziaki ;)

Przeworsk, czwartek, 13 lip 2017, 10:50

Rodzina Zabłockich

Gorące pozdrowienia z Przeworska wraz z modlitwą dla całej grupy św.Rafała, z ks.Stanisławem na czele przesyłają Zabłockie:Ola ,Marcin, Renia i Krzyś. Prosimy o kilka kroków w naszej intencji

Dębów, czwartek, 13 lip 2017, 10:36

Rodzina

Wytrwałości, uśmiechu na twarzy oraz pogody ducha w drodze przed tron naszej Matki dla Dusi Hawer i całej grupy św. Rafała. Serdecznie pozdrawiają siostra, szwagier, Mikołajek i Zuzia.

Dębów, czwartek, 13 lip 2017, 10:31

Rodzice

Gorące pozdrowienia dla grupy św.Rafała. Życzymy wytrwałości i dużo sił w drodze przed tron Maryi dla Danusi Hawer oraz wszystkich pielgrzymów.

Przeworsk, czwartek, 13 lip 2017, 09:52

Paula Wilk

Pozdrowienia dla Żanety Hali i jej Mamy:)

Hłudno, czwartek, 13 lip 2017, 09:50

Beata

Gorące pozdrowienia dla przewodnika ks. Stanisława, kleryka Łukasza i porządkowego Albina. Na te ostatnie dni pielgrzymowania życzę Wam dobrej pogody i dużo sił na każdy dzień wędrówki . Kroczcie dzielnie przed oblicze Czarnej Madonny. Wykorzystajcie ten czas jak najlepiej i rozsiewajcie ziarno dobroci gdziekolwiek jesteście.
Do zobaczenia kiedyś na pielgrzymim szlaku.

Jagiełła, czwartek, 13 lip 2017, 09:45

Akcja Katolicka Jagiełła

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich Pielgrzymów z Jagiełły, a zwłaszcza dla Marty Browińskiej oraz dla całej Grupy św. Rafała.

czwartek, 13 lip 2017, 09:08

gosia maciek szymuś ŻYŁKA

moc pozdrowień dla grupy św.Rafała a w szczególności dla córeczki Emileczki Asi Dziedzic Łukasza Dziedzica Marty Andrzeja Marcela Kochani jesteście jż prawie u celu widzimy się niebawem buziaki

Przeworsk, czwartek, 13 lip 2017, 08:45

Zdzisław Balawender

Kochani pielgrzymi pozdrowienia nieustanne dla grupy św. Rafała z ks.Stanisławem na czele jak zwykle, diakonem Łukaszem, klerykiem Łukaszem.
Szczególnie pozdrawiam: rodzinę Wiśniowskich, która pełni odpowiedzialne i wymagające zadania, pozdrawiam Asię Dziedzic dla której kochany małżonek kupował maści na asfaltówkę, myślę , że pomogły. Pozdrawiam wytrwale dążących do celu jak zwykle z uśmiechem na ustach i radością w sercu: Olę Pastuszkę i jej wierną przyjaciółkę(zapomniałem imienia), Dorotkę Wojtas, Januszka Liszkę, Romka Pioruna z córką, Krzysia z córką, Andrzeja z gitarą, brata Krzysztofa który ratował moje stopy na poprzedniej pielgrzymce i każdego z Was.
Oglądam zdjęcia i żal, że nie jestem z Wami. Zapewniam o modlitwie za Was. Szczęść Boże.

Neapol, czwartek, 13 lip 2017, 08:34

Aurelia

Serdeczne pozdrowienia ze słonecznego Neapolu dla taty Leszka i siostry Faustyny i całej grupy pielgrzymów z Urzejowic

Przeworsk, czwartek, 13 lip 2017, 08:17

Kamila

Serdeczne pozdrowienia dla siostry Krystyny. Niech Pani Jasnogórska ma Cię w swojej opiece i wynagrodzi trud pielgrzymowania. Do miłego zobaczenia.

