Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Sztuka pt. „Igraszki z diabłem” na Zamku Kazimierzowskim w Przemyślu

17 maja @ 18:00 - 20:00

10zł

W mieście wielu wspaniałych kościołów, gdzie co chwilę rozbrzmiewa dźwięk starych, wiekowych dzwonów, w sposób szczególny wybrzmiewają słowa Świętego Jana Pawła II: „Dzwony grają hymny chwały na cześć Pana. Również każdy z nas nosi w sobie taki mały dzwonek, który nazywamy sercem”.

Mamy więc cichą nadzieję, że i tym razem Przemyskie serca nie zawiodą i zabrzmią jednym, zgodnym tonem piękny hymn miłości dla tych, których życie znaczone jest cierpieniem: podopiecznych Centrum Hospicyjno – Opiekuńczego Betania im. Św. Łazarza w Przemyślu. A będzie ku temu nie lada okazja, bo już 17 maja o godzinie 18.00 na Zamku Kazimierzowskim w Przemyślu zostanie wystawiona niezwykła sztuka pt. „Igraszki z diabłem”. Zapraszają aktorzy Małej Sceny Wielkich Serc działającej przy Sanktuarium Świętego Jana Pawła II w Krośnie.

W sztuce usłyszymy bicie niejednego serca: Królewny Disperanty i jej służącej Kasi, która by dostać chłopa, na którego złożyła podanie w diabelskim młynie, musiała wybrać się do samego piekła… Spokojnie, proszę się nie bać, historia ta skończy się dla niej dobrze, nie tak jak dla świątobliwego ojca Scholastyka… ale o tym musicie się już sami przekonać.

Wstęp – cegiełka w cenie 10 zł na rzecz Centrum Hospicyjno-Opiekuńczego BETANIA im. Św. Łazarza.

Cegiełki w sprzedaży w Archikatedralnym Domu Katolickim „Roma” ul. Grodzka 11 w Przemyślu od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 17.00, sobota 9.00 – 14.00 oraz na godzinę przed wydarzeniem na Zamku Kazimierzowskim.

Szczegóły

Data:
17 maja
Godzina:
18:00 - 20:00
Koszt:
10zł
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
,

Miejsce wydarzenia

Przemyśl
Kapitulna 1
Przemyśl,Podkarpackie37-700Poland
+ Google Map
Phone
519 031 522
Skip to content