Męskie
Zakon Ojców Dominikanów

Ojcowie Dominikanie

  • Borek Stary, Borek Stary 426, 36-022 Borek Stary
  • Jarosław, ul. Dominikańska 25, 37-500 Jarosław

Zakon Braci Mniejszych Franciszkanów
Ojcowie Bernardyni

  • Dukla, ul. Pocztowa 5, 38-450 Dukla
  • Jelna 85, 37-310 Nowa Sarzyna
  • Leżajsk, Plac Mariacki 8, 37-300 Leżajsk
  • Przeworsk, ul. Bernardyńska 22, 37-200 Przeworsk
  • Wetlina, Wetlina 40 a, 38-608 Wetlina
  • Żurawiczki 11, 37-200 Przeworsk

Zakon Braci Mniejszych Konwentualnych
Ojcowie Franciszkanie

  • Głowienka, ul. Franciszkańska 39, 38-455 Głowienka
  • Kalwaria Pacławska 40, 37-743 Nowosiółki Dydyńskie
  • Krosno, ul. Franciszkańska 5, 38-400 Krosno
  • Przemyśl, ul. Franciszkańska 2 a, 37-700 Przemyśl
  • Sanok, ul. Franciszkańska 7, 38-500 Sanok

Zakon Braci Mniejszych Reformatów
Ojcowie Franciszkanie Reformaci

  • Jarosław, ul. Jana Pawła II 16, 37-500 Jarosław
  • Przemyśl, ul. Jagiellońska 2, 37-700 Przemyśl

Zakon Braci Mniejszych Kapucynów
Ojcowie Kapucyni

  • Krosno, Plac Konstytucji 3 Maja 2, 38-400 Krosno

Zakon Towarzystwa Jezusowego
Ojcowie Jezuici

  • Stara Wieś – Dom Formacyjny, Stara Wieś 551, 36?201 Stara Wieś

Zakon Ojców Karmelitów Bosych
Ojcowie Karmelici

  • Przemyśl, ul. Karmelicka 1, 37-700 Przemyśl

Zakon Braci Miłosierdzia Świętego Jana Bożego
Bonifratrzy

  • Iwonicz, ul. Floriańska 19, 38-440 Iwonicz Zdrój

Zgromadzenie Świętego Michała Archanioła
Księża Michalici

  • Jasień k. Ustrzyk Dolnych, ul. Jasień 6, 38-700 Ustrzyki Dolne
  • Krosno, ul. Wieniawskiego 22, 38-400 Krosno
  • Miejsce Piastowe – Dom Macierzysty Zgromadzenia, ul. Ks. Bron. Markiewicza 25 a, 38-430 Miejsce Piastowe
  • Miejsce Piastowe, ul. Dukielska 27, 38-430 Miejsce Piastowe
  • Prałkowce, Prałkowce 93, 37-700 Przemyśl
  • Tuligłowy k. Pruchnika, Tuligłowy 133, 37-562 Rokietnica

Zgromadzenie Misjonarzy Oblatów NMP Niepokalanej
Ojcowie Oblaci

  • Zahutyń k. Sanoka, Zahutyń 48 a, 38-500 Sanok

Stowarzyszenie Apostolstwa Katolickiego
Księża Pallotyni

  • Bóbrka k. Soliny, Bóbrka 57, 38-623 Uherce Mineralne

Towarzystwo Salezjańskie
Księża Salezjanie

  • Polana k. Ustrzyk, Polana 26, 38-710 Czarna
  • Przemyśl, ul. św. Jana 3, 37-700 Przemyśl
  • Przemyśl, ul. Z. Chrzanowskiej 11, 37-700 Przemyśl

Zgromadzenie Braci III Zakonu Świętego Franciszka Posługujących Ubogim
Bracia Albertyni

  • Przemyśl, ul. Św. Brata Alberta 3, 37-700 Przemyśl

Żeńskie

Zakon Benedyktynek
Siostry Benedyktynki

  • Opactwo PP. Benedyktynek, Plac Konstytucji 3 Maja 8, 37-700 Przemyśl
  • Klasztor PP. Benedyktynek, ul. Benedyktyńska 5, 37-500 Jarosław

Zakon Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmelu
Siostry Karmelitanki Bose