Przeworsk, czwartek, 13 lip 2017, 08:01

pracownicy GOPSu

Jeszcze raz przesyłamy serdeczne życzenia dla całej grupy Świętego Rafała na czele z księdzem Stanisławem. Szczególne życzenia przesyłamy dla pasterza naszej diecezji arcybiskupa Adama Szala. Przesyłamy życzenia dla koleżanki Agaty Rydzik, Antoniego Żyły, Marcelego Żyły, Danusi Kud, Edyty Rosół, Piotra Basiaka i dosłownie wszystkim. Życzymy wytrwałości w drodze do Pani Jasnogórskiej, niech osłania Was płaszczem swej opieki, a Trójca Święta niech Wam błogosławi. Kochani już niedaleko do naszej duchowej stolicy. Zostańcie z Bogiem.

Goleniów, czwartek, 13 lip 2017, 07:54

Zofia i Zbigniew Tyszkiewicz

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów i siostry Krystyny Kulpa. Niech Matka Boska prowadzi Was i wspiera w pielgrzymowaniu.Życzymy dużo siły i pogody ducha.

Przemyśl, czwartek, 13 lip 2017, 07:46

Kleryk Wojtek

Serdeczne i gorące pozdrowienia na całej grupy św. Rafała, szczególnie dla siostry Agnieszki, pielgrzymów ze Świętoniowej, księdza Stanisława, sióstr zakonnych, diakonów Adriana i Łukasza, kleryków Łukasza i Wojtka, muzycznych, porządkowych i każdego z osobna. Dziękuje za wspaniały przykład wiary i oddania. Niech Mateczka Częstochowska prowadzi was przez ostatnie dni, wspiera i obdarza potrzebnymi łaskami. Trzymajcie się ciepło z dala od deszczu.
Łukasz, czy Kubi jeszcze chrapie?

Przeworsk, czwartek, 13 lip 2017, 06:38

Koleżanki Dusi z pracy

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy Św. Rafała. A w szczególności gorące pozdrowienia dla naszej koleżanki z pracy. Dusiu życzymy Ci wytrwałości, dużo uśmiechu, pięknej pogody, pięknego śpiewu. Niech nogi same niosą Cię do Pani Jasnogórskiej, abyś mogła zanieść nasze intencje. Myślami jesteśmy z Tobą w codziennej modlitwie.

Warszawa, środa, 12 lip 2017, 23:33

Marta i Marcin

Aaa tak myslelismy, ze o kims zapomnieliśmy ! Dlatego szybko uzupelniamy braki. Pozdrawiamy rowniez Panie Marysie Golde i Byrwe, Emilke, Julke oraz Panstwa Wisniowskich i Stachiewicz :)

Warszawa, środa, 12 lip 2017, 23:28

Marta i Marcin

Kochane Rafalki, jestescie już tak blisko, dzieli Was tylko 3 dni do ujrzenia Pani Częstochowskiej. Pewnie Wasze stópeczki są juz tak wprawione, ze babelkow nie widac i rozwazacie czy by tu nie wracać spowrotem pieszo do Przeworska ? :) a teraz do rzeczy: pozdrawiamy cala grupe Świetego Rafała, nasze opalone Gabrysiatko, mamcie Zosie, wujka Zbyszka, Ksiedza Stasia, Lukasza Liszke i Dziedzica, rozspiewana grupe muzyczna, a w szczególności Basie, Kinie, Weronike i wszystkich porządkowych !
P.S. Mamo usmiechaj sie wiecej, bo nawet sie nie spodziewasz a papparazzi jest wszędzie :)

gorzyce, środa, 12 lip 2017, 23:12

Bartek

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich rafałków, szczególnie dla mojej mamy Jolanty, cioteczki Agnieszki oraz dla moich ulubionych nauczycielek Pani Józi Chmury oraz mojej wychowawczyni Broni Kozioł,wspieram modlitwą i proszę o modlitwę!

