Rozpoczyna się Święte Triduum Paschalne, gdy wspominamy ustanowienie Eucharystii, Mękę, Śmierć i Zmartwychwstanie Pana Jezusa Chrystusa. Zachęcamy do udziału w świątecznych liturgiach w swoich wspólnotach parafialnych.
Jednak tych, którzy nie mogą uczestniczyć w liturgiach w swoich świątyni, zapraszamy do duchowej łączności za pośrednictwem Radia FARA – Rozgłośni Archidiecezji Przemyskiej i FaraTV – Telewizji Internetowej Rozgłośni Archidiecezji Przemyskiej.
Transmisje będą dostępne w na falach radia i w Internecie według planu na plakacie:
https://sluchaj.radiofara.pl/
https://fara.tv/
https://www.youtube.com/@radiofara./streams



![Eucharystia dziękczynna za pasterską posługę bp. Krzysztofa Chudzio [ZAPROSZENIE]](https://przemyska.pl/wp-content/uploads/2025/10/54856285453_95bf39f926_k-150x150.jpg)




![Eucharystia dziękczynna za pasterską posługę bp. Krzysztofa Chudzio [ZAPROSZENIE]](https://przemyska.pl/wp-content/uploads/2025/10/54856285453_95bf39f926_k-100x70.jpg)