  • Klasztor SS. Karmelitanek Bosych, ul. Tatarska 7, 37-700 Przemyśl

Zgromadzenie Sióstr III Zakonu św. Franciszka Posługujących Ubogim
Siostry Albertynki

  • Przemyśl (1907), ul. Jasińskiego 15, 37-700 Przemyśl

Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia św. Karola Boromeusza
Siostry Boromeuszki

  • Dynów (1969), ul. Waryńskiego 8, 37-760 Dynów
  • Łańcut (1878), ul. Farna 12, 37-100 Łańcut
  • Wielkie Oczy (1883), ul. Zielona 5, 37-627 Wielkie Oczy

Zgromadzenie Sióstr Córek św. Franciszka Serafickiego
Córki Świętego Franciszka

  • Ustrzyki Dolne (1996), ul. Nowa 5/9, 38-700 Ustrzyki Dolne

Zgromadzenie Sióstr św. Dominika
Siostry Dominikanki

  • Nozdrzec (1903), Nozdrzec 214, 36-245 Nozdrzec
  • Wara (1988), Wara 196, 36-245 Nozdrzec

Zgromadzenie Sióstr Kanoniczek Ducha Świętego
Siostry Duchaczki

  • Leżajsk (1931), ul. Mickiewicza 129, 37-300 Leżajsk

Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo
Siostry Felicjanki

    Prowincja Krakowska:

  • Besko (1883), Besko 467, 38?524 Besko
  • Gniewczyna (1972), Gniewczyna 86, 37-203 Gniewczyna
  • Iwonicz, ul. Długa 1, 38-440 Iwonicz Zdrój
  • Krosno – Polanka (1984), ul. Ks. Decowskiego 2, 38-401 Krosno
    Prowincja Przemyska:

  • Przemyśl, ul. Poniatowskiego 33, 37-700 Przemyśl
  • Przemyśl, ul. Waygarta 12, 37-700 Przemyśl
  • Wólka Pełkińska, 37-511 Wólka Pełkińska

Zgromadzenie Sióstr św. Józefa
Siostry Józefitki

  • Iwonicz Zdrój (1967), ul. Kwiatowa 12, 38-440 Iwonicz Zdrój
  • Krosno (1899), ul. Grodzka 2, 38-400 Krosno

Zgromadzenie Sióstr Karmelitanek Dzieciątka Jezusa
Siostry Karmelitanki Dzieciątka Jezus

  • Gorzyce Przeworskie (1970), Gorzyce 84, 37-204 Tryńcza

Zgromadzenie Sióstr Misjonarek św. Piotra Klawera
Siostry Klawerianki

  • Krosno, ul. Łukasiewicza 62, 38-400 Krosno

Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi
Siostry Rodziny Maryi

  • Bachórzec (1911), Bachórzec 183, 37-752 Bachórzec
  • Hyżne (1903), Hyżne 281, 36-024 Hyżne
  • Przemyśl (1946), ul. Królowej Jadwigi 22, 37-700 Przemyśl
  • Zarzecze k. Jarosławia (1978), Zarzecze 3 a, 37-205 Zarzecze

Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek Rycerstwa Niepokalanej

  • Strachocina 1, 38-508 Strachocina
  • Strachocina 1, 38-508 Strachocina (Ośrodek zdrowia)
  • Kosina 180, Dom bł. Achillesa, 37-112 Kosina, tel. 17 224 62 91
  • Przemyśl, ul. Grodzka 11, 37-700 Przemyśl, tel. 16 678 39 04

Zgromadzenie Małych Sióstr Niepokalanego Serca Maryi
Siostry Honoratki (niehabitowe)

  • Przemyśl, ul. Grunwaldzka 127/61, 37-700 Przemyśl

Zgromadzenie Sióstr św. Michała Archanioła
Siostry Michalitki

  • Miejsce Piastowe (1928), ul. Ks. Br. Markiewicza 22, 38-430 Miejsce Piastowe
  • Jedlicze (1988), Jedlicze, ul. Tokarskiego 1, 38-460 Jedlicze
  • Klimkówka (1982), Klimkówka 301, 38-522 Klimkówka
  • Pruchnik (1992), ul. Kańczucka 32, 37-560 Pruchnik
  • Przemyśl, ul. Basztowa 15, 37-700 Przemyśl