środa, 12 lip 2017, 23:01

Kasia

Gorące pozdrowienia dla całej grupy :) a w szczególności dla kochanej i zawsze uśmiechniętej Marty, trzymaj się mamusia, Częstochowa juz blisko!

Cetula, środa, 12 lip 2017, 22:56

Robert Szymon Kinga Beata Lichołat

Pozdrowienia dla całej grupy św . Rafała a w szczególności dla babci Stasi Lichołat .Wędruj dzielnie do NAJUKOCHAŃSZEJ MATKI. POZDRAWIA RODZINA LICHOŁAT I SOKÓŁ.

Przeworsk, środa, 12 lip 2017, 22:25

Dziewczyny z 4 piętra

Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy Świętego Rafała, a w szczególności dla pani Barbary Wiśniowskiej. Życzymy dużo siły, sprzyjającej pogody i Błogosławieństwa Bożego na dalsze dni. Prosimy o wstawiennictwo przed Obrazem Jasnogórskiej Pani.

Przeworsk, środa, 12 lip 2017, 22:23

Anonimek

Serdeczne Podrowienia dla solistki w grupie Św Rafała - fantastycznie śpiewającej Kingii Marek. Trzymaj się dzielnie i postaraj się nie zedrzeć gardełka. Idzie ci świetnie, oby tak dalej.
PS : chociaż jednego bąbelka. Ha ha tak symbolicznie.

Przeworsk, środa, 12 lip 2017, 22:09

Piotrek

Serdecznie pozdrowienia dla grupy św. Rafała , mojej żony Asi syna Łukaszka oraz Emilki i oczywiście dla ks. Stanisława.

Przeworsk, środa, 12 lip 2017, 22:02

Agnieszka M

Pozdrowienia dla diakona Łukasza D. oraz dla całej grupy Św. Rafała. Z Panem Bogiem

Świętoniowa, środa, 12 lip 2017, 22:01

.

Pozdrowienia ślę gorące,
jak prażące wszystkich słońce.
Niech zuchy ze Świętoniowej
pomykają do Królowej
bez odcisków, asfaltówki,
korzystając z ekspresówki,
lub idąc przez szczere pole,
w tempie niczym mucha w smole ;)
Już niedużo Wam zostało,
do przejścia jest baaardzo mało!
Może z przeworską załogą
wrócicie tą samą drogą?
Bardzo wszystkich gratuluję
i już teraz postuluję,
w przyszłym roku idę z Wami
z przeworskimi Rafałkami!

Przeworsk, środa, 12 lip 2017, 22:01

Katarzyna M.

Pozdrowienia dla całej grupy Św. Rafała a zwłaszcza dla diakona Łukasza.

Przeworsk, środa, 12 lip 2017, 21:52

Lucyna i Zdzisław Balawendrowie

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów z grupy św. Rafała na czele z ks. Stasiem,
szczególnie dla Asi Dziedzic, Januszka Liszki, Romusia Pioruna i jego córci.
Wielkie uznanie dla porządkowych, którzy mają w nogach chyba już z pięćset kilometrów.
Trudno nie wspomnieć o wspaniałej opiece medycznej, z której brat Zdzisław często korzystał
podczas 36 pielgrzymki.
Pamiętamy o Was w modlitwie.

Przeworsk, środa, 12 lip 2017, 21:49

Bartek

Błogosławieństwa Bożego dla wszystkich Rafałków a szczególnie dla pielgrzymów ze Wspólnoty Serca Jezusa!

Norwegia, środa, 12 lip 2017, 21:48

Sylwia

Edit: pozdrawiam również: Kasię, Łukasza Liszkę, Łukasza Dziedzica, porządkowych Andrzeja i Albina, Julkę i Państwo Stachiewicz, obie Panie Marysie oraz diakona Adriana (nie znamy się, ale załapałeś się na zdjęcie z pozdrowieniami 😀).
Trzymajcie się cieplutko i pomagajcie muzycznej w śpiewie 😊

środa, 12 lip 2017, 21:43

Marta i Krzysiek Fik

Serdeczne pozdrowienia dla Cioci Marysi Gołda, Julki i Emilki... Życzymy siły na dalszą drogę. Pamiętajcie i o nas w modlitwie u tronu Królowej Polski. Do miłego zobaczenia.

