• sobota, 18 Wrz 2021  08:00
  • sobota, 18 Wrz 2021  19:00
  • Krosno

    38-400 Krosno
    podkarpackie

PRZYDZIAŁ DEKANATÓW

UWAGA! Aktualizacja po II turze zapisów!
Zmiany dotyczą dekanatów: Pruchnik, Sanok I, Rymanów i Żołynia.

KOŚCIÓŁ STACYJNY I RECEPCJA DEKANATY
pw. św. Piotra i św. Jana z Dukli
(przy bocznych wejściach do kościoła)
Bircza, Brzozów, Jarosław II, Jarosław III, Kalwaria Pacławska, Krosno III, Leżajsk I, Łańcut I, Pruchnik, Przemyśl II, Przeworsk I, Radymno I, Rymanów, Rzepedź, Żurawica, Żołynia
pw. Trójcy Świętej – Fara
(plac przed kościołem lub w razie niepogody –
sala MB Królowej Polski na plebanii)
Dubiecko, Dynów, Grabownica, Jaćmierz, Jarosław I, Kańczuga, Krosno I, Leżajsk II, Łańcut II, Przemyśl I, Sanok II, Solina, Ustrzyki Dolne
pw. Nawiedzenia NMP – OO. Franciszkanie
(kawiarenka franciszkańska,
za bramą w prawo)
Błażowa, Domaradz, Dukla, Krosno II, Lesko, Lutowiska, Miejsce Piastowe, Przemyśl III, Przeworsk II, Radymno II, Sanok I, Sieniawa

PARKINGI

Bardzo prosimy, aby kierowcy z uczestnikami SMAP 2021
dostosowali się do następujących wytycznych:

KOŚCIÓŁ STACYJNY PARKINGI
pw. św. Piotra i św. Jana z Dukli Uczestnicy wysiadają przy parkingu obok kościoła, pojazdy parkują przy Krzyżu Papieskim.
pw. Trójcy Świętej – Fara Uczestnicy wysiadają przy ul. Legionów (przy małej hali sportowej), pojazdy parkują przy ul. Okrzei (po drugiej stronie Galerii Zawodzie).
pw. Nawiedzenia NMP – OO. Franciszkanie Uczestnicy wysiadają przy ul. Legionów (parking przy skrzyżowaniu ul. Fortecznej ), pojazdy parkują przy ul. Bursaki (Hala MOSIR – w części parkingu od kostki w kierunku lodowiska).

Prosimy, aby po zakończonej Mszy Świętej,
autobusy z ul. Bursaki i Okrzei odebrały młodzież z parkingu pod Starostwem.


PRZYDZIAŁ ANIMATORÓW

Parafia pw. św. Piotra i św. Jana z Dukli (Sanktuarium św. Jana Pawła II):

  1. Bator Marcin
  2. Bąk Julia
  3. Gdula Adrian
  4. Habrat Kamil
  5. Hućko Patrycja
  6. Hućko Paulina
  7. Karnasiewicz Weronika
  8. Kochanowicz Aleksandra
  9. Krężel Weronika
  10. Krowiak Natalia
  11. Kusy Wiktoria
  12. Lechowicz Wiktoria
  13. Osiadacz Kinga
  14. Semko Wiktoria
  15. Skiba Agata
  16. Sojecka Wiktoria
  17. Szczepek Jakub
  18. Wawro Marcelina
  19. Woda Karol
  20. Wroński Jakub

Parafia pw. Trójcy Świętej (Fara):

  1. Baran Wojciech
  2. Bartoszewicz Kacper
  3. Fiejdasz Maja
  4. Gardziel Gabriela
  5. Kończyk Marta
  6. Rzepka Wojciech
  7. Sołek Małgorzata
  8. Szpunar Adrian
  9. Śnieżek Aleksandra
  10. Uliasz Kamila
  11. Wojtyna Emilia
  12. Ziarko Maria
  13. Zywar Bernadetta

Parafia pw. Nawiedzenia NMP (OO. Franciszkanie):

  1. Biedroń Dariusz
  2. Buczek Weronika
  3. Ginda Aurelia
  4. Kasperska Amelia
  5. Kochman Maria
  6. Koniuszy Dariusz
  7. Kwiatanowska Barbara
  8. Paradysz Anna
  9. Puz Maria
  10. Sajdłowska Julia
  11. Szewczyk Weronika
  12. Wróbel Kamila

IDENTYFIKATORY i ŚPIEWNIKI

Identyfikatory uczestników, przygotowane do odebrania w recepcjach przy kościołach stacyjnych, będą pogrupowane i podpisane nazwą DEKANATU, nawet, jeśli ktoś zgłaszał listę „prywatnie” z pojedynczej parafii. Pakiet dla dekanatu będzie wydany PIERWSZEMU KAPŁANOWI / OPIEKUNOWI Z DEKANATU, który przyjedzie z grupą (obojętnie, czy będzie to Dekanalny Duszpasterz czy inny Kapłan). Dlatego bardzo proszę Czcigodnych Księży / Siostry / innych opiekunów, którzy wyjeżdżają na SMAP kilkoma różnymi środkami lokomocji, aby w tygodniu poprzedzającym SMAP skontaktowali się ze swoim Dekanalnym Duszpasterzem Młodzieży i między sobą oraz ustalili, kto jako PIERWSZY I JEDYNY odbierze z recepcji kościoła stacyjnego identyfikatory i śpiewniki dla wszystkich parafii z dekanatu, a następnie w umówionym miejscu i czasie je rozda (przed rozpoczęciem nabożeństwa w kościele stacyjnym o 9.30). Odpowiedzialnym za dokonanie tego ustalenia jest Dekanalny Duszpasterz Młodzieży (nawet jeśli sam nie jedzie na SMAP).


HYMN SMAP