Zgromadzenie Sióstr Najświętszej Rodziny z Nazaretu
Siostry Nazaretanki

  • Komańcza (1928), Komańcza 27, 38-543 Komańcza
  • Nowa Sarzyna (1986), Ruda Łańcucka 166, 37-310 Ruda Łańcucka

Siostry Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Siostry Niepokalanki

  • Jarosław (1874), ul. Głęboka 1, 37-500 Jarosław

Zgromadzenie Sióstr Opatrzności Bożej
Siostry Opatrznościanki

  • Przemyśl (1906), ul. Krasińskiego 33, 37-700 Przemyśl
  • Nowosielce Gniewosz (1962), 38-533 Nowosielce Gniewosz

Zgromadzenie Panien Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny
Siostry Prezentki

  • Błażowa (1975), ul. Kwiatkowskiego 16, 36-030 Błażowa

Zgromadzenie Córek Matki Bożej Bolesnej
Siostry Serafitki

  • Przemyśl – Dom Prowincjalny i Formacyjny, ul. Reymonta 12, 37-700 Przemyśl
  • Przemyśl (1972), ul. Wyspiańskiego 14, 37-700 Przemyśl
  • Przemyśl (1978), ul. Jagiellońska 2, 37-700 Przemyśl
  • Dubiecko (1980), ul. Przemyska 51, 37-750 Dubiecko
  • Łańcut (1951), ul. Dominikańska 13, 37-100 Łańcut
  • Przeworsk (1977), ul. Kościelna 7, 37-200 Przeworsk
  • Ustrzyki Dolne (1970), ul. Mickiewicza 10, 38-700 Ustrzyki Dolne
  • Wysock (1961), Wysock 1, 37-512 Wietlin

Zgromadzenie Sióstr Niepokalanego Serca Najświętszej Panny Maryi
Siostry Serca Maryi

  • Leżajsk (1954), Plac Mariacki 8, 37-300 Leżajsk

Zgromadzenie Sióstr Służebnic Najświętszego Serca Jezusowego Trzeciego Zakonu św. Franciszka
Siostry Sercanki

  • Jaśliska (1902), Jaśliska 87, 38-525 Jaśliska
  • Korczyna (1905), Gościniec Stary 727, 38-420 Korczyna
  • Korczyna (Dom Księży Emerytów), 38-420 Korczyna
  • Przemyśl (1900), Plac Katedralny 4, 37-700 Przemyśl
  • Przemyśl (1917), ul. Bł. Bpa J. S. Pelczara 2, 37-700 Przemyśl

Zgromadzenie Sióstr Sług Jezusa
Sługi Jezusa

  • Przemyśl (1946), ul. Krasińskiego 24, 37-700 Przemyśl
  • Przemyśl (1897), ul. Chopina 1, 37-700 Przemyśl

Zgromadzenie Sióstr Służebniczek Bogarodzicy Dziewicy Niepokalanie Poczętej
Siostry Służebniczki Dębickie

  • Dąbrówki k. Łańcuta (1927), Dąbrówki 217, 37-100 Łańcut
  • Markowa (1936), Markowa 1478, 37-120 Markowa
  • Żołynia (1904), ul. Raki 303, 37-110 Żołynia

Zgromadzenie Sióstr Służebniczek Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej
Siostry Służebniczki Starowiejskie