Dębów, środa, 12 lip 2017, 21:24

Sąsiedzi

Serdeczne pozdrowienia dla grupy św. Rafała w szczególności dla Danusi Hawer. Krocz dzielnie módl się za nas i szybko wracaj.

Stobierna, środa, 12 lip 2017, 21:24

Jagódka

Serdeczne pozdrowienia dla Siostry Anetki!

Przeworsk, środa, 12 lip 2017, 21:21

Ewa, Gosia, Bartek, Raduś i Hela

Serdeczne pozdrowienia z Przeworska i Krosna dla Rysia Kotlińskiego podczas Jego 13 już pielgrzymki. Błogosławieństwa Bożego na każdy dzień, wytrwałości w drodze i szczęśliwego dotarcia do celu !!! Ps. Pij dużo, jedz ładnie i nie fałszuj za bardzo...

Graniczne szwajcaria, środa, 12 lip 2017, 21:08

Zieć

Serdeczne pozdrowienia dla teścia Leszka Fąfara ,WYTRALEGO PIELGRZYMA aby wszystkie podziękowania i prośby z ktorymi podąźa przed obraz Ukochanej Matki zostały wysluchane. Serdeczne pozdrowienia dla całej grupy św Rafała

środa, 12 lip 2017, 20:22

Ks. Paweł

Bardzo serdecznie pozdrawiam dk. Łukasza Dziedzica i jego wspaniałą mamę. Kochani! św. Jan Paweł II kiedyś powiedział: "Życie jest pielgrzymką ciągłych odkryć; odkrywania, kim jesteście, odkrywania wartości, które nadają kształt Waszemu życiu".
Życzę Wam z całego serca, aby Maryja, której życie jest wzorem pielgrzymowania wysłuchała wszystkich Waszych modlitw i wyprosiła Wam to o co prosicie. Abyście w swoim teraźniejszym i życiowym pielgrzymowaniu mogli zgodnie ze słowami św. Jana Pawła II stale odkrywać miłość Pana Boga.
Nieco mniej poważnie to mam nadzieję, że macie więcej uśmiechu na twarzy niż bąbli na stopach :-) trzymajcie się dzielnie!
pozdrawiam i błogosławię całej grupie, ks. Paweł

Dębów, środa, 12 lip 2017, 19:13

Siostra Jasia z rodziną z Dębowa

Serdeczne pozdrowienia dla siostry Marysi i jej córki Moniki z chłopakiem Mateuszem. Dużo siły i niech łaskawy Bóg wynagrodzi Wam trud pielgrzymowania do Matki Bożej.

Norwegia, środa, 12 lip 2017, 18:49

Sylwia

Gorące pozdrowienia dla taty Zbyszka, cioci Zosi, Gabrysi, Kingi, Basi, Marysi Agnieszki: Pajdy, Krzych, Szular i Sobala; Weroniki, całej muzycznej, służby porządkowej oraz oczywiście dla waszego przewodnika księdza Stanisława 😀 Nie wiem dokładnie kto w tym roku pielgrzymuje, dlatego niech każdy z was czuje się pozdrowiony, a ewentualne braki zgłosi. Kochani pielgrzymi, nie narzekacie tak na bolące nogi. Przynajmniej jeszcze wiecie że je macie. Ja po 45 godzinach w busie mam wątpliwości co do istnienia niektórych części ciała... Szerokiej drogi i wytralosci w dalszej wędrówce.

