W dniu 15 marca zmarł Eugeniusz Nitka (lat. 88), tato ks. Bogdana Nitki, proboszcza parafii pw. św. Iwona i Matki Bożej Uzdrowienia Chorych w Iwoniczu Zdroju.
Pogrzeb odbędzie się we wtorek, 18 marca 2025 r. w parafii pw. Matki Bożej Śnieżnej w Rzeszowie (Budziwój). O godzinie 12.15 zostanie odmówiony Różaniec, a o godz. 13.00 celebrowana będzie Msza Święta. Po jej zakończeniu pochówek na miejscowym cmentarzu.
Księdzu Bogdanowi oraz pogrążonej w żałobie Rodzinie składamy wyrazy współczucia i łączymy się z nimi w modlitwie do Miłosiernego Boga.
Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj Mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.




![Dziękczynienie za 25 lat posługi biskupiej abp. Adama Szala [ZAPROSZENIE]](https://przemyska.pl/wp-content/uploads/2024/12/abp_Adam_Szal-KEPjpg-150x150.jpg)





![Dziękczynienie za 25 lat posługi biskupiej abp. Adama Szala [ZAPROSZENIE]](https://przemyska.pl/wp-content/uploads/2024/12/abp_Adam_Szal-KEPjpg-100x70.jpg)