  • Stara Wieś (1863), Dom Generalny z Nowicjatem, Stara Wieś 460, 36-201 Stara Wieś
  • Prałkowce – Dom Prowincjalny, Prałkowce 49, 37-700 Przemyśl
  • Bachórz (1873), Bachórz 29 , 37-758 Bachórz
  • Bolestraszyce (1917), Bolestraszyce 125, 37-722 Wyszatyce
  • Brzozów (1927) Zdrój, (Zakład Leczn.-Wych.), 36-200 Brzozów
  • Brzozów (1937), ul. 3 Maja 13, 36-200 Brzozów
  • Chłopice (1898), Chłopice 103, 37-561 Chłopice
  • Dębno (1935), Dębno 258, 37-305 Dębno
  • Domaradz (1928), Domaradz 300, 36-230 Domaradz
  • Dydnia (1911), Dydnia 180, 36-204 Dydnia
  • Gać (1940), Gać 509, 37-207 Gać
  • Grochowce (1887), Grochowce 114, 37-733 Pikulice
  • Grodzisko Dolne (1898), Grodzisko G. 288 a, 37-306 Grodzisko Dolne
  • Haczów (1934), Haczów 513, 38-213 Haczów
  • Humniska (1930), Humniska 261, 36-206 Humniska
  • Jaćmierz (1943), Jaćmierz 67, 38-532 Jaćmierz
  • Jarosław (1971), ul. 3 Maja 12, 37-500 Jarosław
  • Jarosław (1921), ul. Grunwaldzka 20, 37-500 Jarosław
  • Jarosław (1919), ul. Ks. M. Lisińskiego 7, 37-500 Jarosław
  • Jasionów (1907), 36-211 Jasionów
  • Kańczuga (1902), ul. Węgierska 20, 37-220 Kańczuga
  • Kombornia (1923), Kombornia 55, 38-421 Kombornia
  • Korczyna (1880), ul. Ogrodowa 1, 38-420 Korczyna
  • Kosienice (1873), Kosienice 62, 37-713 Maćkowice
  • Krasiczyn (1864), Krasiczyn 26, 37-741 Krasiczyn
  • Krościenko Wyżne (1929), Krościenko 370, 38-422 Krościenko Wyżne
  • Lesko, ul. Wincentego Pola 3, 38-600 Lesko
  • Leżajsk (1916), ul. Furgalskiego 4, 37-330 Leżajsk
  • Łańcut (1876), ul. 29 Listopada 40, 37-100 Łańcut
  • Munina (1910), Munina 140, 37-514 Munina
  • Nowosielce Przeworskie (1924), Nowosielce 95, 37-200 Przeworsk
  • Odrzykoń (1912), Odrzykoń 561, 38-406 Odrzykoń
  • Orzechówka (1902), Orzechówka 29, 36-220 Orzechówka
  • Prałkowce, Prałkowce 73, 37-700 Przemyśl
  • Pełkinie – Wygarki (1893), Wygarki 305, 37-500 Jarosław
  • Pikulice (1912), Pikulice 86, 37-733 Pikulice
  • Przemyśl (1909), ul. Kapitulna 3, 37-700 Przemyśl
  • Radymno (1912), ul. Chopina 2, 37-550 Radymno
  • Rymanów (1902), ul. Grunwaldzka 20, 38-520 Rymanów
  • Sanok (1901), ul. Słowackiego 24, 38-500 Sanok
  • Sanok (1969), ul. Lipińskiego 54, 38-500 Sanok
  • Sanok (1994), ul. Sobieskiego 10, 38-500 Sanok
  • Sieniawa (1893), ul. Kościuszki 9, 37-530 Sieniawa
  • Sośnica Jarosławska (1982), Sośnica 63 a, 37-555 Sośnica
  • Szówsko (1936), Szówsko 7, 37-522 Wiązownica
  • Tapin (1884), Tapin 10, 37-562 Rokietnica
  • Tryńcza (1949), Tryńcza 140, 37-204 Tryńcza
  • Wola Mała (1912), Wola Mała 27, 37-100 Łańcut
  • Wyszatyce (1881), Wyszatyce 146, 37-722 Wyszatyce
  • Zagórz (1986), ul. Piłsudskiego 139, 38-540 Zagórz

Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo
Siostry Szarytki

  • Moszczany (1822), 37-543 Laszki
  • Przeworsk (1768), ul. Krakowska 1, 37-200 Przeworsk
  • Rymanów Zdrój (1964), 38-521 Rymanów Zdrój

Zgromadzenie Sióstr Urszulanek Serca Jezusa Konającego
Siostry Urszulanki (szare)

  • Jarosław, ul. Benedyktyńska 5, 37-500 Jarosław

Zgromadzenie Sióstr Wspomożycielek Dusz Czyśćcowych
Siostry Wspomożycielki (niehabitowe)

  • Jarosław, ul. Jana Pawła II 16, 37-500 Jarosław

Zgromadzenie Sióstr Wspólnoty Niepokalanej Matki Wielkiego Zawierzenia

  • Dom Generalny i Ognisko Rekolekcyjne: 36-221 Blizne 427