Barbaro, trzymaj tempo, żeby dziewczyny się za bardzo nie zdyszały 😊😀

Przeworsk, środa, 12 lip 2017, 18:47

Bożena Kotlińska

gorące pozdrowienia dla przedszkolnej koleżanki i jej rodzinki MARYSI GOŁDY PRZESYŁA Bożena KOTLIŃSKA Z RODZINKĄ

Jagiełła, środa, 12 lip 2017, 18:46

Halina z całą rodziną

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów a w szczególności dla Alicji i Żanetki Hala Niech Matka Boska wynagrodzi wam trud wkładany w trudną drogę i obdarzy potrzebnymi łaskami. Szczęść Boże w dalszym pielgrzymowaniu

Przeworsk, środa, 12 lip 2017, 18:45

Mikołaj Młynarski z rodzicami

Gorące jak słońce i szybkie jak wiatr pozdrowienia dla najwytrwalszej siostruni Krysiuni Kulpy. MATKA Boża czeka na Jasnej GÓRZE i wysłucha wszystkich próśb, które do niej zanosicie. Szczęść BOŻE.

Gorliczyna, środa, 12 lip 2017, 18:08

Iza, Mateusz, Łukasz

Serdecznie pozdrowienia dla mamy Agaty od dzieci. Idz dzielnie, juz niedaleko :)

Jarosław, środa, 12 lip 2017, 18:00

Piotrek z rodziną

Serdeczne pozdrowienia dla taty Ryszarda i brata Radka oraz dla całej grupy św. Rafała. Większa połowa już za Wami, ale te ostatnie kilometry bywają najtrudniejsze dlatego życzę Wam przede wszystkim siły i wytrwałości w dążeniu do celu oraz sprzyjającej pogody.

Nowosielce, środa, 12 lip 2017, 17:59

Maria i Jan

Serdeczne pozdrowienia dla córek Bożeny Balawender i Haliny Paluch. Życzymy dużo siły w drodze do Matki Bożej.

Studzian, środa, 12 lip 2017, 17:56

ciocia Jasia ze Studziana

Serdeczne pozdrowienia dla siostry Marysi Mroszczyk, jej córek Moniki i Madzi oraz Mateusza i Tomka z grupy Św. Rafała. Dużo wytrwałości i siły w drodze do Matki Częstochowskiej życzy ciocia Jasia ze Studziana.

Przeworsk, środa, 12 lip 2017, 17:12

Kamilek Byrwa

Pozdrowienia dla dzielnego przewodnika grupy Rafałków z pomarańczowym kapelusikiem księdza Stasia Mazur i wszystkich braci i siostry z tej grupy życząc dużo wytrwałości w pielgrzymowaniu do tronu Jasnogórskiej Pani i zdrowia. Zostało już tylko 3 dni więc proszę się już nie martwić, że coś boli, że jakiś bąbel tylko iść do końca. Niech Matka Boża ma was wszystkich w opiece. Szczęść wam Boże. Pozdrawia stęskniony Kamilek. Pa pa pa... Kocham was <3.

Przeworsk, środa, 12 lip 2017, 15:37

Aleksander

Szczęść Boże kochanym pątnikom zmierzającym do Najukochańszej Naszej Matki Częstochowskiej a szczególnie wytrwałości w marszu dla Andrzeja Plesnara, który umila drogę swoim śpiewem i graniem na gitarce...pozdrawiam

Kosina, środa, 12 lip 2017, 15:35

Mateusz

Do Częstochowy jeden krok , jeden jedyny krok nic więcej, Na Jasną Górę jeden krok trzeba go zrobić jak najprędzej....
Serdeczne pozdrowienia dla grupy św. Rafała a zwłaszcza dla przewodnika zacnego księdza Stanisława oraz Werki, Ewelinki, Gosi oraz Pana Sylwka. Szerokiej drogi i opieki Mateczki :D :D

Jagiełła, środa, 12 lip 2017, 15:25

Rodzina Kulpów

Pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów z grupy św. Rafała a szczególnie dla Ali i Żanety Hala

Strona 1 z 5   starsze »   

Zaloguj się